reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witajcie kobietki...oj dlugo mnie tu nie bylo...
problemy,problemy,problemy...nie wiem czy mnie pamietacie...;p
ale powoli wracamy do normalnosci:)
witam nowe mamusie...kasiek moj facet jest w trakcie robienia prawka na tiry ale przed nami dopiero poczatki....wydawania kasy.
nie nadrobie was bo nie dam rady :(niestety.
moze w skrucie napisze co u nas...
Amelka ma juz 6 zębolów smieje sie ze wiecej niz babcia :-D
rosnie,powoli zaczyna raczkowac-i chodzic na nogach,wszystko naraz,ale leniwa jest strasznie.
problemy kupkowe juz nas nie dotycza:)
gada jak nakrecona, mama,tata,baba,dada, nie ma, bach,da(daj),am(jeść),fu(śmierdzi) taka mala madralinka nam rosnie, wszyscy mowia ze szybko zaczela mowic ale czy ja wiem ja tez szybko gadalam ale jak bedzie taka gadula jak ja to...oo wspolczuje sobie:-Dhehe. zaczelam prce ale jestem nie zadowolona. chce otworzyc swoj sklep z dzieciecymi rzeczami,z dofinansowaniem z unii,ale zobaczymy co to wyjdzie z tego.
ooo i zapisalam sie to streetcom ekspert znaczy sie nie wiecie moze czy to sie placi za te produkty co wysylaja bo chyba nie doczytalam.
no tyle co u nas. a jak u Was??

no piszcie kochane piszcie :)
pozdrawiamy
 
reklama
Cześć kobietki :-)

Ale u nas dzisiaj cieplutko ;-) aż żyć się chce :-)
Byłyśmy dzisiaj w Pile, bo musiałam zawieźć moją mamę, ale to tylko tak chwilowo.
Teraz widzę, że Zuza chyba z P zasypia, nie będę im przeszkadzać :-p

umi rozmowa z Kacperkiem świetna :-D udał Ci się synek :-p Zuzia od rana mówi, że ją ucho boli i że ma tam ropę :-p:-D a to tylko dlatego, że ja się rano skarżyłam na ból ucha ;-)

rybkabial etam, 2 dni, nie ma się czym przejmować ;-) mi potrafił spóźnić się 30 dni, a w ciąży nie byłam :-p

kasiek gratulacje dla męża :tak: no i współczuję z tymi kosztami związanymi z robieniem prawka.. tragedia jakaś :sorry:

gosia szybko te ząbki jej wyszły ;-) Zuzi pierwszy ząbek przebił się jak miała 8 miesięcy, czyli pewnie jak była w wieku Twojej Amelki to może miała ze 2-3, nie pamiętam. :-p
Ooo i jak dużo już mówi :szok: pewnie szybko zacznie Ci mówić zdaniami :tak:
 
anetka nowy avatarek:) masz rude włosy??:szok:
Gosia witamy, pamietamy;-) Super ze mala jest gaduła;-) i wogole super ze wsio oki:tak:
kasiek ehh moj by chcial zrobic prawko C ale wlasnie to ze to tylke koszuje nam uniemozliwia:(


M wyprawilam do pracy, spacer zaliczylismy, dzieci wykompane, kolacje jedza;-)
Jeszcze ja sie wykompie ale to poźniej jak Miki zasnie... i zjem tez później...
 
umi wydaje mi się że z takimi rolami gdzie jest ta okleina na panele ale pewna nie jestem.

gosia przed nami też bo dopiero C zdał a jeszcze C+E i inne kursy i przede wszystkim pewność w trasie więc przed nami kupa czasu a jeszcze więcej wydatków;/

anetka, Liza
dzięki no niestety chce się to trzeba płacić mam nadzieje że zaprocentuje to w przyszłości:)
 
Liza mam, nie pisałam? :-p
Współczuję, że M na tą godzinę do pracy chodzi.. i o której wraca? Ja to się strasznie cieszę, że mój P nie ma nocek, bałabym się sama spać :-D

kasiek no wiadomo, później kasa się zwróci :-p;-)
 
anetka pisalas cos ze ci rudawe wyszlo ale nie myslalam ze az takie rude są! :-D pokaz sie:)
M poszedl na 18 i do 6 rano... ;] 12h. Juz przywyklam. Cale nocki mam przespane prawie wiec nie narzekam;) przynajmniej od czasu do czasu moge sie na łóżku porozwalac:-D


Chłopaki juz spią (Miki 40min a Daniel 30min), jeszcze Hania;-) :-p
 
dobry
przepraszam za małą frekwencje , ale cieeepło to korzystamy plotkującc z mamusiami na placu
Ciepłooo ze hoho
jutro wkleję fotki

A co do uszka łodego to wszystko dobrze ;-);-)
A później ide na soolar ;-D



rybkabial
witam ;*
Daffi śliczna Julka;* a te bodziaki ;-)
Anetka dziękiuję Rafik dobrze ;-) a Zuzia śliczna kobietka;*
Umi udany Kaceprek ;-)
Kasiek
gratulacje dla męża ;-)
gosia witaj ;-)
Liza jak dzieciaczki ?;-)
Vegas jak Martynka ?;-)
 
Witam się;)
kasiek gratuluje zdolnego męża.
Liza zazdroszcze, że Miki Ci tak w dzień śpi aż 2,5h. Zosia ma bunt i najdłuzej to 45 minut...Dziisiejszy jej rekord ;)
Anetka ale ogień od Ciebie bije, aż gorąco ;) Kolorek fajny.
Młoda, korzystaj póki ciepło ;).

U nas dzisiaj też było pięknie. Byłyśmy nad jeziorem, ale musiałam szybko uciekać bo strasznie komary cieły (Bo to było w lesie). Bałam się, zeby Malej nie pogryzły. Zosia oczywiście jak co dzień wesoła ;). Nie wiem czy to możliwe ale zważyłam ją na normalnej wadze i waży 10 kg. Prawie się przewróciłam... Wydaję mi się, że nie wygląda na tyle.
Wczesniej nie pisałam, bo jakoś nie miałam dzisiaj weny. Jestem po wielkiej kłotni z D. znowu będą ciche dni.
Udało mi się dzisiaj wyrwać na chwile na spotkanie z koleżanką z grupy. Trochę się wyżaliłam i aż mi ulżyło...
A teraz czeka mnie układanie ubrań... Pewnie znowu wynuży się jakaś szczypawica z prania :[
 
reklama
Do góry