reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Umi to nie jestem sama...
pozniej za kazdym razem co ja odsawilam to podchodzila do rzeczy i ucviekala do mnie z placzem.
 
Ostatnia edycja:
Kama ja byłam tylko na bebilonie napierw komfort potem musiałam jedną puszke pepti podac małemu a potem to juz zwykły. Innego mleka Kacper nie chciał pic tak wiec nie pomogę
Daff Biedna Julka:/ musiała sie faktycznie wystraszyc... ale tu wyglada na niepewną chyba jej juz przechodziło. Jakie ona ma włosy długie!!
 
Umi to byl wlasnie poczatek koncertu! nie wiedziala cozrobic i po chwili jak ryknela! 15 minut mi szlochala tak ze i ja łzy mialam w oczach! z takiej glupoty taka afera!
jeszcze dzis poklocilam sie z mama! mialam tam spoac i wrocilam do domu!

a włosy to ona ma po M pod wzgledem tego ze wiecznie kazdy w inna strone:)

karolina spokojnie;).. poloz sie i odpocxzywaj!

a ja znow mam goraczke! dzis mnie tryma tak od 13!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Daff Aaa poczatek u mnie mały jak sie czegos wystraszy to najpierw robi podkówkę. Nie wiem czy wiesz co mam na mysli i ryk... Eh biedne maluchy sa takie nieswiadome niczego
:-D Córki przeważnie mają włosy po tatusiach:-p ja tez mam po swoim, za to kacper to pół na pół bo kolor bardziej pod mój ale jednak podatność po Tomku
 
Umi JA bebilon dawałam zanim Julka tą skazę załapała, jakoś mi nie podszedł.


Daffi to faktycznie nie fajnie. Jednak nasze dzieci są jeszcze małe i bardzo przeżywają takie gwarne imprezy. Moja Julka też ma już dość tych ciągłych odwiedzin. Aaa i też wczoraj wyła ale to dlatego że jej brat cioteczny (2 lata) przyłożył jej łapką na muchy :-D na szczęście lekko i skończyło się tylko na strachu.


E:


Umi ja to mieszanka jestem strukturę włosów mam po mamie. A kolor ciemny blond ( mój ojciec jasny blondyn a mamuśka czarnula). JUlka ma ciemny blond a włosy proste, M ma kręcone a ja falowane i bądź tu człowieku mądry :-D
 
Ostatnia edycja:
No Julka tajka podkowe tez robi ale nie ujelam tego.. az jej bródka latała i sie syrena rozwyła az sie znaiosła dwa razy.
ok lece do wyrka bo juz mam takie dreszcze z tej temp.
chyba juz skazano mnie na smierc ze sie tyle czasu wyleczyc nie moge.
 
Daff Nie no moze wystarczy sie wygrzać, a jakies pigułki brałas typu gripex ?
Kama mój ojciec ma blond ciemny w zimie a w lecie blond ciemny plus pasemka jasnego ( od słonca) mnie sie tez takie robiły ale farbuje ale jesli chodzi o poddatnosc to w sumie chyba po listonoszu mam. Mamie sie włosy falują i nie ma problemu z kreceniem, mojemu tacie tez sie falują a ja mam takie proste ze jak zakrece to po 10 min i tak są proste i nawet krecenia nie widac...
 
no no no, żeby w święta taki ruch... szalejecie widzę. ;-)

umi -a ja to Ci zazdroszczę. Chciałabym mieć właśnie takie mega proste, i nawet Twój kolor :-D no ale.. mogę pomarzyć :cool:

umi,daff - to i ja się przyłączam, Damianek też wybrał kielona :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asheara bo nasze dzieciaki wiedzą co dobre:-p. Co do włosów to ja nie wiem czy bys chciała, w gimnazjum mi dokuczali ze mam rude... nie wiem skad im sie to wzieło:/ wszyscy twierdzili ze normalnie to mam ciemny blond a pod swiatło to rudy, a teraz po farbowaniu to mam mysie:/ A w ogóle to ja chciałam miec krecone... zazdroszcze tym co moga sobie wyprostowac i mają proste a jak chca zakrecic to mają bujne loki. Ja mam tak ciezkie włosy ze za czorta nie pójdzie nawet jak teraz mam krótkie to zakrece a po10 min juz sladu nie widac:/ no chyba ze bym robiła beton na głowie z lakieru
kamaa a mnie sie strasznie kolor włosów zmieniał im starsza tym ciemniejsze ale skonczyłam na własnie ciemnym blondzie a od farbowania to mi sie troche kolor mysi zrobił:-p
 
Do góry