reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ojjjj tam Daff przesadzasz:)
nie bądź dla niej taka surowa:) ma po prostu swój charakterek i chodzi(turla się?) własnymi ścieżkami:D takie już są strzelce:D
 
reklama
Witam sie i ja dziewczynki zza scierek i plynow do szyb.Za chwilke lece sprzatac kolejny pokoik i kuchnie.Brzuch mnie juz troszke boli od tego wszystkiego.Ale co nie dokoncze dzis to dokoncze jutro i pojutrze.
 
Hej
eve trzymam kciuki powodzenia wracaj szybko z malenstwem :-D
Kasiuch gratki dla Olka.
Elizka najlepszego dla Mikiego, ze on juz taki duzy:-)
Misia uroczy ten Twoj Michas buziaki dla niego:blink:
Daff co do postepow to ja na poczatku bylam dumna ze moj Kuba tak sie rozwija. Potem nagle jakis zastuj nic nowego nie potrafil zrobic, az tu nagle...
wsadzilam go do lozeczka i szukam mu ciuszkow slysze jak sobie steka, ale nie zwracam na to uwagi. Po chwili slysze jak sie smieje odwracam sie a ten stoi.
Podciagnal sie za porecz i radosny jak nie wiem co i teraz tylko stoi w lozeczku tak mu sie to spodobalo:-D.
 
Ostatnia edycja:
ojjjj tam Daff przesadzasz:)
nie bądź dla niej taka surowa:) ma po prostu swój charakterek i chodzi(turla się?) własnymi ścieżkami:D takie już są strzelce:D

no ale jakby psluchala ze nie wolno jej to by oszczedzila sobie placzu.. ona eraz to az piszczy i sie wscieka w stylu "mamo jak moglas do tego dopuscic! nie nawdze cie!"
 
hahahhahahaha daff a nie wiesz jak to jest :D ja zawsze jak coś mi się nie udało i zaliczyłam porażkę byłam zła że nie posłuchałam się mamy, a mama mówiła... :D tak to już jest :)
 
eve nareszcie. oby poszło szybko i w miare bezboleśnie...;-) trzymamy kciukasy
elizka zdrówka dla Mikiego. :*:*:*

u nas wszystko dobrze stwierdziłam że musze sie wziąć za nauke wiec jak mały spi to coś tam sie ucze dlatego nie zawsze mam czas do was zajrzeć bo jak włącze kopma to trudno mi wrócic do nauki...;-)

a to obiecane zdjęcia Michasia... moje dwa obecnie ulubione...;-)
07112010009.jpg



25102010.jpg

Super brzdąc kochana:-) fajnie ze zajrzałas:-)
 
bry dzien
Obiad sie gotuje (zupka pomidorowa). Miki przysypia a ja do was zagladam:-)
trzymam kciuki za eve.

Mój łobuz skonczył dzis 5 mies. :szok: ale zleciało....:dry:
wszystkiego najsłodszego dla Mikusia=)))

Paulqa
moja mama wariowała ze szczęścia na wieśc o mojej ciąży. Ja zaciążyłam mając 21 lat, teraz mam 22. Pewnie jakbym miała z 16, 17 lat to by się nie cieszyła=P
 
Ostatnia edycja:
reklama
eve nareszcie. oby poszło szybko i w miare bezboleśnie...;-) trzymamy kciukasy
elizka zdrówka dla Mikiego. :*:*:*

u nas wszystko dobrze stwierdziłam że musze sie wziąć za nauke wiec jak mały spi to coś tam sie ucze dlatego nie zawsze mam czas do was zajrzeć bo jak włącze kopma to trudno mi wrócic do nauki...;-)

a to obiecane zdjęcia Michasia... moje dwa obecnie ulubione...;-)
07112010009.jpg



25102010.jpg
SLICZNY!!!!!!!!!!

Misiaaaa ale śliczny śpioszek :-D

ej tak w ogóle wiecie co, oglądałam wczoraj na TVN-style program '7 kobiet - ciąża'
no i jak można się domyśleć były tam kobiety w ciąży :p w różnym wieku, różnym tyg ciąży bla bla bla itd. mianowicie chcę nawiązać do tego że był tam fragment pokazany jak kobieta rodzi sobie w domu w takim specjalnym basenie, normalnie się popłakałam jak to oglądałam, jak już wyjęli jej dziecię z wody i dali jej przytulić do nagiego cyca to tak się wzruszyłam że mmmmmmm.... poezja. Naprawdę się już doczekać nie mogę...

no i czas najwyższy na mnie żeby się ogarnąć i iść na IP ale taka jest pogoda że mi się nic nie chcę:baffled:

Kasiuch a właśnie bo zapomniałam się Ciebie zapytać co z Twoim wyjazdem w końcu????


no i tak w ogóle to czyja matka była zadowolona z tego że jej córka jest w ciąży, wydaję mi się że moja to by się może ucieszyła jakbym miała z 35 lat i poukładane życie od prawej do lewej... :) tak to już jest, ale miłości do wnuka raczej nie da się uniknąć więc nie taki diabeł straszny jak go malują, szczególnie w naszym wieku ;) ja też mam 20 lat a moja mama zareagowała na wiadomość o ciąży co najmniej jakbym z 15 miała:)
lecimy 20-go listopada
 
Do góry