reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiu ja tez nie mam pojecia..a nie pisza obok wartosci prawidlowe jakie powinny byc??

Mika ja mialam podrozna a i tak ledwo sie zmiescilam:-D naiwecej misjaca zajely mi reczniki, szlafrok itp rzeczy..a wiem, ze moze to smieszne, ale lepiej dowiedz sie czy do Ciebie do szpitala mozna normlanie z torba przyjsc.. ja musialam na izbie przyjec wszytsko przepakowywac do siatek, bo na oddzial nie wolno bylo nic wnosic..:wściekła/y:
 
reklama
jakoś tak ostatnio cicho u nas i w ogóle gdzie są te wszystkie nowe w którymś momencie z 7 chyba było a teraz co ? ;/

Ja właśnie sobie bób zrobiłam a co :-) a nudzę się strasznie :-(
 
Czesc mamuski ;-)

piekna mamy pogode ,prawda ?:-) az chce sie zyc bo wczoraj to ja ledwo funkcjonowalam ,malo mi glowa nie eksplodowala :dry:

Miska Malutka jest przesliczna:tak: a jak Filip zareagowal na siostrzyczke ?:happy2:
I wybacz mi ze tak Cie nekalam tymi smsami :zawstydzona/y:

Mika ja mialam torbe podrozna nawet duza a jak wychodzilam ze szpitala to juz mialam dwie torby i chyba z 3 reklamowki :-D

Snoopy heh co z Niego za facet jak po 10 minutach wymieka ,Ala pewnie wazy jakies 6 kg wiec jak narazie to jest lecituka ? :sorry2:

A ja pogadalam sobie dzis przez telefon z tesciowa :cool2: oficjalnie zaprosila Nas na imieniny z niedziele a kupilysmy Jej wczoraj brazowa torebke i obruz ,jeszcze kupi sie jakies ziele i czekoladki !!
 
Witam, bylam dzis u lekarza i powiedzial ze takie napinanie brzuszka w ciazy moze wystepowac, zwiekszyl mi dawke lekow i w poniedzialek znowu na wizyte
Femme a do tej komody nie bylo instrukcji??? my wszystkie meble u nas musielismy skladac bo byly w paczkach, nawet stoliki nocne.
Miska super ze jestescie juz w domku, a mala przesliczna
 
A u mnie pogoda wcale nie taka piękna :-p słońce jest ale za ciepło nie ;-) a ja zmarzlak i ciepło lubię :-p

Madzik - no instrukcja była ale i tak za skomplikowane jak na mojego :-p on nie jest dokładny więc więcej szkód narobił ;/ a do takiej roboty trzeba się przyłożyć :-p

Czyli ten brzuszek to nic takiego ? bo mi tez się tak napina i mam wrażenie jak by pępek był korkiem który ma zaraz wystrzelić -_- i jak za dużo chodzę to tak wtedy boli nie miło ;/
 
femme fatal P gdyby mial prolbem ze skladaniem komody to odrazu by wszedl na internet i tam by szukal rozwiazania :-):-D

Mika a ja Ci radze zapakowac tylko 2 reczniki,jeden maly a drugi duzy-zreszta i tak ktos bedzie przyjezdzal codziennie to bedzie dawal Ci swieze !!
 
Cześć dziewczynki...
Ja mam dzisiaj podły dzień...Mam problemy w pracy z powodu zwolnienia lekarskiego...Dostałam okrojoną wypłatę...I wygląda na to,że będzie jeszcze gorzej...Nie wiem jak to będzie dalej.Jestem wściekła:wściekła/y:
 
mika hehe no bk co jak sie nic nie dzieje to nie ma co panikowac i tak jezdze autem wiec chwila moment i mam zalatwione :tak: jeszcze u kumpeli bylam :-p
femme rozwarcie 5cm nie jest grozne poki sie nie powieksza a u mnie nie ma objawow wiec nie ma co dmuchac na zimne ;-) jak bym miala 9 to hohoh pewnie juz bym rodzila hehe :shocked2: dobrze ze nie ma na co narzekac u Twojego facia :happy2: moze jednak cus zrozumial hihi :tak: moj lada dzien wyjezdza :-( no ale co zrobic :sorry2:
aniu jesli masz zwolnieni z powodu ciazy moga Ci potracic tylko PREMIE o ila ja masz a wyplaty na zwolnieniu z powodu ciazy musi byc 100% wiec lepiej to sprawdz bo moga Cie w konia robic !! nie maja prawa okrajac Ci wyplaty w takim przypadku jak opisalam wyzej !!
 
Ostatnia edycja:
Koszmarku wiem,że nie mogą mi zabrać,ale to jest tak naprawdę tylko teoria...Za 5 dni urlopu dostałam tak,jak za zwolnienie czyli najniższą,bo tak mam wpisane na umowie.A powinnam dostać tak,jak były utargi czyli 150 zł więcej.Dodatkowo z tego co czytałam miałam dostawać do końca wypłatę od pracodawcy,a okazuje się,że będzie płacił mi ZUS.A te ich 100% to na pewno nie jest całość!I nie wiem jak to teraz będzie...Od początku byłam w porządku i teraz mi się za to dostaje...Przynajmniej następnym razem sie tak nie dam.
Mój mężuś też wyjeżdża już we wtorek...I nie wiem co ze sobą zrobię...Ale jak trzeba to trzeba...
 
reklama
aha czyli Ty sama podpisalas taka umowe tak ?? a co do zusu to normalne ze on Ci placi bo pracodawca placi tylko pierwsze 33dni !! odprowadza tylko Twoje ubezpieczenie a reszte robi zus i musisz dostac tyle ile masz na umowie !! nie kumam o co Aniu chodzi z tym utargiem ?? powiedz co masz napisane na umowie ?!
 
Do góry