reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna jaka akcja:/ eh idzie sie tylko zdenerwowac:/ jak to napisałaś to wyobraziłam sobie taka sama sytacje tylko ja z moim dzieckiem na Twoim miejscu i Ali, i chyba bym ta kobiecine rozszarpała jakby cos mojemu dziecku zrobiło. Słusznie zareagowałas:)

Mika ja też w ogole nie jestem gotowa, i nie wiem jak to bedzie.... ciezko to sobie wyobrazic..Zobaczymy;) Mika ja miałam 3 koszule ale kupiłam sobie jeszcze jedną na ramiaczkach przeciez napewno bedzie taki upał i duchota w tym szpitalu ze nie wiem czy mi 4 wystarcza:):)

A ja właśnie ubrałam łóżeczko i slicznie wyglada:) Dzis byłam na ostatnich zakupach kupiłam przewijak recznik z kapturkiem, rożek ciuszki poprane i sie susza:) Ale to nie ostatnia porcja prania:):) A twen tak mnie zastanawia: Jak jest taki upał to jakie ciuszki pszyszykowac na wyjscie maluszka ze szpitala? W czym mu nie bedzie ani cieplo ani zimno??

ale duchotka szok:/
 
reklama
asiowo TObie tez gratulacje, zwlaszcza ze cierpliwosc ;) a gdzie ona ma ta wysypke? moze to sa potowki? bo jej za goraco, albo jak jej sie uleje to czyscic buzke, moja miala straszny taki wrecz tradzik w pierszym miesiacu ale ustapil, zwlaszcza jak spala i jej sie ulalo i pozniej lezala na tym ulanym chwilke...:dry: .

Ta wysypke miała wszedzie... potówki to na pewno nie są... bo mała nie jest przegrzana (opinia połoznej), praktycznie tylko w body paraduje:-) i spi przy otwartym oknie, bo tak ciepło...:happy2: ale widze, że ta wysypka powoli schodzi... . Połozna stwierdziła, że to jakas alergia, ale nie przychodzi nam do głowy przyczyna...:tak: ale dobrze, że juz jest poprawa...:-)
własnie tatuś ja przewija, bo strzeliła niezłą kupę przy cycu:-p zaraz bedziemy małą kąpać... i mam nadzieje, że zasnie ok 21 i przespi ładnie prawie cała noc jak poprzednia:-) miedzy 21 a 5 obudziła sie tylko raz:-)
i wogole coraz czesciej udaje mi sie ja uspić w łozeczku:-D co uwazam za sukces wychowawczy przy takim maleństwie:-p:-p:-p
 
Dziewczyny to normlane uczucie, ze nie czujecie sie jeszcze gotowe.. wydaje mi sie, ze tu duza role odgrywa nasz wiek.. Bo gdybysmy byly 30 letnimi kobietami wyczekujacymi swojego pierwsze dziecka tak bys,y nie aptrzyly.. ale nie martwcie sie wszytsko sie ulozy.. Ja tez sie balam ale jednoczesnie cieszylam sie, ze ta ciaz sie juz skonczy i zoabcze swoja coreczke. :tak:
Asiowo to super, ze mala zasypiaw lozeczku.. Najlepiej juz teraz ja do tego przyzywaczia.. u mnie nie bylo takiego problemu.. Lena po jedzonku odrazu byla odkladana do lozeczka.. jak byla wieksza to sobie gadala do sciany:-D:-D a i do czapek:) to byl u nas hit:-D:-DAz zazdroszcze Ci tej Twojej radosci tryskajacej z postow.. super.. ja bylam non stop przygnebiona, nie chiao mi sie wstawac do malej.. nic mnie nie cieszylo:-:)-(tak wspomonam moj pierwszy miesiac z Lenka:-(
Polna po pierwsze super, ze Alusia zdrowa.. wiem, co przezywalas bo ja przez pol roku chodzilam na usg glowki, bo Lena miala powiekszone komory:-(ahh ile sie wtedy namartwilam, choc lekarz zapewnial, ze mozg jest nienaruszony..
A co do tej baby, to dobrze zrobilas ze sie odezwalas.. kurde przyszla wielka pani i sie unosi.. Matko jak ja nie lubie takich ludzi :wściekła/y::wściekła/y:
Fiaccusia witam i zapraszam do udzielania sie:) napisz cos wiecej o sobie:)
 
Ostatnia edycja:
Mika nio tanio... żałuje że 2 nie wziełam...Były jeszcze LOVELI 2 po 1,8 za 28zł i to jest oferta ogólnopolska jakby któraś była zainteresowana... U mnie jeszcze rosnie, ale też już czuje zbliżające sie zmiany... No i też sie boje... A powiem Ci że dziewczyna mojego wujka ma 30lat i też sie bardzo boi a z dziećmi już miała stycznosć ale nie swoimi...

