reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

cześć dziewczyny!

moja strasznie długa nieobecność spowodowana była tym,że mój ojciec miał problemy zdrowotne...
z resztą trwa to do tej pory. Jacyś znajomi moich teściów znaleźli dobrego lekarza w
Holandii,mieliśmy się przeprowadzać,ale w końcu stanęło na tym,że tato sam tam pojechał,
a my teraz jeździmy tam co jakiś czas...albo ja albo Michał. W międzyczasie pożarłam
się jeszcze z moją siostrą...ech szkoda gadać. I w związku z tym kompletnie nie
miałam głowy żeby tutaj pisać...oczywiście mogłam znaleźć 5 minut i skrobnąć
cokolwiek....

do pracy nie wróciłam, pomagam teraz mężowi u niego w firmie. To wszystko wygląda
teraz zupełnie innaczej niż myślałam...pomijam fakt,że moje koleżanki się po części
naśmiewają (?) ze mnie....bo wg nich powinnam już zamknąć się i niańczyć Jacusia chyba
do momentu póki nie pójdzie do szkoły. Żal mi,że ludzie mają takie stereotypowe poglądy :(
 
reklama
Hej kochane ja dziś zalatana.
Jakoś się wgrać w was nie mogę może dlatego że długo się znacie i macie wspólne tematy.
 
Hejka

Ja już po pracy... Zleciało jakos, u nas też mroźno, w nocy było -3 ale dzisiaj więcej zapowiadają

EWI a jakie autko macie? ja jakoś się już przyzwyczaiłam w do kombi, fakt że równolegle jakoś musiałam parkowac dopiero ze 2 razy i trochę się martwiłam ale M mnie troche pokierował i było ok, a tak to jest dobrze, tylko dzisiaj troche nabroiłam i byłoby bum ale szybko zauważyłam i ucieklam i facet też troche odbił :zawstydzona/y: ale na szczęście nic się nie stało, chociaż dalej mi troche ręce drżą...:-:)baffled:.
LENKA, KASIEK współczuje grzyba... Ja wczoraj zauważyłam że nam spod tapety w łazience zaczął się przebijac, cholera, trzeba coś wymyślic

WSZYSTKIM CHORYM I OBOLAŁYM ZDRÓWKA ŻYCZE

WITAM NOWE MAMUSIE piszcie jak najczęściej

A to coś co mi M pokazał, w szoku jestem, ciekawi mnie tylko że produkty pod jedną marką w różnych krajach niby mają inne składy, no ale ok, może i tak jest
Znany szampon szkodzi dzieciom? - Finanse - WP.PL

No i mały mi się pochorował, położyłam go wczoraj spac, a on po godzinie obudził się i mi zaczął wymiotowac flegmą, i takiego kaszlu dostał że masakra, dzisiaj jeszcze katar doszedł i temperatura 38... No masakra, a już się cieszyłam że 1,5 tyg w przedszkolu i go nic nie bierze a tu w nocy zonk...

No i moja mama wraca w poniedziałek... Miała byc w niemczech w pracy do końca listopada ale że mąż babki którą się opiekowała miał wypadek na nartach i leży w ciężkim stanie w szpitlu w śpiączce to matka zabrała
tą babke do siebie i nie ma potrzeby żeby moja mama teraz tam była... Akurat tak się złożyło że we wtorek ma urodziny a w pon tata ją przywiezie (no i dobrze że tata akurat w odwiedzinach u niej od tygodnia jest bo teraz na hurra to by nawet biletu nie dostała)
 
Witam wszystkie młode mamy :-)

Gosdia mi niestety na teraz nic po kims dla Majki nie zostało.

Trinna współczuję sytuacji z tatą. Lepiej już?

