reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Córcia nazywa sie Amelia za 3 dni bedzie miala 11 miesiecy,ma wilczy apetyt moglaby jesc non stop:D ale mleczka nie chce za bardzo.Bardzo duzo mowi po swojemu,od ok dwoch miesiecy ciagle wola tata a wczesniej bylo mama,mnie to tylko wola jak cos chce:D w nocy sie budzi kilka razy:(
 
reklama
Witam się :) Po namowach Daffi postanowiłam do Was dołączyć. :) Jestem mamą 9 miesięcznej Amelki (ur.08.12.2009), mamy 2 ząbki, nie raczkujemy jeszcze i mało czasu na wszystko ale mam nadzieję, że przyjmiecie nas do swojego grona :)
 
witajcie dziewczyny.
My zmagamy sie z odparzeniem... akurat sobie mój syn uyslał odparrzyc kufer jak w czwartek ma miec urodynamike... Żyć nie umierać dosłownie

Witam nowe mamy, lecę nadrobić
 
Umi-Adaś raz miał mocno odparzona pupkę i wyleczyłam ją pudrem w płynie. Naprawdę fajna rzecz. Tormentiol-też szybko leczy-ale przez ten kwas borowy boję się stosować-raz w szpitalu go używałam-bo tak kazali. Choc jest taka maść tormenidol czy jakoś tak-podobna,ale bez kwasu borowego. Na opakowaniu jest taki listek jak marihuana. Siostra mojego S stosowała i też fajnie leczy.
No i częste mycie i wietrzenie to najlepsze co można zrobić. Ja rezygnuje wtedy z płynów i myje tylko szarym mydłem delikatnie pupkę.
 
lenka u nas pomaga tylko sudocrem i szare mydło wałsnie ostatnim razem wykupiłam chyba cała apteke i nic nie pomagało dopiero jak sie skóra od sudocremu odz\wyczaiła to kilka dni i po kłopocie, ale teraz jest masakra bo na urodynamice nie moze miec odparzenia tzn na ostatniej miał i to ogromne i był straszny problem z badaniem... kurde ze on musiał sobie odparzyc tyłek teraz... ciekawe po czym to
 
U nas na odparzenie pomogło przemywanie dupci roztworem riwanolu, kąpiel w nadmanganianie potasu i smarowanie dupci po kąpieli przed snem lotridermem - po 3 dniach pieluszkowe zapalenie poszło w niepamięć, a miała na prawdę mocno ...
 
Umi a uzywalas tormentiol? u Julki po 1 posmarownaiu bylo juz pieknie. a potrafila takich odparzyn sobie narobic ze az plakac mi sie chcialo jak na to patrzalam.

Madziarena witaj kochana:)
 
Ostatnia edycja:
wiadomość od IXI:
Mam się dużo lepiej :tak: od wczoraj nie mam skurczy więc nie dostałam rano kroplówki. Mały fika i fika :-D podobno waży juz 1800g a ostatnio na wizycie gin powiedział mi ze 1300g, a na pewno tyle nie przytył od tego czasu. Na sali mam teraz taką fajną dziewczynę, 21 lat i ma w brzuszku 3 mieszkańców! :szok::rofl2: jest w 36tc i jużplanują cesarkę. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH mm I LISTOPADÓWEK dzięki wielkie :laugh2:


a u mnie sytuacja sie wyklarowała jak do czwartku nic się nie ruszy to zgłaszam sie do szpitala :rofl2: i w weekend już będziemy w trójeczkę na pewno :laugh2::laugh2::laugh2: wszystko z szyjką oki i mam po schodach wędrować hihi to zaczynam migracje 1p-> parter->1p :rofl2:
na szczęście udało mi sie nadrobić :-p

witam nową mamusie Madziarena ;-)

dziewczyny miałyście problem ze smółką?
 
Bardzo sie ciesze że u IXI jest lepiej.....
A my na odparzenia stosujemy krem z Nivei.. SOS... bardzo dobry... ale sudokrem też polecam...
Clio juz tylko kilka dni.... cieszysz sie co??
 
reklama
SZALEJĘ :D zaraz zaczne cos działać :p mój mąż wczoraj oświadczył ze jak będziemy w szpitalu to on tu poodkurza powyciera ogólnie tak posprząta ze nie poznam mieszkania ^,^
 
Do góry