A mój M. dzisiaj zasypiając walnął do mnie: "Dobranoc DZIEWCZYNY":confused::-D czyżby coś przeczówał? Eh, spać jak zwykle nie moge a tu pustki... A gdzież ten nasz koszmarek? Mam nadzieje że sie za te okna jednak nie wzieła zwłaszcza w taki upał...:szok:
 
Czesc dziewczyny mam nadzieje ze mi jakos pomozecie sluchajcie powinnam miec miesiaczke a jej wogole nie widac troszke boli mnie brrzuszek boje sie zrobic test bo moze sklamac moze yw mi pomozecie odpowiedzcie jak mozecie prosze bo to dla mnie bardzo wazne :) z gory dzia
 
Dobrze że u Miski wszystko ok :-)

Polna - ja pier*** zabiła bym ... z moimi nerwami ta baba by cało z tego nie wyszła ... nie wiem skąd się biorą tacy ludzie ! :no::wściekła/y:

A co do grupy krwi to moja siostra jest takim przypadkiem mama 0 tata Brh+ a moja siostra Brh- :-p i że niby skąd ?! ... Listonosza ... :-p hehe nie no jak widać to możliwe :-)

Kasia - ja też się cieszę z każdej wizyty :-) niesamowicie popatrzeć na maleństwo a 7 mam 4d więc w ogóle szał będzie bo poznam na bank płeć i w ogóle pięknie będzie widać ;-):-)

aniusia1534 - zrób test z krwi

A ja dzisiaj znowu wykańczający dzień miałam kupiłam komodę i stolik :-)
Tyle że mój uzdolniony mężczyzna nie umie tej komody złożyć ... coś będę musiała wymyślić albo jakiegoś fachowca zamówić ... tyle że to kosztuje :dry:
 
reklama
P

Mika ja też w ogole nie jestem gotowa, i nie wiem jak to bedzie.... ciezko to sobie wyobrazic..Zobaczymy;) Mika ja miałam 3 koszule ale kupiłam sobie jeszcze jedną na ramiaczkach przeciez napewno bedzie taki upał i duchota w tym szpitalu ze nie wiem czy mi 4 wystarcza:):)

Święte słowa... :-) ja juz wspominałam, że zużyłam 5 koszul... 1 do porodu, a pozniej codziennie swieza, bo duszno strasznie, a jeszcze dziecko wyciąga tego potu i dodatkowo się meczysz, a co za tym pocisz i koszula mokra... :-) w ogole po porodzie polecam jak najczęstsze prysznice... pomaga na krocze i chociaz na chwile chłodzi...:tak:

i nie myslcie tak o tym porodzie... gdy was dopadna skorcze to juz sie o tym nie mysli... :) marzy sie juz tylko o tym zeby malenstwo przytulic... dacie rade!!! dobre nastawienie i spokoj to podstwa!!!

Asiowo to super, ze mala zasypiaw lozeczku.. Najlepiej juz teraz ja do tego przyzywaczia.. u mnie nie bylo takiego problemu.. Lena po jedzonku odrazu byla odkladana do lozeczka.. jak byla wieksza to sobie gadala do sciany:-D:-D a i do czapek:) to byl u nas hit:-D:-DAz zazdroszcze Ci tej Twojej radosci tryskajacej z postow.. super.. ja bylam non stop przygnebiona, nie chiao mi sie wstawac do malej.. nic mnie nie cieszylo:-:)-(tak wspomonam moj pierwszy miesiac z Lenka:-(

Narazie ciesze się macierzyństwem i w miare mam sily, bo mam ogromne oparcie w mężu... wróci do pracy to pewnie bedzie ciężej...:zawstydzona/y: choc mam nadzieje, ze gdy mała bedzie miec juz 3 tyg bedzie mi łatwiej i dalej bede płakac na widok malutkiej:-):-):-) jak mi sie nie chce wstawac do małej to mąż przyniesie do cyca:-p ja juz nie mam siły jej nosic to mąż nosi i tuli...:-) ja nie mam sil jej usypiać, kąpać, przewijać to mąż to zrobi, itd... bo wymieniac by mozna było:-) On wie, ze czas połogu nie jest łatwy, że mnie jeszcze boli, dlatego pomaga jak tylko moze... a ja go za to jeszcze bardziej kocham:-):-):-) ale sie go nachwaliłam:-p

Czesc dziewczyny mam nadzieje ze mi jakos pomozecie sluchajcie powinnam miec miesiaczke a jej wogole nie widac troszke boli mnie brrzuszek boje sie zrobic test bo moze sklamac moze yw mi pomozecie odpowiedzcie jak mozecie prosze bo to dla m

zrób test... po co czekać... na pewnie pokaze dobry wynik:-) a Ty sie uspokoisz!!! Ja zrobiłam w dniu spodziewanej miesiaczki i wynik był pozytywny:-) powodzenia!
 
Do góry