reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Chwilami, przepraszam, ale od kilku dni naprawdę bardzo mi ciężko:-(. Wszystko na raz się wali, moje zdrowie, HAni zdrowie, i jeszcze praca:-(. Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie dla mnie łaskawszy:tak:.
Co do teorii chorych dzieci i patologicznych rodzin to się zgadzam z Tobą:tak:.
Miska, nie gadałam z szefem, bo nie przyjechał:baffled:. No ale do końca dnia kupa czasu, może się jeszcze zjawi:tak:.
Oleńka, dobrze że wszystko dobrze się skończyło:tak:. A co z sarną? Przeżyła? Uciekła czy zawiadomiliście jakiegoś weterynarza? Czy może na obiadek:-p:-D.

A tak w ogóle to jestem głodna i nie wiem co zjeść.. Co proponujecie? Mam do wyboru cały supermatket:-D. Ale na słodkie nie mam ochoty:-p.
 
reklama
Aniu może to takie chwilowe i przejściowe złe dni.Zawsze jak się coś wali to już wszystko na raz....Ale za to może w następnym tygodniu wszystko się ułoży:-)
I wypraszam sobie-ze mną też proszę się zgodzić,bo to ja pierwsza wysnułam tę teorię:-p Żartuję.Napisałam,że życie jest nie sprawiedliwe,bo nikt mi nie przetłumaczy,że jak dzieciątko rodzi się chore to coś może być sprawiedliwe...Takie małe stworzenie nie jest niczemu winne...Ale skoro tak musi być to bardzo się cieszę,że takie dzieci trafiają do kochających i wspaniałych rodzin,w których żyją jak najbardziej normalnie.
 
Witam Mamusie ;-) My wyjechalysmy o 8;20do PG ,bylysmy o 8;50-pomimo korkow a qzwa myslalam ze nie wyjde na 3 pietro z Ala z tym kolanem a mialysmy na 9 !! chwala ze i lekarka spoznila sie przez korki:-) wkazdym badz razie wybralam wyniki i teraz zastanawiam sie czy igrac z losem i starac sie o drugie dziecko :blink: Powiedziala mi ze wyniki P sa prawidlowe,natomiast moje NIE , jeden z dwoch chromosomow jest wadliwy :-( no i moje szanse na zdrowe dziecko bez moich wad sa podzielone :blink:


femme fatal ja juz to kiedys pisalam co do Ali- to zywy wulkan energii :happy: jest przeslodka ale potrafi tez z czlowieka zrobic worek treningowy :laugh2:

Miska juz tak bywa ze faceci zwalaja usterki na kobiety-szczescie ze ja nie mam prawka :-)

Ania to dobrze ze przynajmniej Hani wrocil apetyt ;-) z kazdym dniem bedzie czula sie coraz lepiej :happy:

Olenka no to Twoj mial wiele szczescia :happy:
 
No właśnie Polna, co to za badania i jakie wady:szok::confused:? Ja też ic nie wiem:zawstydzona/y:.
ANIA, z Tobą też się zgadzam:-p:-D.
Ona_mika, ale zbieg okoliczności, będą chłopaki przykanjmniej razem się bawić:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mika ja pare dni przed porodem mialam robione usg 3d i mowili mi ze dziecko jest malutki ,niecale 2500 i to jeszcze ma nisko ulozone jeden oczodol :crazy::no: a jak urodzilam to okazalo sie ze Ala wazy 3340 i jest wszystko wporzadq :-) wiec moim zdaniem nie warto zabardzo wierzyc w usg a pozatym Tobie zostalo jeszcze pare tygodni ;-)

a mialam robione badania cytogenetyczne-czyli badana Nas podwzgledem tego czy bedziemy przekazywac wady genetyczne(w moim przypadku zacmy i wady serce)dzieciom !! Ala niby jest zdrowa ale bede miala 100%pewnosc jak pojade z nia do kardiologa
 
