reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziewczyny, aż się normalnie poryczałam dzisiaj w tej pracy. Teraz piszę bo dopiero się w miare uspokoiłam:-(. Ale i tak mi łzy lecą jak o tym myślę:-(.
Wyobraźcie sobie, że koło 16 godziny przyszła ta dziewczyna co to nie chciała sie ze mną zamienić, przyszła zobaczyć sobie co robię.. A mi akurat w tym czasie krew z nosa poleciała:szok:. Poszłam szybko do kibelka, siedzialam tam z 10 minut, myślicie że zajrzała, żeby zpobaczyć czy nic mi nie jest. W życiu. A przecież mogłam zemdleć, zasłabnąć.. Jak przyszłam to się chamsko zapytała jak się czuję:wściekła/y:.


Zaczęła opowidać, że ona od 12 lipca jedzie na wakacje i że do końca lipca będę sama siedziała w pracy no chyba że kogoś się załatwi itp. Więc ją wyzwałam, że ja tu siedzę przemęczona, krew mi z nosa leci, dziecko w domu chore i że mnie nie interesuje w środku czerwca co będzie się działo w lipcu:wściekła/y::wściekła/y:. I poszła..
A najbardziej mnie zabolało, że widzi w jakim jestem stanie, nic nie robi, ma dzień wolny, i nawet nie zaproponowała że posiedzi za mnie do końca:wściekła/y::wściekła/y:. A ja muszę się tu męczyć do 21:00:-(. A ja za nią mam tyle nadgodzin że głowa mała:-(.

A w ogóle to dzwonił kierownik, że 1 sierpnia zamykają nasz punkt. Czyli zostaję vezrobotna:-(. I wiecie co pomyślałam, że może to będzie chamskie z mojej strony, ale chyba dziś jestem ostatni dzień w pracy. Niech one same zobaczą jak to jest fajnie siedzieć bez przerwy w pracy, tym bardziej że mają teraz sesję.. Skoro i tak wyląduję na bezrobociu to przez ten cały lipiec przynajmniej będę mogła szukać czegoś innego. A tak to będę uwiązana przed tym monitorem:wściekła/y::-(.

Okropnie się dziś czuję, przepraszam, że tutaj zamulam. Ale wszystko na raz się zebrało, już sama nie wiem co robić żeby przestać się zamartwiać:-:)-(.
 
Mika no wiem ze faceci tacy sa ale mnie to juz wkurzac zaczyna :.:/ Jakbym napwade w cos jechala to bym sie przyznala bo kazdemu moze sie zadarzyc takie jest zycie a ten odrazu bo ja go klamie itd :/ wrr masakra
A co do fryzjera to nie wiem czy az tak strashnie zle ale oczekiwalam czegos innego :/ No ale walne farbe i zrobie foty ! A co do Ciebie to nie wiem poradz sie jakies fryzjerki czy bedzie Ci pasowac bo fryzurka ogolnie fajna :)
A co do USG jesce to moj mi brzuch zmierzyl pomacal i mowi ze mala bedzie cos kolo 3600 wazyc :/ Moja mam mowi ze to bzdura ze nigy nie powie dokladnie ! filip mial byc kolosem 5cio kilowym a mial 3800 wiec mysle ze wszystko sie okarze :)

Polna ja tez mysle ze skierowanie do specjalisty nie dluzej niz miesiac ! a ogolnie Ala normalnie sie rozwija i nic niepokojacego nie widzisz ??Trzymam kciuki za Ale :D

KasiaF87 a ja mysle ze jak juz bedziesz miec robione to sie pokusisz :D:D Tak przynjamniej bylo ze mna miala nie wiedziec do konca ale jak moj chcial to ja tez sie skusilam :D

Nadiha no jakos tak nidy nie zrobia tego czego chce :/ chyba mushe jakiego innego poszukac bo bylam tam 2 raz i znofu nie tak jak chcialam :/

Zywa wspolczuje i sie wogole nie dziwie :./Napewno sie ulozy :) Trzymam kciuki :)
A kebaba to ja Ci zazdroszcze :D: ale bymz jadla a tutaj nie ma takich jak w Poslce :D U nas w Rzeszowie byly najlepsze u Turka :D:D
 
