reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dobra siedze z talerzem fryt:-D
Mama zaraz przyjdzie i mi pomoze przy dzieciakach bo je bede kąpac.
Fikusek kazdy ma taka nadzieje... od dłuzszego czasu....
Kasiuch :szok: ja parłam z zamknietymi ale twoje zdjecie to tak jakby z jakiegos horroru......:szok: :-) heh
 
Kasiuch o matko bosko :O ale Ci oczy zalało :O słyszałam że trzeba oczy zamykac ale nie sądziłam że to tak 'pięknie wygląda' jak się tych oczu jednak nie zamknie :O ja pierdziuuu... długo Ci schodziło?

za to Olek jaki słodziak :)))
 
Kasia masakra:o ja parlam z otwarymi oczami i nim mi nie bylo....

to sie ciesz , mi cale cisnienie poszlo w galki oczne (jak widac:p)

Dobra siedze z talerzem fryt:-D
Mama zaraz przyjdzie i mi pomoze przy dzieciakach bo je bede kąpac.
Fikusek kazdy ma taka nadzieje... od dłuzszego czasu....
Kasiuch :szok: ja parłam z zamknietymi ale twoje zdjecie to tak jakby z jakiegos horroru......:szok: :-) heh
noooo moj brat to sie przestraszyl jak mnie zobaczyl, nic nie mowil, ale widzialam jego mine:p

Kasiuch o matko bosko :O ale Ci oczy zalało :O słyszałam że trzeba oczy zamykac ale nie sądziłam że to tak 'pięknie wygląda' jak się tych oczu jednak nie zamknie :O ja pierdziuuu... długo Ci schodziło?

za to Olek jaki słodziak :)))
nie kazdemu tak sie robi, ale to takie ostrzezenie, zebyscie nie popelnily tego "bledu" co ja, schodzilo chyba niecaly miesiac nnie pamietam juz wiesz...hehe teraz sie z tego smieje ale wtedy nie moglam na siebie patrzec,

tak teraz sobie mysle ze w ostatni dzien pobytu w szpitalu musialam przejsc caly szpital zeby rzeczy odebrac, to pewnie nikt kto mnie widzial nie pomyslalby ze leze po porodzie tylko po operacji oczu hehehe
ale wygladalam jak potwor przez te oczy , to fakt
 
jestesmy juz po spacerze wieczornym ;)
kasiuch nie wiem jak ty to zrobilas ale na poczatku myslalam,ze to fotoshop hih
wygladalo to na pewno strasznie
a to boli czy jak??
 
Daff dziekuje niedawno byl taki malutki a teraz to 3glowy marcina heheh a przepraszam ,ze musialyscie ogladac mojego marcina nie ogolonego wyglada jak fredka heh
 
Daff dziekuje niedawno byl taki malutki a teraz to 3glowy marcina heheh a przepraszam ,ze musialyscie ogladac mojego marcina nie ogolonego wyglada jak fredka heh

moj ostatnio rzadko sie goli i powiem ci ze fredi to ty chyba nie widzials.. kiedys mojemu M zrobie z zaskoczenia to zobaczycie jaki dziad!
 
reklama
Do góry