reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaamaa ja pytalam;-) wiesz co chcialabym tak ok 600 zl o ile to mozliwe:confused: wiadomo ze jak bedzie troche drozszy a lepszy to sie kupi,na bezpieczenstwie sie nie oszczedza

karolina ja jak zaszlam w ciaze to kazdy od razu zeby slub wziac,ale ja wtedy powiedzialam nie, ze nie bede brala slubu bo dziecko,tylko zobacze jak nam sie ulozy jak zamieszkamy razem i bedzie Adas:tak: bo to calkiem inaczej jednak mieszkac razem, uklada nam sie dobrze wiec nie musimy juz czekac:-) ciezko Ci musi byc samej
 
reklama
U mnie problemem sa finanse bo mamy tylko pensje M ktora starczy jedynie na czynsz rachunki i zostanie moze z 400 zl a gdzie pieluchy,jedzenie,ubrania,narazie karmie ale kiedys przestane to i mleko dojdzie itp, tak to bym nawet minuty nie mieszkala z moja mama... No ale jak skoncze liceum to bede chciala cos znalezc na popoludnia albo na noc,np rozladowywanie towaru w tesco czy realu itp i sie wyniesc jak najszybciej bo mam juz dosc. Moze korepetycji bede udzielac to tez by cos tam doszlo. zobaczymy.

Dziewczyny mialam sie pytac, co z Młoda? bo jej nie widze zeby sie odzywala

musze sie pochwalic ze kupilam wczoraj buty na studniowke:-)
 
Ja nie mam czasu radzic sobie sama ze soba... Nie no tak na powaznie to ciezko jest wcisnac czas na to gdy ma sie szkole codziennie,mature,8 miesiecznego pieronka i zajmowanie sie domem na glowie, ja przynajmniej wiekszosc trzymam w sobie i zaciskam zeby, czasem chce mi sie plakac, i jestem sfrustrowana i zmeczona,jest mi ciezko,mysle ze sobie nie dam rady ale jak patrze na Adasia jak sie usmiecha i wtula to wiem,ze warto i ze postepuje wlasciwie. Wiem,ze musze byc wyksztalcona zeby miec dobra prace i dac dobre zycie synkowi,dlatego nie ma zmiluj tylko uczenie sie po nocach:tak: W domu tez musi byc czysto,a Adas musi jesc obiadek i miec czyste i wyprasowane ubranka :)Wsparcie mam w moim M,tatusiu malego:) moge z nim o wszystkim pogadac tylko nie mamy na to czasu przewaznie,oprocz tego dobra przyjaciolka ktora niestety nie mieszka w Kielcach wiec widujemy sie rzadko ale zawsze moge napisac do niej maila,zadzwonic czy cokolwiek. Ciezko jest ale da sie wszystko pogodzic,organizm tylko czasem sie buntuje=p Damy rade młode mamy!!
 
Kamma kanapa:)

Umi no właśnie tak myślimy bo jak byśmy przenieśli się do tego większego pokoju to byśmy sobie nowe meble kupili więc jakby siostra C ich nie zabrała (gdyby mieszkanie kupiła) to były też brązowe wpadające w wiśnie a jakby zabrała to dla Dominiki zostały by te co teraz są czyli brązowe. I wydaje mi się że że by pasowało to co byśmy chcieli bo boczki były by czerwone a tam gdzie się śpi brązowe w delikatne motywy kwiatowe też czerwone ale takie delikatne

Anetka
to tak jak ja więc jest nas trzy:)

Karolina bardzo dobra i dojrzała decyzja ja jestem na stanowcze nie na branie szybkiego ślubu...:)

Liza ja na podłogi ewentualnie mogę się skusić w sobotę:) Na pewno mu zaproponuję:)

Burzowata to dużo strasznie za ten fotelik:/

Wampi
a ja właśnie mogłam i cisnęłam do 4 nad ranem:p
 
no tak często nie ma kiedy o sobie pomyśleć ale jednak trzeba ;) jak będzie gorzej to pisz od razu sama mam momenty załamania bo ja jestem bardzo towarzyska osobą a jednak całe tygodnie spędzam w domu i wiem że czasem ma się wszystkiego dość :-(

wiec więc potraktujcie to jak miejsce w którym możecie się wyżalić na cały ten zły świat w około ;)
 
BURZOWATA to, że młodemu nogi wystają nie jest przeszkodą, gorzej jakby główka wystawała.Najczęściej nosidełko się wymienia jak dziecko siedzi albo jak właśnie głowa wystaje lub jak już ma za dużo kilogramów na nosidełko. na każdym powinna być podana waga do ile dziecko może w nim jeździć.

No starsze dziecię śpi po przedszkolu, ja zjadłam mój dietowy obiadek-marcheweczka duszona i mięsko z golonki gotowane-mniam. Powoli zaczynają spodnie sprzed ciąży wchodzić na mnie.
Dziewczyny a mój były szef to jedna wielka porażka.
 
Burzowata ja polecam ten:
Fotelik Cybex ISIS 9-36 kg 5 KOLORÓW 2011 AKCJA (2047368255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I nawet jest o 80zł tańszy niż zakłada Twój budżet, ma bardzo dobre oceny w testach ADAC, jest bardzo bezpieczny,i jeden starcza aż do końca,później przerabiasz go na samo siedzisko :tak: znam tą firmę Julka też jeździ w foteliku od nich tylko już w tym bez poduszki dla starszych dzieci, dokładnie w takim nawet kolor się zgadza:
2010 CYBEX SOLUTION X Plus BLUE CITY W-WA (1995426232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Patrzę na ceny fotelików i strasznie podrożały :szok: kolosalne róznice ja swój kupiłam za 380zł .

Kasiek zrób zdjęcie jak już kupicie jestem bardzo ciekawi mnie jak wygląda :-)


Idę wstawić ziemniaczki w mundurkach do gotowania będę pierwszy raz robić kluski śląskie z sosem pieczarkowym, ciekawe jak Podlasiance kuchnio slonsko wyjdzie :-D
 
Witam ;)
Burzowata, gratuluje zakupu i zazdroszczę studniówki ;). Z Twoją mama aż tak ciężko?? Wspólczuje... W sumie z moją też czasem lekko nie jest, ale nie mieszkamy razem. My też ostatnio wymienilismy Zosi fotelik i warto bo już się tak nie męczy i nie drze ;)
Kaama, gratuluje kupy nie w majtach, tak dyskretnie, żeby nie zapeszyć.
Rox, zdrówka dla was! Dasz rade ze studiami i pracą... Byleby Mały jak najszybciej wyzdrowiał.

Idę usypiać moje diabelskie nasienie i biorę się za naukę. Ona dzisiaj chce mnie wyprowadzić z równowagi :wściekła/y:
 
burzowata własnie pokaz :-)

A ja studniówki nie miałam, i nie zaluje ;-P :-)

U mnie Hania juz po zerówce obiad wcina :-) Miki ciągle spi... to juz.... hymmm 2h10min :szok: dawno tak dlugo nie spał...:eek::cool2:
 
reklama
wampi...to pisz...o wiele łatwiej popłakać w grupie niz w samotności ;) a tu wszystkie mamy podobne problemy :)
zauważyłam ze czasem ciężko wygadać się komuś kto nie ma dziecka w młodym wieku bo choć bardzo się stara to tylko my dziewczyny tak naprawdę wiemy jak to jest...właśnie dlatego tak się ucieszyłam jak znalazłam tą stronę ;)
 
Do góry