K***a żywa ale się wpieniłam jak czytałam Twój post :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co za suka!! Zasrana egoistka pozbawiona jakichkolwiek uczuć...mam nadzieję, że ona też będzie kiedyś w takiej sytuacji jak Ty i że wtedy wszyscy wypną do niej dupę!! :angry: Jak jednej praktycznie obcej dziewczynie w internacie zaczeła lecieć krew to siedziałam przy niej 2 godziny i pomagałam jak tylko mogłam bo tak jej krew leciała i miałam gdzieś swoje plany na piątkowy wieczór bo bym sobie nie wybaczła jakbym poszła a jej coś się stało :wściekła/y: A tej pindzie nawet paru metrów to łazienki nie łaska było zrobić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jakbym mogła to tak w*********bym jej w kuper że moja noga lewą dziurką w nosie by wyszła!!
3maj się żywa i szukaj roboty jak najszybciej. Jakbyś teraz odeszła miałabyś kasę aż znajdziesz pracę??
 
Ania nie denerwuj sie kobieto tak!! widzisz na dobre to nie wychodzi.. przez takie malpy nie warto sobie psuc nerwow.. i tak jak pisala Chwilami mam nadzieje, ze ona kiedys znajdzie sie w takiej syt. i ze nikt jej nie pomoze.. Glowa do gory..
a z ta praca to nie za fajnie:crazy:kurde.. a masz juz cos moze innego na oku??

Mika wez zegarek i sprawdzaj, co jaki czas czujesz to twardnienie brzucha.. bo jesli w miare regularnie to pojedz do szpitalal niech to sprawdza, podlacza pod KTG i sie zobaczy..:tak:
A najlepiej poloz sie teraz i duzo odpoczywaj.. sama wiem,z e te twardnenie niezbyt przyjemne. ja mialam wrazenie, ze mam wbrzuchu kamienie:crazy:
 
Oj tak, w brzuchu jakby kamienie, pamiętam to dokonale:-p. Ona_mika, połóż się odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj:tak:. I mierz czy napina się regularnie czy nie:tak:.

Na razie nie mam nic na oku, ale od poniedziałku zaczynam szukać a jutro zadzwonie do kierownika, że rezygnuję z pracy. I tak bym przez ten miesiąc nic nie zwojowała, a kase mi napewno wypłacą, o to się nie martwię;-). O pracę też nie, jakoś dam radę zanim czegoś nie znajdę. Najbardziej mnie zabolało, że widzi jak mi krew z nosa leci i słaniam się na nogach a nic nie zrobi, mimo że ma wolny dzien i sobie spacery urządza po Carrefourze:-(. Już się uspokoiłam, dlatego mogłam napisać spokojnie a nie z nerwami:-p;-). A trochę odpoczynku mi się należy po ostatnich przeżyciach, więc nie ma tego złego:-).

We wtorek jadę do dziadka na imieniny, co mu kupić na prezent? Zawsze dostawał laczki albo jakiś krem do golenia, ode po goleniu itp. Nie mam pomysłu. A jadę z Hanią więc zrobię mu niespodziankę, dopiero drugi raz będzie widzaił prawnuczkę, bo mieszka daleko no i ma już ponad 80 lat;-).
 
ania-zywa ta kobieta to naprawde jakas bez serca! a ty sie nie martw snapewno coś sobie znajdziesz. wiesz ja dzisiaj akurat dzwonilam w sprawie chałupnictwa, bo i tak siedze cały czas w domu. i znalazlam np robienie sztucznych naszyjników za 20 zl za sztuke, gdzie zarobek dochodzi nawet do 3000zl jak sie juz ktos wprawi, albo zdobienie kartek , takich robionych recznie 1,20 za sztuke i takie tam inne. za 4 dni ma to do nnie przyjsc to sie pobawie:-)zawsze jakis grosz będzie. a mój S właśnie jechał do domu. wiecie co..chciał sprzedać auto w tą sobote, mial opla vektre, mial za nia dostac 5 tys. teraz dostanie za nią 600zl normalnie apsurd. teraz sie troche załamal bo potrzebowalismy kase na reszte potrzebnych rzeczy a tu 5 tys poszlo sie jeb**:szok: teraz nawet niee ma nanowe auto, i niewiem jak bedzie do mnie przyjezdzal
 
Aniu a co z okresem wypowiedzenia? chcesz sie zemścic na tej małpie? złuż wypowiedzenie kilka dni przed jej wyjazdem na wakacje... jeżeli nie bedzie tej trzeciej to ona zostanie sama... Jakoś daj jej jeszcze nauczke przed odejściem... Głupia małpa...:wściekła/y:
Mika ja sie na twardnieniu brzuszka nie znam chociaż mi czasami też sie troszke napina... Ale posłuchaj dziewczyn... odpoczynek jest najlepszy...
 
