reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam!
lolkak zdrówka
lana gratuluje 14 ząbka,u nas też coraz pełniejsza klawiaturka się robi.
agusia z Kacperka mały macho rośnie,pokaż go bez loczków,pewnie też cudnie wygląda.
Umi co się dzieję ,co mówili na wizycie?
niunia jak po wizycie?
klaudix trzymam kciuki!
Ewi to ok że boleści minęły i wierzę że na usg wszystko będzie ok
Liza to rzeczywiście nie fajna sprawa z ta stodołą ,nie dziwie sie że się burzy boisz,ja niby nie ale jak tak mocniej walnie to aż podskakuję.
młodamamusia miłych snów i trzymam kciuki żeby u WAs też się w końcu cos ruszyło.

My dziś chcieliśmy zabrać małego do zoo ale jak już tam dotarliśmy to tak lunęło że kupiliśmy mu tylko ogromnego balona(traktora) i jak sie trochę uspokoiło to wróciliśmy do domu, i dobrze zręszta bo jak się u nas burza ruszyła to szok!!
Dziewczyny chcemy kupić małemu taki rowerek,macie może cos takiego jeśli tak to proszę o opinie
ORYGINAL ROWEREK BOBY DELUX Sterowany Daszek PINK (1625027411) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam :) jakaś dziś wyspana jestem :)
Zaraz dzwonię i rejestruję Kacperka na bilans dwulatka, musze wykorzystać, że M jest w domu, we dwoje zawsze łatwiej poskromić łobuziaka.
Ciekawa jestem bardzo ile waży ten mój klocuś :-D
Justyś Nie miałam takiego rowerka, ale wygląda świetnie :tak:
Młodamamusia Śpij, śpij, bo lada dzień będziesz miała ważniejsze sprawy niż sen :D

Aha, Kacperek nauczył się pokazywać i nazywać niektóre części ciała, bo wcześniej tylko pokazywał :tak:
Pokazuje i mówi oko, ucho, nos, buch (brzuch) i pupa :)
Jestem taaaaaka dumna!:-D
 
Ostatnia edycja:
hej
Po ciezkiej burzowej nocy jestem padnieta... :no: jeszcze gdzies blisko piorun walnol bo tak huknelo :szok: :no:

Malwina dobrze ze stodola pusta stala, jakby byla w niej sloma czy cos by sie spalilo wsio! ehh
Agosia no ciekawa jestem jak maly wyglada bez kedziorów;-)
Niunia jak po wizycie>?
 
Witam porannie.
U nas wczorja tylko się błyskało. dizsiaj to chmury sa od rana ale w domy duchota.
Młoda śniłaś mi sie w nocy.:-D
Liza Dobrz eże to tylko dziura.
Justyś Ja nie mam czegfoś takiegio, ale dla takiego dziecka to chyba dobra rzecz.
 
czesc dziewuszki..
Liza u mnie tez byla burza ale jak masakra ja niesety tez sie boje burzy ..
agosiaaa21 maly podrywacz Ci rosnie :) oj kiedys wszystkie dziewczyny bedzie podrywal:)
Liza, mlodamamusia18,justys85 u lekarza tak sobie wyniki mam kiepskie dostalam tabletki dopochwowo,na razie nie musze brac zastrzykow bo lozysko troszke sie podnioslo ale za to lekarza nie pokoi moja szyjka bo bardzo sie skrocila, maly tak fikal podczas usg ze nie mogl obejrzec jego serduszka czy wszystko jest w porzadku i martwi mnie jedna rzecz ale o tym pozniej a teraz troszke poczytam:)
 
Niunia Tka jak Lana pisze. Skracanie szyjki to nic dobrego, leż lez i jeszcze raz leż. nie chodź niepotrzebnie. a te dopochwowe to pewnie na infekcję.
 
Lana no nie wiem sama jak z tym lozyskiem bo on do mnie mowi takim fachowym jezykiem ze nie rozumiem ale mowil ze sie troszeczke cofnelo wiec dobrze no szyjka mi sie skrocila i mowil ze gdybym odczuwala silne bole brzucha na dole to wtedy trzeba sprawdzic czy cos zlego sie z ta szyjka nie dzieje ale wracajac do tego co mnie martwi to serduszko malego lekarz badal jak zawsze tetno malego zawsze to tetno wynosilo 148 a wczoraj tylko 130 chcial sprawdzic dokladnie budowe serca i jakies parametry ale maly za bardzo sie wierci i nie mogl bo co chwile mu uciekal no i lekarz mi powiedzial tak..' nie moge pani powiedziec ze jest wszystko dobrze ale tak jak pani widziala sa te 4 komory(czy cos takiego) w serduszku ale nic innego o nim powiedziec nie moge" no i teraz sie martwie czy z tym serduszkiem bedzie ok.
justys85 a rowerek fajny pewnie by soe spodobal malemu
Ewi44 no na infekcje nazywaja sie nestatyna i druga recepta gdyby wydzielina sie utrzymywala silniejsze leki
 
niunia ja to nystatyne dostawałam regularnie w ciąży. :tak:
o tętno nei musisz sie martwić norma wynosi 120-160 a on ci normalnie badał tentno czy podczas USG?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na połówkowym Julce też nie dało się dokładnie obejrzeć serduszka, babka mnie 45 minut z boku na bok przewalała, kołysała brzuchem a Julka spała jak zabita i kręgosłup zasłaniał serce.


Mi też wydawało się że 130 to w porządku, ale może we wcześniejszej ciąży cerce bije szybciej?
 
Do góry