reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Elizka-gratulacje za pierwszego ząbka.
Mój Adaś ma gorączkę-zasnął przy wigilii , nawet nie widział prezentów. Chyba mu idą ząbki. Mam nadzieje,ze jutro będzie się czuł lepiej.
 
reklama
Hoł hoł hoł :-D


Ja wczoraj po Wigilii byłam tak zmęczona że o 21:30 juz spałam.

JUlka dostała 4 wielkie torby prezentów, więc szczęśliwa.

Zaraz jedziemy do dziadków, a po południu przychodzi brat M z rodzinką.

Eliza gratuluję ząbka!
 
A ja miałam wczoraj 2 wigilie:-) jedna u tesciowej druga u mojego dziadka. Mały dawał czadu oczywiscie:-D wybawił sie wyszalał porobił z moja kuzynką patataj w czasie spiewania kolęd. No taki cyrk był ze pojecia nie macie:-) A dzis jedziemy do Cioci:-) a pod choinką mały znalazł misia którego nazwał pipi ( myśli chyba ze to mysz). Miałam iść na pasterke ale nie dałam rady, ale za to dzis mały zobaczył szopke i był nia bardzo zainteresowany a szczególnie mu sie aniołek podobał.

elizka gratuluje to prawie jak znlezisko pod choinką:-p
Karolina Strasznie Ci współczuje, szczerzemówiac nie mam pojecia co przezywasz nie wiem jak to jest stracic najblizszą osobę, ale 2 lata temu umarła mi babcia wiem ze to nie to samo ale chce powiedziec ze czas leczy rany i mimo iz zawsze bedziesz pamietac to jednak bedzie bolało troszeczke mniej. Wg mnie i tak swietnie sobie radzisz jestem pod wrazeniem.
 
Hej
Umi dokładnie, tak jak napisalas:-) ten zabek to taka byla niespodzianka ze sie cieszylam jak dziecko z prezentu pod choinką :-D
A my dzis do moich rodziców znów idziemy na obiad chyba no i chrzestna mikiego ma przyjechac, a jutro do tesciów...

Karolina współczuję takich swiat... ale najwazniejsze ze dajesz sobie rade.... :****
 
hej dziewczyny.
Życzę Wam wesołych Świąt
My z Kacprm Wigilie spedzilismy w szpitalu. Dzis wyszlismy. Malutki mial żółtaczke. mam troche problemy z karmieniem, ale powoli sie uczymy. Odezwę sie do Was niedługo. Buziaki ;*
 
Witam sie i ja:)

Eliza gratuluje ząbka:D
My juz po Roczku... jak zwykle milion przygód po drodze.
w kazdym razie wstawie zdj jak odblokuja nam watek i moge napisac ze julka wybrala kieliszek:D
w tym momencie wsyzscy zaczeli sie smiac a Julka wpadla w histeryczny placz!
chyba sie przestraszyla.. pewnie pomyslala ze wszyscy na nia warkenli i ze wziela cos czego nie wolno!
dllugo dojsc do siebie mi nie chciala i nawet swoim prezentem, sie bawic nie chciala:D
 
HelloŁ


Beacia fajnie że już jesteście w domku :) z karmieniem na pewno dojdziecie do porozumienia.


Karolina nie chcę pisać że będzie dobrze, bo na pewno nie będzie szybko, kurcze szkoda mi strasznie CIebie i dzieci.... Wiem jak cięzko jest wychowywać się bez ojca.... musisz im dać całą siebie.. Mam nadzieję że ktoś z rodziny Ci pomaga. Trzymaj się ciepło!


Daffi to Julka wie co dobre jest :-D


My już wygnaliśmy gości do domu :-D było bardzo sympatycznie. Obżarliśmy się za wszystkie czasy. A jeszcze jutro mamy dwa obiady zaliczyć. Już czuję jak moja doopa się rozrasta wszerz :szok:
 
reklama
daff Kacper tez wybrał kieliszek:-) co do smiechu to widze tez podoienstwo kiedys było gorzej, ale teraz juz tak strasznie nie płacze. Choć czasem jak ktos ma donosniejszy głos to sie boi
beacia Dobrze ze juz wszliscie:-) mały grzeczny?
My już po wizycie u cioci. Było genialnie, a najbardziej sie podobało Kacprowi:biggrin2: pobawił sie z Andrzejkiem i w ogóle super było az sie nawet nie spodziewałam:biggrin2:. Szkoda tylko ze sama podróz w jedna strone trwa godzine:/
 
Do góry