reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Kasiek u nie maly sie zasiedzial w w pt mial mi moj lekarz wywolywac ale ruszyl w czwratek po 9 ur po 16 a jak na zlosc moj lekarz od 15 przyjmowal prywatnie ale rodzilam z mlodym lekarzem, synem ordynatora i nie powiem staral sie i przy szyciu bylo z kim pogadac:-D
Maly w koncu spi pierwszy raz:-D
 
Liza Wszystko zależy od tego w sumie którym sie dzieckiem było z kolei, ja byłam pierwsza. To i mamę mam dość młodą. Ostatnio śmiałam sie że jak "dobrze pójdzie" to dożyje pra pra wnuków:-p:-D
Anula u mnie to byle do wtorku zamienia sie na " byle do pierwszego":-D, dla mnie styczen jest koszmarny:dry:
kasiek czemu ty sie staro czujesz:baffled:?
 
Umi ja tez jestem najstarsza;-)u nas najgorzej z kasa tak chwile po 15tym bo trzeba mieszkanie zapalcic, malemu mleko kupic, reszta rachunkow ale pod konice mies jest jeszcze stypendium wiec jakos sie podbudowujemy:-Dtyle ze w tym mies musze jeszcze malemu troche ubranek kupic takich na 80:dry:
 
Umi no w sumie i racja:-) ja bylam najmlodsza :-D jak mama mnie urodzila miala już 34 lata ;P:) tata jest rok starszy od niej.

Maz juz najedzony pojechal, hania obiad konczy :-)
Ona to ma miejsce w brzuchu obiad w skzole o 11 zjadla i jeszcze teraz w domu, a Miki sobie spi od 11:45 :-)
 
Anula u nas właśnie grudzień był pełen opłat i tak sie ciagnie do teraz, mam nadzieje ze do lutego jakoś pociągniemy i potem to już z górki bedzie. Ja opłaty zawsze robie zaraz po wypłacie, żeby wiedziec ile mi kasy na zycie zostaje no i u mnie odpada mleko i papersy tak to bym chyba zwariowała:no:

edit liza no widzisz, a niektóre mamy decyduja sie na pierwsze dziecko np później niż twoja:), tak wiec róznie to bywa.
 
Malwina, niech Zuzia szybko zdrowieje
Rox, Borys jest genialny :p A nie możesz sobie przełożyć rozdziału na połowe lutego. My tak jutro robimy idziemy promotora blagać :p żebyśmy mogli po 20 lutym oddać.
Snoopy, gratuluje ślubu ;)
Młoda, ale ci Rafałek urósł !!!!! No i gratuluje! :)
Kasiek, zdrówka.

Nie nadrobię więcej.... Przeprasza... Pogoda dzisiaj straszna.
 
Ja byłam pierwszym i ostatnim dzieckiem ( mam nadzieję :-D)


A co do finansów to mi ciężko cokolwiek zaplanować, J dostaje tygodniówki i nigdy nie wiem ile dostanie w następną sobotę, bo wszystko jest uzależnione od tego ile przepracuje... nie zarabia mało ale nic nie da się sensownie zaplanować...
 
reklama
U nas opłaty tez po wyplacie wsio placimy ;] na ta chwile na szczescie wsio zaplacone, jutro jedziemy zaplacic rate za ubezpieczenie auta, i zostaje net do 30 stycznia;P
Ale ogolnie jak wsio do góry poszlo;/ musimy odwiedzic biedrone bo u mnie na wsi kosmos jakis

kaamaa:dry: wiem jak to jest, u nas teraz tez tylko tygodnówki będa (i byly w listopadzie;p) ;] takze jakos to bedzie, byle do sezonu w pepsi ;] osobiscie wole dostac cala kwote po miesiacu i wsio zaplacic i potem wiedziec ile zostaje ;]

Umi no tak rozumiem:-) u nas bylo tak ze mama zaszla w ciaze, donosila, urodzila i siostra moja umarła :-( po roku (miala 19 lat) zaszla w ciaze z moim bratem i takim to sposobem sama mam brata który jest odemnie starszy 14 lat a drugi 12 ;P straszna róznica, dwa światy ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry