reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi -jakby nie patrzeć to masz rację - i tak źle, i tak niedobrze. najlepiej mieć włosy łatwe do układania. ale nie powiem, chciałabym chociaż mieć gęstsze :-p

tak to juz jest, że człowiek zawsze by coś w sobie zmienił:tak:
 
reklama
Hello


Umi no właśnie ciężko jest każdemu dogodzić, ja też chce mieć proste! mam falowane ani kręcone ani proste takie nie wiadomo co same się ładnie nie ułożą. Ja farbowałam przez kilka lat na czarno teraz wracam do naturalnego koloru, pewnie za chwilę znowu mi się znudzi :-p


Julia jest prze szczęśliwa w końcu może jest ser, masło. Przed chwilą wcinała kanapkę aż uszy jej się trzęsły.
 
Daff Nie no moze wystarczy sie wygrzać, a jakies pigułki brałas typu gripex ?
Kama mój ojciec ma blond ciemny w zimie a w lecie blond ciemny plus pasemka jasnego ( od słonca) mnie sie tez takie robiły ale farbuje ale jesli chodzi o poddatnosc to w sumie chyba po listonoszu mam. Mamie sie włosy falują i nie ma problemu z kreceniem, mojemu tacie tez sie falują a ja mam takie proste ze jak zakrece to po 10 min i tak są proste i nawet krecenia nie widac...

tak biore ibum forte 400... od 14 trzymala mnie tylko do wieczora a pozniej taka goraczke mialam ze az podkskaiwalam z zimna! kurcze no meczylam soe do nocy i jeszcze kaszel suchy duszacy mnie meczyl. na szczescie jak juz rano wstalam kaszel zrobil sie mokry i temp nie mam ale czuje sie jakos tak dziwnie.
no no no, żeby w święta taki ruch... szalejecie widzę. ;-)

umi -a ja to Ci zazdroszczę. Chciałabym mieć właśnie takie mega proste, i nawet Twój kolor :-D no ale.. mogę pomarzyć :cool:

umi,daff - to i ja się przyłączam, Damianek też wybrał kielona :-D

No to niezle ach ten kielich:D
mi mama mowila wczoraj ze tez wybralam kieliszek:)
no ale u mnie na szczescie z poiciem alkoholu nie ma nic do rzeczy...
ja nie pije ewentualnie od czasu do czasu reddsa jablkowego i to tego malego:D
 
Hej... ale naskrobałyście hehehe
Eliza gratuluje ząbka :):)
My po wigili ledwo sie ruszaliśmy hehe a wczoraj zaraz po obiedzie pojechalismy do mojego taty i siedzieliśmy do samego wieczora.....
Usmiałam sie za wszystkie czasy chyba hehehe dzieciaki sie wybawiły a dziś idziemy na sankiii :):)
 
Daffi powiem Ci że te świeta nie są takie złe ... Tak sie dołowałam jak to bedzie itp. A tu sie okazuje że niepotrzebnie.... Usmiech mi z twarzy nie znika.... i mam nadzieje że przez te świeta duuuużo sie zmieni ... oby :):):)
 
Patrycja fajnie że się wyluzowałaś przez święta :-)


Ja juz mam powoli dość jak przychodzi wieczór jestem wyczerpana o 21:30 już śpię bo nie wyrabiam tempa. Jak Julka wstanie to idziemy na obiad do brata M a później do chrześniaczki M bo jeszcze prezentu jej nie daliśmy.
 
reklama
Do góry