reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
netgirl ale z Ciebie fajna babeczka jest :D jakoś tak ciepło mi się robi jak Twoje posty czytam, serio hehe - tak jakbyśmy się już znały jakiś czas - powaga!

700 zł? jeżeli tak wyszłoby, to faktycznie nie jest, to dużo jak na takie piękne miejsce, no i do tego Twoje towarzystwo, Twojej Niuni hihih - extra sprawa :D

Dobranoc Kochana, spokojnej nocki Wam życzę i kolorowiastych snów, jak tęcza, a nawet bardziej :D

ps. do pracy nie zapomniałam pójść, bo mam dzisiaj wolne - jutro też, ale jutro na chwilkę jadę, bo mam sprawę tam do załatwienia :D
 
Witam z rana ;-)

netgirl mi sie podoba tamtem obraz :-p ale jak cos to poprosze taka kopie :-)
ale najlepiej cos w zieleni do sypialni(jak juz ja wykonczymy:-D)
700 zl w obie strony :szok: to faktycznie byly promocje :sorry2:
moj P ma bilet za prawie 800 i to tylko w jedna strone :no:

Asiowo glowa do gory ;-) te 2 tygodnie szybko zleca- bo chyba pisalas o 2 tygodniach kiedys :sorry2: czekamy na zdjecia ze chrzcin :happy:



ja teraz uciekam bo mnie Ala wola ......
 
witam z ranka. w koncu do was moge zajrzec...caly dlugi weekend bylam u mojego S....rano pojechal do pracy wiec teraz troche od niego odpoczne, choc wiem ze wieczorem pewnie bede marudzic ze mi go brakuje....ASIOWO silna z ciebie babka, wytrzymasz, malutka ci w tym pomoze:)no to zaczynamy nowy ttydzien:p
 
Hej dziewczynki z rana:-)
ja mam dzis podly humor.. rano bylam w PUP-ie i co i dupa blada, dali mi staz do przedszkola.. ale co ja zrobie z moja Lenka:-( boze ryczec mi sie chce normlanie.. jeszcze jutro mam tam jechac i tlumaczyc sie przed jakss baba ze mam dziecko i nie mam go gdzie podrzucic a ta pewnie bedzie sie na mnie darla to po co bralam staz itp rzeczy..:wściekła/y::wściekła/y: normlanie zyc nie umierac.. wrrr

Polna co do biletu to dlatego tyle placilas bo zamawials pozno.. moj Adam jak lecial do Anngli to zamawial bilet z miesiecznym wyprzedzeniem i placil ponad 300 zl.. a jak teraz zamawial to placil niecale 18 funtow czyli nasze 72 zl:) byla promocja bo bilet za funta:-) wiec taka jest zasada im wczesniej tym taniej:tak:
 
Witam laseczki, w koncu jakas normalna pogoda dzis, my dzis idziemy na wizyte do ginka, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze
baska201 a na ile ten staz??? moze da rade zebys z mala chodzila, bawila by sie z innymi dziecmi
netgirl podziwiam Cie, ja to bym w takie upaly nie wytrzymala
 
reklama
mąż wyjechał na 2,5 tygodnia... dla niektórych to malo, ale dla nas gdy nigdy nie spedzamy nocy osobno to koszmar, ale...
własnie dzwonił i mowi, ze ma weekend wolny wiec w sobote rano bedzie na slasku:-) w niedziele wieczorem znow pojedzie... zawsze to weekend razem:-D az mi lepiej...
narazie jest lekko, bo tata jest jeszcze w Polsce (jutro wyjezdza to niemiec, gdzie pracuje) i zabawia mi Paulinke:tak: bo narazie siedze u rodzicow, ale pewnie wieczorem zwine sie do siebie...
 
Do góry