reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ANIULA no ja teraz przechodzę chyba okres 100 pytań do i ogólnie boje się i zastanawiam :-p


A ja jeszcze raz spytam ma/miała któraś z was siarę jeszcze przed porodem ?
ja mam od 4 miesiąca chyba i teraz tak jakoś mi się nasiliło i zauważyłam że mam jakieś guzki ? i jak je naciskam to wylatuje ... i tak się zastanawiam czy to ok ?! i czy w ogóle mogę to ruszać ? ;/
 
reklama
witaj mamomartynki!:) NETGIRL ja to nawet rosol zjem, byleby mi go tu ktos teraz podstawil:) akurat babka to jedyne co potrafie zriobic, ale nie lubie,za suche dla mnie:p FEMME ja wlasnie przed chwila scisnelam cyca bo chcialam zobaczyc czy mi cos poleci i z jednego taka jedna kropka wyleciala...jakos nic wiecej nie chce....
 
My juz po wizycie, wszystko dobrze, za tydzien kolejna
Netgirl wez wrzuc przepis na ta babke, bo mi za kazdym razem zakalec wychodzi, moze mam zly przepis
Femme cale szczescie, ze wszystko ok, ja to bym chyba oszalala jakbym 2 miesiace u lekarza nie byla, moze powinnas go zmienic??
A co do personelu w szpitalu to u mnie jest luksus, moj lekarz prowadzacy tam pracuje, jak lezalam to przychodzil i sprawdzal jak sie czuje, a pielegniarki i polozne bardzo mile.
A co do siary to ja slyszalam ze nie wolno tego wyciskac
 
ooo MADZIK no nareszcie jakieś informacje a ja głupia cisnę ... zawsze pcham łapy tam gdzie nie trzeba ;-p już nie będę ... :-p ... a to fajnie masz w tym szpitalu i do tego jeszcze Twoj lekarz tam pracuje .. kurde ja muszę zacząć się wszystkiego dowiadywać bo :/

JAK BY KTóRA COś WIEDZIAłA TO PISAć PLIS !(na temat tych moich cyców :-p :-) )
 
Cześc wszystkim,co tam nowego dziewczyny u was słychać ,aa u mnie nawet dobrze coraz bliżej ślub już doczekać się nie można ,,, i na dodatek dzidzia daje coraz bardziej o sobie znac kopie mocnej i te fikołki ,,haha nie ma to jak pobutka rano przez dzidzie leżeć aż sie nie da ale tak pozatym to wszystko ok jest .
 
widzę że macie temat o szpitalu i lekarzach ja do swojego szpitala nic nie mam tylko nie które pilegniarki krzyo patrzą a reszta super a co naj lepsze mój lekarz pracuje w tym szpitalu i bendzie przy porodzie ale dobrze bo znam mego lekarza dobrze i bym go nie zmienila na zadnego inego, a pozatym na dodatek ma naj wiencej pacjetek i zawsze trzeba wczesniej kolejke zapisywac,tylko tyle ze na polecenie lekarza moga mnie zapisac w karzdej chwili a tak to jest dobrze.
 
mikus_a---- no wiem że dopiero się zaczynaja dzidzia spać nie daję ,zasnąc tak samo jak chce iść spać to wtedy się zaczynają fikolki krencenie się no i kopanie haha i tak rano raz o 4 nad ranem teraz już o 6 lub 7 oj a to dopiero poczatek haha ale mi to nie przeszkadza lubie jak daje o sobie znać ,chociaz teraz troche kopniki zaczynja bolęć jak śą mocniejsze
 
Oj dziewczyny!!! Gdyby nie to, ze nasz szpital strasznie dlugo trzyma pacjentki po terminie to mogłabym powiedziec, ze jest najlepszy.
Az tym wypadkiem to byłoby bardzo strasznie gdyby do niego doszsło. U nas jest takie skrzuzowanie 61 z boczną drogą. Przed tym skrzyżowaniemjest górka, z której się zjeżdża. No i jak chce się skręcić w lewo, w tą boczną drogę, to trzeba uwazac na jadące z tyłu auta. Było tak, ze zjezdzalismy z gorki, za nami jechała kolumna tirów, a za nimi samochody. Mąż zwolnił, bo chciałskręcic w lewo no i gdy juz skrecał okazało sie ze jakis dupek wyprzedzał te tiry za nami, no i gdybyśmy wychylili się za bar5dzo to pewnie już bym dzisiaj nie pisała, kto wie czy w ogole bym kiedykolwiek napisała. Na dodatek mieliśmy ze sobą Mareczka. Na tym skrzyżowaniu już wiele osób straciło życie. W maju miały tamwypadek moje koleżanki. Zjeżdżały z tej górki i też skręcały w lewo, ale za nimi jechał jakiś chłopak, nie zachował odległości i prędkości i wepchnął je pod koła nadjeżdżającego znad przeciwka tira. Wszystkie czxtery zmarły na miejscu, a chłopak? Uważa że to nie jego wina. Niedawno na tym samym skrzyżowaniu wypadek miała moja kolejna koleżanka, wracała wtedy ze szpitala z tygodniowym maluszkiem i też walnął w nią z tyłu samochód, ale na szczęście tylko na szpitalu się skończyło.
A tak w ogóle to ja przeżyłam kilka groznych wypadków i mam nadzieję, że więcej nie będę miała z tego powtórki.
 
Mikusa Ja miałam wypadek z moim mężem jak byłamw 3 miesiącu ciąży. Samochód walnął nas w bok, naszym autem obróciło a tamten oparła się na drzewie. Ja bałam się nie tyle o siebie, co o męża i o tamtych bo to z męża strony walnęłi, a oni wygląali k\jakby nie żyli, ale na szczęście tylko zostali oszołomieni. . Potem przez pare dni miałam bóle brzucha, ale przeszły. {Poluicja uznała winę męża. Nie wiem co bym zrobiła, gdybym tuż przed ślubem straciła najukochańszą mi osobę, zostałabym wdową z dzieckiem, jeszcze przed ślubem. Teraz przez ten wypadek do tej pory nie jeżdzimy daleko, tylko jeśli zachodzi taka konieczność.
 
reklama
A wiec mam sie przedistawić tak? Imię Agnieszka,mężatka lat 22 córka Martyna Julia 11 i pół miesiąca.Jestem z torunia.Jestem obecnie na urlopie wychowawczym(Wczesniej pracowałam w biurze w firmie kateringowej)studiuje zaocznie.Obecnie szykuję się do roczku córki i nie wiem kąpletnie co zrobić na imprezę.A teraz kilka pytań do was.Jak wstawić suwaczek mojej małej i zdjęcie w treść posta tak jak wy to robicie:crazy:Wiem ciemna jestem i nic nie umiem
 
Do góry