reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dzieki:-) widac kto był gwiazda dnia:-D łobuziak wszedzie sie cieszył:-)
Fikusek wspólczuje tego ze zab ciagle nie wyrwany:dry: brak słów...
Wszystkie brzuszki jakie tutaj widze są super:-)
 
reklama
U mnie znów jakaś zamułka się wkradła i lenistwo ... :/

Ja też wrzucę zdjęcia jak tylko znajdę ten przeklęty kabelek :)

Eliza Mikuś jest taki radosny :) no i jak dla mnie podobny do tatusia ;P

Ja dziś chciałabym wreszcie dokupić reszte kosmetyków dla dzidzi i ostatecznie spakować torby, tylko zastanawiam się nad kosmetykami firmy 'skarb mamy' do kąpieli tzn do mycia i oliwkę tej firmy czy ktoś może wydać jakąś opinie? mojej mamy koleżanki bardzo ją chwalą ale żadna z moich koleżanek nie używa :/
 
paulqa jestes pierwszą osoba która powiedziała ze mały jest do M podobny :-D nikt nie widzi do niego podobienstwa, do mnie jest podobny "podobno" a ja sama niewiem:-D oczy i nos ma po mnie:-p
Co do tego skarbu mamy to niewiem... nie uzywałam....;-)
 
hej :)

migotka moja jest z 11 marca i jest grzeczniutką, wesolutką dziewczynką :p urodź 11 marca heheheheh ;) - a tak na serio to połowa ciąży za Tobą - gratulacje !

Vegas zadam Ci dziwne-głupie pytanie OK? bo albo źle widzę o tej godzinie albo nie wiem, ale na tych zdjęciach w podpisie Twoja mała ma tak dziwnie skrzywione oczka ? ma jakąś wadę? moja owszem robi zezika, ale jak bardzoo blisko jej robię zdjęcie, ale nie ma skrzyżowanych oczek, jak chcesz nie odpowiadaj, sorrki
hehe nie ma żadnej wady, aż mnie zaskoczyło to pytanie=) a na którym zdj?
 
Eve śliczny brzuszek i to serduszko=)
Eliza Mikuś jest boski=)
Fikusek noo faktycznie miałaś ogromny brzuszek, jak i Eliza.

A my od wczoraj z mężem pogodzeni i nie wyspałam się przez męża bo się godziliśmy w fajny sposób=D

Kingusia widocznie na fotce tak śmiesznie jej oczka wyszły przy śmianiu, ona jak ma fazy to się śmieje pełną paszczą jak na fotce. Normalnie ma piękne zgrabne oczka hehe=) jak tu np

Zobacz załącznik 298282Zobacz załącznik 298283Zobacz załącznik 298284
pencil.png
 
Eve śliczny brzuszek i to serduszko=)
Eliza Mikuś jest boski=)
Fikusek noo faktycznie miałaś ogromny brzuszek, jak i Eliza.

A my od wczoraj z mężem pogodzeni i nie wyspałam się przez męża bo się godziliśmy w fajny sposób=D

Kingusia widocznie na fotce tak śmiesznie jej oczka wyszły przy śmianiu, ona jak ma fazy to się śmieje pełną paszczą jak na fotce. Normalnie ma piękne zgrabne oczka hehe=) jak tu np

Zobacz załącznik 298282Zobacz załącznik 298283Zobacz załącznik 298284
pencil.png
Martynka jest sliczniutka:)
 
Vegas twoja cora mnie rozbraja spojrzeniem jej oczy ciagle sie smieja hehe a ja wlasnie jem obiadek i mam nerwy na marcina dzis sobie popil i mnie wkurzyl bo z ta k....... pije bo ,ze niby pozegnanie i sie wscieklam powiedzialam mu ,ze na pozegnanie to moge mu rzeczy przez okno menelowi wyrzucic ;)
 
reklama
eve nie denerwuj się :p

ej kurde bo mam taki mętlik w głowie że nie wiem co z tymi kosmetykami na początek... co kupić do kąpieli, do pupy, i na buzie bo to zima idzie przecież:/

jedni radzą tak drudzy inaczej, jedni mówią kąp w wodzie mydełkiem bambino i smaruj oliwką, inni kąp w wodzie z oilatum i nie używaj już niczego później...

wydaję mi się że smarowanie dziecka, robienie mu delikatnego masażu to bardzo ważny element w rozwoju i zachowaniu dziecka, kolejny sposób zbliżenia dziecka i rodzica, no i przede wszystkim relaks dla dziecka

jak wyglądała pielęgnacja dziecka u was dziewczyny, zarówno kąpiel jak i zmiana pieluchy?
 
Do góry