Mika zgadzam sie z tobą w 100% każdy gram alkoholu trafia do dziecka tylko że na maleństwo ma nieco silniejsze działanie... Ja też niestety na początku ciąży (jak jeszcze nie wiedziałam że jestem) popiłam sobie kilka razy- wiadomo karnawał- i teraz tak sie o to martwie że masakra...
Zywa zdrówka dla Hani, i dla Ciebie :-) no i dużo siły do walki z tymi problemami... Dasz rade, trzymam kciuki
Polna i co będziesz sie decydować na drugiego brzdąca?
Mika to jak jajka nie zniknęły to dobrze :-) A z porodem zobaczysz że terminu doczekasz
Oleńka jejku... jak to czytałam to mi sie chyba aż ciśnienie podniosło... Dobrze że z nim nie jechałaś... No i dobrze że jemu nic sie nie stało... A co do autka to sie z dziewczynami zgadzam że szkoda

A ja mam już zaplecze ciuszkowe i na dziewczynke (moja ciotka która jest w ciąży dostała ciuszki na dziouche a będzie chłopak) i na chłopaka (siostra i ciotka M mają chłopaków i moj kuzyn) a na dodatek sama już szafe zapełniłam i teraz nie wiem co kupować...
Chcę zamówić wózek na Allegro, wybrałyśmy razem z siostrą, ale moi rodzice że nie wiadomo czy dobry, czy będzie bezpieczny, a on jest z fotelikiem i niecałe 600zl kosztuje... To oni że wolą zaplacić wiecej ale żeby dzidzia miała bezpiecznie... to link do wózka SUPER WÓZEK WIELOFUNKCYJNY +FOTELIK SAMOCHODOWY!! (382259344) - Aukcje internetowe Allegro
i cholerka nie wiem co teraz zrobić...
Mika widziałam że ten twój wózek jest z firmy ANMAR... widziałam na Allegro też fajny z Anmaru... Jak Ci ona sie widzi?
 
Galarecia ja sądzę, że każda ilość alkoholu ma zły wpływ na dzidzie. Ale każdy robi jak uważa, więc siedzę cicho :)

Mika ja myślę, że będzie pasowało, patrząc na fotkę w avatarku :) Ale wydaje mi się,że powinnaś mieć je bardziej wycieniowane z przodu, ew. z grzywką, ale to już musisz spytać fryzjera :)

Miśka a co z Twoimi włoskami? Czemu takie spieprzone?

Polna a kiedy się wybieracie do kardiologa?

Kasia a znasz płeć?

A ja sobie byłam na spacerku, kupiłam fajne witaminki-takie, które się bierze planując ciąże i można brać w czasie ciąży.
Dzisiaj nawet obiadku nie gotuje, bo idziemy na kebaba :-)
A jutro chyba na wycieczkę pojedziemy! :-D
Śpiąca jestem...
 
Nadiha nie znam jeszcze ale na poczatku lipca będe miała usg (tym razem ginek sie nie wymiga) i może sie dowiemy... Tylko że ja sie zastanawiam nad tym czy chcem poznać...
 
reklama
Kasia Drugiego bobaska chcialabym ale musze troszke poczekac !! z drugiej strony nie wazne czy bedzie zdrowe czy chore to i tak bede kochac !!

Nadiha do kardiologa zapisalam sie na 3 lipca !! bylam z Ala 9 miesiecy temu ale byla za malutka zeby dokladniej zrobic echo, a wiadomo ze takie sie dra w nieboglosy i trudno uslyszec jakies niepokojace szmery !! wtedy powiedziala ze nic nie slyszala ale powiedziala ze dziurka w serduszku moze sie zrobic jeszcze :crazy: ODPUKAC !! !! !!

Ej wlasnie,niewiecie moze ile wazne jest skierowanie miedzy innymi do kardiologa-mama cos mowi ze rok a ze bylam we wrzesniu to powinno byc aktualne !! wsumie poszlabym po skierowanie ale i tak w podkoniec lipca idziemy na kolejne szczepienie a jakos nie mam ochoty stac w kolejce- a na zyczliwosc ludzi ze wpuszcza mnie na minutke nie licze !!

Mika a ja to nawet nie wiem jaka ma fryzure Rihana :laugh2::-p
 
Do góry