reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

jezeli chodzi o oliatum itp to stosuje sie wtedy kiedy jest taka potrzerba,jak lekarz zaleci itp. Ja kompalam w plynie johnsona. i tyle,oliwka nie smarowalam bo pediatra mowila ze to zadna rewelacja,teraz od czasu do czasu posmaruje go mleczkiem do ciala. Tylka kremami nie smaruje,no moze raz na tydz mi sie zdarzy.
 
reklama
paulus ja ci powiem tak jak tlumaczyla mi polozna przy zmianie pieluchy przemyc pupe ciepla woda i przetrzec chusteczka nawilzona ,do kompieli ja kupilam jonsons puderek tez kupilam i zamierzam jeszcze dzis skoczyc po sudokrem bo bardzo sie przydaje a co do kremowania buzi to myslalam o bambino ale tez o nivea myslalam jeszcze zobacze w aptece co pisza na etykietach ;)
 
Paulqa no więc położna i pediatra radziły mi aby jak najmniej kosmetyków używac dla dziecka, ponieważ dziecko ma jakąś tam ochronę na skórze i nie potrzebuje dodatkowych balsamów. Ja stosowałam do kąpieli mydełko Bambino i stosuję do dzisiaj, i po kąpieli masowałam Perełkę /do 5 miesiąca bo potem ADHD w dupci miała i ma nadal ciężko jej uleżec spokojnie=D/ smarując całe ciałko ZWŁASZCZA POD PACHAMI POD FAŁDKAMI I POD SZYJĄ /podkreślam bo raz Mała miała tam odparzenia a to bardzo ważne miejsca/. Z oliwki szybko zrezygnowałam, właśnie ok 5 miesiąca bo ciężko mi było posmarowac oliwką Małą i albo wlewałam oliwkę do wody do wanienki albo po prostu dawałam sobie z nią spokój. Obecnie jeszcze do kąpieli wlewam Małej płyn do kąpieli SPOKOJNY SEN bodajże, ależ cudnie pachnie mm=) i fajna skóra jest potem.

Jeśli o przewijanko chodzi to jak nie ma odparzeń to najlepiej nie stosowac nic=) a na odparzenia ja używałam Sudocremu albo z, Nivea lub Hippa przeciwko odparzeniom lub na odparzenia /tych dwóch czasem używałam tylko po to by zużyc próbki=P/

A co do buzi to na wiatr i zimę ogólnie smarujemy Bambino natłuszczającym a na lato ma z Ziaajki kremik=)
 
Ostatnia edycja:
Vegas i jak ci sie sprawuje ten plyn spokojny sen??i wogole to od ktorego miesiaca on jest bo tez o nim myslalam wrazie czego ale troszke sie obawiam go uzywac ;)poradz cos
 
Vegas i jak ci sie sprawuje ten plyn spokojny sen??i wogole to od ktorego miesiaca on jest bo tez o nim myslalam wrazie czego ale troszke sie obawiam go uzywac ;)poradz cos
szczerze nie wiem po którym miechu, nie czytałam albo nie zapamiętałam, bynajmniej Młoda zaczęła go używac od niedawna. Wcześniej jakoś nie widziałam potrzeby. A najlepsze, że na początku stosowania płynu Mała wrzeszczała w wanience bo się bała piany=D Odlot nie hehe. Nie przyzwyczajona jest. A ona od zawsze kąpac się uwielbia=)
Jak już pisałam wyżej cudnie pachnie i skóra Małej jest taka delikatna bardziej niż zawsze, na prawdę polecam=) W necie wyszukaj od którego miecha jest albo poczytam na butelce jak chcesz.
 
Vegas i jak ci sie sprawuje ten plyn spokojny sen??i wogole to od ktorego miesiaca on jest bo tez o nim myslalam wrazie czego ale troszke sie obawiam go uzywac ;)poradz cos

on jest od pierwszych dni zycia:)
ale powiem ci ze w duzej mierze zalezy od dziecka co bedziesz mogla stowowac bo na niektore moze byc uczulona,trzeba probowac.
 
on jest od pierwszych dni zycia:)
ale powiem ci ze w duzej mierze zalezy od dziecka co bedziesz mogla stowowac bo na niektore moze byc uczulona,trzeba probowac.
to fakt trzeba próbowac. Ja mam to szczęście, że Miśka na nic uczulona nie jest=) czy to jakieś płyny czy jedzonko=)
 
Fikusku dajesz Ty Alankowi już jajecznicę? Bo ja daję Miśce raz w tyg bez tłuszczu, bez soli oczywiście, z 1 jajka. Wcina jak szalona, uwielbia=) Tylko nie wiem ile razy na tydzień może to jeśc..
 
reklama
Fikusku dajesz Ty Alankowi już jajecznicę? Bo ja daję Miśce raz w tyg bez tłuszczu, bez soli oczywiście, z 1 jajka. Wcina jak szalona, uwielbia=) Tylko nie wiem ile razy na tydzień może to jeśc..

jak rbie sobie to zawsze mu daje:) ja robie na masle,no i z przyprawiam jak dla siebie. Ale moj juz od dawna je to co ja:)
 
Do góry