reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Miki czuje się nawet dobrze. Troszke krocze mi dokucza ale jest dobrze;-)
A Rafałek je robi kupki i spi;-) A i co najwazniejsze slicznie sie uśmiecha !!
 
reklama
Młoda ślicznego masz synka:-) zazdroszcze ci tez bym już chciała mieć swoje maleństwo przy sobie a tu jeszcze tyle czasu
 
mloda najpiekniejsza chwila to kiedy klada ci maluszka na piersiach... ja to chyba tego nigdy nie zapomne. Rafałek jest śliczniutki :)

elwirka ja swojego nauczylam zabawy w lozeczku, zostawialam go, troche poplakal ale pozniej sie uspokajal i zajmowal misiami wiszacymi nad glowa.

a ja sie wybralam z Kacpim na spacer. maly zasnal a ja sobie spacerowalam, a ze mam blisko pola to sie przeszlam tam. w polowie drogi zerwal sie taki wiatr i zaczelo sie robic ciemno, mowie "jak nic burza mnie zlapie", bieglam prawie do domu. droge ktora przecietnie zajmuje mi godzine przebieglam z wozkiem w niecale 30 min. ja do domu a tu sie po pol godziny rozjasnia, dopiero pozniej zaczal deszcz padac, no i teraz kropi dalej. sie przestraszylam, ze nas burza zlapie w szczerym polu.. masakra ;/
 
Młodamamusia kurcze, ale śliczny Rafałek:) Blondasek:) A jakie miał parametry? gratuluję!:) niech zdrowo się chowa:)
Beacia oj stresowo miałaś, też bym się wystraszyła, dlatego jak tylko widzę ciemne chmury to się z domu nie ruszam, chyba, że na ogród:) A jak Twój Kacperek? Siedzi już? Przesypia noce?

moja córcia właśnie usnęła. Wcześniej ją wypluskałam a jeszcze wcześniej Mała szalała w deszczu. Ja nie wiem co te dzieci widzą w deszczu:-) nawet pod parasol nie chciała iść, odpychała:-)
 
reklama
vegas jak wychodzilam to zadnej chmurki nie bylo. to sie tak nagle ten wiatr zerwal i ciemno sie zrobilo nie wiadomo skad. a Kacpi jeszcze nie siedzi, ale wszystko przed nim. w nocy budzi sie 2 lub 3 razy, choc tez zdarza sie ze jak zasnie kolo 21 to obudzi sie dopiero o 5. nie jest źle ogólnie.. jutro bede dzownic zeby go zarejestrowac do urologa.

edit.


elwirka to trudny przypadek, sprobuj ja tak pare razy, bo od razu to nie da rady nauczyc. a jak masz lezaczek to ja wloz do niego i niech sobie lezy i np bajki w tv oglada. moj kacper to reklamy uwielbia
 
Do góry