reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dorotar, idiota.... nic wiecej o ty człowieku nie da sie powiedzieć...
Kasiek to może wybierzci cos neutralnego co bedzie pasowało do kazdego koloru:-p?
 
reklama
Rox to gdzie tyłek przeziębiłaś?? A jak to się leczy to co ma Boo??

Ja się uczę dziewczyny napiszę o MATKO!!!!! Na co mi to było rok od obrony mija a ja się uczyć nie potrafię nawet skupić się nie mogę;/ Czytam bez zrozumienia;/ Zrobiłam przerwę na brzuszki i gadam z kumpelą ze studiów i się same oszukujemy hahaha


kochana ja mam aktualnie sesję, chore dziecko i prace pełnoetatową a dla ścisłości studiuje - DZIENNIE !

osz jak mi się nie chce

a obronę mam maj/czerwiec ;-)



hmm nie wiem sama gdzie sie tak załatwiłam...raczej dbam o gacie kalesonowe zimą ;p i podkoszulki ... no ale stało sie i jest :zawstydzona/y:

a Boo - operacyjnie albo hormonalnie



miłego dnia lachony :-D
 
Umi czyli co?? Czekam na podpowiedz i pamiętaj mam małe dziecko które nie zawsze ma czyste rączki:p

Rox uuu to dobra jesteś ja dziennie zrobiłam tylko inżyniera a teraz zaocznie ponieważ muszę 100km dojechać:p Co za życie żeby takie małe dziecko i trzeba hormony pchać albo operację... Nic zdrówka dla Was i grzej pupe:)
 
Dorota współczuje.... tyle nerwów przez jednego durnia!! szok... mam nadzieję że przyznają Ci macierzyński i wszystko dobrze się skończy.

Kasiek jeśli chcecie malować na żółto lub zielono, to zielona kanapa będzie jak najbardziej pasować :tak:
A co do kupy to u Nas dziś jeszcze żadnej nie było ;-)
 
Witam ;-)
Dzisiaj noc ciezka,maly sie wybudzal i plakal nie wiem czemu:confused: :-( nie moglam go uspokoic,jesc nie chcial,pic tez,pielucha w porzadku to nie wiem o co chodzilo, chociaz tyle,ze spi z nami od jakiegos czasu pol nocy to latwiej usnal przy nas. Teraz padl potem wstanie i zje kaszke.
kasiek88kasiek ktory sezon ogladasz? ;-) tez uwielbiam ten serial,ale nie mam czasu ogladac na bierzaco:dry:
fikusek swietne zdjecie Alanka masz w sygnaturce :-)
karolina witaj:) uczysz sie w liceum zaocznym? w tym roku masz mature? super,ze Wam sie uklada;-) wsparcie jest bardzo wazne,planujecie jakis slub?
dorotar przepiekne te torty,masz talent;-) szlag by mnie trafil na Twoim miejscu:wściekła/y:
kaamaa czemu juz zmieniasz lozeczko? Za male? Pytam z ciekawosci bo moja chrzesnica ma 2 latka i nadal spi w dzieciecym :tak:super to lozko:) do takich ziemniaczkow pieczonych jest super przyprawa,pyszne wychodza:-)

wampi trzeba czekac 3 miesiace,przynajmniej mi tyle kazali dla bezpieczenstwa,cos tam probowalam wczesniej ale nie na brzuch:tak: przykro mi z powodu szczurka:-( mi zdechla sunia 4 lata temu majac 13 lat wiec wiem jak przykro jest
Malwina gratuluje:tak:
Gosdia wszystkiego najlepszego:-) z checia wezme tak ze 3-4 kg:-p
rox my nie mielismy z tym problemu,jedynie maly mial guzka na jaderku ale sie sam wchlanal,zdrowka dla synka. dzielna dziewczyna jestes:tak: ja planuje isc na dzienne i pracowac,mam nadzieje,ze tez sobie poradze
paulaw ja urodzilam 3 tyg po 18tych urodzinach:-) tak trzymaj,niektore rzeczy trzeba olewac

Mam takie pytanie,kiedy zmienialyscie nosidelko na fotelik samochodowy? bo Adas juz na styk wchodzi,nogi mu wystaja bardzo i nie wiem kiedy nalezy zmienic. Aa i jeszcze takie nietypowe,czy ktoras z Was przed okresem ma opuchniete podbrzusze? bo ja tak mam od cc:dry: taka spuchnieta sie czuje:dry:

choinka rozebrana,zmykam bo dziec krzyczy,milego dnia:tak:
 
Burzowata już możesz zmienić, na fotelik 9-18kg tylko zwróć uwagę żeby się rozkładał do spania, zawsze to dzieciowi wygodniej :tak:
A co do @ to ja często czuje się opuchnięta, brzuch może nie tak bardzo ale na "dole" strasznie i też wydaje mi się, że przed porodem tego nie miałam.

Kasiek ale co ma być brązowe czerwonymi akcentami, ściana czy kanapa? :-p
 
kasiek ja mam w pokoju żółto czerwone ściany, meble mamy brązowo zielone i kanapę będziemy kupować brązowo zieloną, pod meble, a ściany będziemy malować na żółty i taki czerwony brąz nie pamietam dokładnej nazyw. Wszystko zalezy od tego jakie kolory lubisz:) no a jak chcesz cos neutralnego to dopasuj własnie pod kolor mebli które beda w pokoju, bo jak dopasujesz pod sciany to moze byc róznie, bo ci sie odwidzi kolor na scianach i co zrobisz z meblami:-p
burzowata teoretycznie po roku a w praktyce jak dziecko juz samo siedzi. Bo prawda jest taka że dziecko które siedzi nie koniecznie lubi leżace wersje fotelików
 
rox zdrówka dla Was ;*

paulaw witam :-) pisz jak najczęściej :tak: a prezent rzeczywiście świetny i oryginalny :-D;-)

kasiek ja ćwiczę od 1 stycznia :tak:

Liza Hania już na dwóch kółkach śmiga? ;-) ja mam plan nauczyć moją w tym roku na dwóch kółkach, ale nie wiem czy to realny plan :-D

kama nie chcę zapeszyć ale gratuluję :-p

burzowata my zmieniliśmy jak Zuzia miała 8-9 miesięcy, nie pamiętam teraz dokładnie.
 
reklama
burzowata-tak liceum zaoczne i matura dopiero za rok :) (na całe szczescie hehe) A ślub...ślub chcemy wziąć trochę później myslę że po studiach nasza córa przynajmniej będzie to pamiętać ;) na razie pieniążki przeznaczamy na coś innego ;)
 
Do góry