Aniu! Współczuje Ci... z tego co pamietam masz umowe o dzieło to chyba bez wypowiedzenia... Ja tak 2 razy zrobiłam, że z dnia na dzień olewałam pracodawce, oni mnie zle traktowali wiec jak zrobiłam to samo, a co tam:-p

Mika... odpoczywaj dużo! Ja bardzo czesto myliłam twardnieje brzucha z wypiętą pupką małej:-p Teraz mam ciagle brzuch napięty, szczególnie jak chodze, albo kłade sie na plecy... ale w moim przypadku to juz na pewno nromalne... mam nadzieje, ze lada dzień uodze. Ile może tego czopa odchodzić?? Bo mój już nawet kolor zmienił, a ciągle pełno tego ze mnie leci, a raczej wylatuje:zawstydzona/y: ehh... oby to już blisko było... .
Kupiłam sobie dzis spodenki:-) w koncu nie musze w majtasach mezowi paradować, bo w koncu cos wygodnego:tak: ale zaraz po porodzie jade po sukieneczke, bo teraz takie ładne one są...:zawstydzona/y: wytrzymam jeszce troszkę...:-D

Te skurcze mnie tylko dobijają... męczą mnie od kilku dni, a ja mam nadzieje, ze to juz, a tu ciągle nic... przechodzą:baffled: Najgorsze są te, które idą od kręgosłupa...:baffled: ehhh... Mam gdzies ten ból, ja chce już się rozpakować!!!:zawstydzona/y: Ciągle sie tylko matwie o małą, bo zadko sie rusza, a jak juz sie ruszy to tak niemrawo...:-( ale to podobno normalne... wazne, ze w ogole sie rusza! Chciałabym jutro urodzic, w weekend polezec w szpitalu (bo jest tam naprawde puto i spokojnie - Raj tam był jak lezałam w weekend) i w poniedziałek do domku:-) wiem... marzenia są piękne!!!
Miłego wieczorku!
 
reklama
Ala spi a ja sobie wcinam kolacyjke i ucze sie obslugiwac new telefon:nerd: i powiem Wam ze zanim sie przyzwyczaje minie chyba tydzien albo i dluzej :rofl2:

Zywa :crazy:
ja to bym jeszcze ja pobila za to co zrobila :angry: Bezczelna :no: i wiesz Kasia ma racje-przydalaby sie Jej nauczka:laugh2:praca sie nie zamartwiaj bo napewno cos znajdziesz ;-) a co do prezentu ja tesciowi dalam na dzien dziadka portret Ali-wsumie z ramka i zrobienie zdjecia kosztowalo 34zl !! zreszta taki sam portret dalam Ali prababci-skonczyla w maju 90 lat a rusza sie jak 70 :happy: i tesciu opowiadal mi jak Kundzia(bo tak ma na imie) jak tylko ktos przychodzi pokazuje na scianie ze to Jej najmlodsza wnuczka i zachwala Ja w niebiosy jaka to Ona cudna jest -chodziaz zwalila Jej kwiatki z parapetu :-D

Mika yhy ja podkoniec ciazy tak mialam,co jakis czas napinal mi sie brzusio:happy:

Miska z tego co widze to Ala jest zdrowo nic niepokojacego nie widze ale jednak lepiej zrobic badania !! zreszta jutro siostra jedzie i sie popyta o to skierowanie !!

Olenka
to ta sarna az tak zmiezdzyla auto ? :szok: zreszta 600 zl to skandal :no:
moj brat jak rozwalil samochod to dostal ponad 2 tysiace .... z Twojego mena to morderca :-p:rofl2:
 
Do góry