reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

laski jak ktoras ma nr w plusie to moze pojsc do salonu i dostanie minuty lub sms za darmo. mi dzis wlasnie aktywowali 60 min do wykorzystania przez 30 dni bez wzgledu w ktorej godz dzwonie:)

no wlasnie ja mam w mixplusie krotko tel ale dostalam 30minut jesli ktos jest od 2 lat to moze dostac nawet 60 minut do plusa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
fikusek a o co w tym chodzi, co trzeba zrobić ja w mixie jestem hm... 5 lat? jakos tak od 4 klasy w plusie a potem w mixie.
 
Dziewczyny, jeśli któraś ma w sygnaturze suwaczek ze strony maluchy.pl to niech wykasuje z sygnaturki. Administracja zawiadamia, iż ta strona jest najprawdopodobniej zaatakowana przez hakerów

edit Fikusek a to nie trzeba iśc osobiście?
 
co pichcicie na obiad? ja mam plany na najbliższe dni jeśli o obiad chodzi. Dzisiaj pieczarkowa z ziemniaczkami jutro i w czwartek fasolka po bretońsku=)

Młoda poszła spac. Niebawem mąż wróci z pracy. Zrobiłam dziś Martynce marchwiankę z ziemniaczkiem na cielęcince i 3 dokładki miała tak jej smakowało=)

Musiałam kupic nowe pampki bo zakupiłam nie tak dawno firmy Comfort a to największe badziewie jakie do tej pory miałyśmy. Strasznie słaba chłonnośc.
 
reklama
My też wróciliśmy ze spacerku pięknie było :-) słonko nam przyświecało rewelacja :rofl2:

Elizka dzisiaj też rosołek miałam :-p a do tego dietycznie gotowane kuleczki z mięska mielonego pycha :laugh2:
Vegas ja sprawdziłam huggies, dada i pampersy premum care i powiem ci że już wiem czemu pampersy są take drogie, one są tak delikatne miękkie i chłonne że mnie zaskoczyły. Na co dzień mam huggies bo tanio je kupuje 90szt za 39zł :laugh2:
 
Do góry