Ania ja to kocham święta Bożego narodzenia:tak::-) Jestem świąteczną terrorystką :-D Choinkę muszę mieć najładniejszą, prezenty dla wszystkich najlepsze itd itp :-D No i śnieg obowiązkowo :-)

kasiek,Lenka dołączam do grona walczących z tymi wstrętnymi grzybami:crazy:

KasiaF zdrówka dla synka. Czytałam link dobrze,że w EUR mamy trochę inne normy niż za Oceanem ;-) Ale jedno o J&J mogę powiedzieć, że naprawdę jako jedyny nie szczypie w oczy ;-) Przynajmniej mnie jako dziecko nie szczypał :-D
malwina o własny biznes otworzyłaś?? A co robisz? Zdrowia oczywiśćie życzę:tak:

My dziś po zakupach ;-) W końcu wydałam jakąś kase z wypłaty na siebie,bo haruję od maja a jeszcze nawet złotówki nie wydałam na cos dla siebie. Kupiłam 2 pary spodni,oczywiście Majce parę drobiazgów ;-)

Jeszcze cos miałam napisać,ale oczywiście skleroza :-D
 
Lolkak, czyli zakupy udane:)
Trina, zdrówka dla taty, a koleżankami się nie przejmuj… Ważne, że Ty jesteś szczęsliwa.
Kasiek, z tymi mandatami to porażka, mój rok temu przez wakacje miał 4:p ale z fotoradarów.
Fikusek, idzie ci 8? Ja musiałam mieć je wycinane spod dziąsła. Okropne zęby.
Jeśli chodzi o grzyba to się w ogóle nie wypowiadam ;/ mam go wszędzie dosłownie. Póki co zawiesiliśmy z nim wojnę bo cudem się zmył.
 
Mam pytanie jak się cytuje to cały fragment koniecznie trzeba czy można wybrany tekst?

Jak wam mija wieczór? Moja Emilka śpi.
 
Hej. Młoda już śpi. Kurcze, ale na wieczór była denerwująca. Myślałam już, że ją wywieszę przez okno
laugh.gif
I dziś kupę na panele nam zrobiła i potem ciągle czułam ten smród
laugh.gif
Że nie wspomnę, że sobie papcie z tego umazała i musiałam to wyczyścić
baffled5wh.gif
No ale najważniejsze nie poddawać się
biggrin.gif
Nocnikowanie ma być, a co. Spodobały się Martynce wyklejanki i klejenie ogólnie. Ma klej i uczę ją kleić papier kolorowy i tworzymy różne dzieła
biggrin.gif


Lolkak a jaki rozmiar nosi Maja? Fajnie, że sobie coś kupiłaś, zakupy bardzo poprawiają humor:-)
Trina zdrówka dla taty;*
KasiaF zdrówka dla Kacperka;*
Malwina zdrówka;* Kurcze co Was chorowitków tak sporo??
Liza prezent dla Danielka wymyślony na urodzinki?:)


..coś mnie głowa boli:baffled:
 
Moja Emilka wykąpana najedzona śpi od około 20 pewnie nie długo się na jedzonko zbudzi albo i nie to nie jadek straszny.

Mam pytanie czy wasze dzieciaczki mówię w wieku takim jak moja Emilka czyli prawie 7mies mają koszmary i płaczą przez sen?? Bo przed chwilą moja Emilka tak płakała przez sen i mruczała i tak chykała obudziłam ją i zalulałam i teraz śpi już spokojnie ale za niepokoiło mnie to czy mam się martwić czy to normalne?
 
reklama
Vegas, pamiętam nocnikowanie u moich siostrzeńców. Oni to wiecznie albo siusiu albo kupka na podłodze. Njalepsze było to jak straszy coś sobie uroił i robił kupę tylko przy drzwiach garażowych.:p Dacie radę, z Martynki może mała artystka będzie.

A ja zapomniałam się pochwalić Zosi dolna prawa dwójka przebiła się...Nawet nie wiem kiedy.

Agateczka,
mojej też chyba kiedyś coś złego się przyśniło bo tak jakby płakała. Ale to nic groźnego, chyba, dziecko- mały człowiek, też ma rózne sny:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry