reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
zobaczymy jak u mnie będzie ale niech sie już urodzi ;D hihi a gdzie jedziecie na zakupy??
na targ do Tychów =) jeszcze jutro do gin po recepty, też Tychy=) na tym targu od lat dżinsy kupuję, 3 lata mają świetny stan=) zadowolona jestem. W P-nie mały wybór wg mnie
 
no to trzeba sie kiedyś wybrać nie byłam tam nigdy :p a co tam jeszcze maja??

dobrej nocki :* lecę spać może dzisiejszej nocy coś sie "wykluje" ^,^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to trzeba sie kiedyś wybrać nie byłam tam nigdy :p a co tam jeszcze maja??
targ jest byyyczny. Masę super ubrań, pełno tych wszystkich sklepików z ubraniami, nawet jest pasaż handlowy, tam też ubrania są. Na targu również zoologiczny sklep a na końcu stragany z owocami i warzywami. Ładnie oddzielone od tematyki ubraniowej.
 
No wiesz ale moze macie juz stala gromadke i nowych nie chcecie:D

a wiec witam! Mam 21lat i 11miesieczna corcie:) ktora jest straszna rozrabiaka:) ma dopiero 4 zabki (gorne dopiero niedawno wyszly wiec sa bardzo malutkie jeszcze:D ) i jest leniem bo jeszcze nie chodzi:( przy meblach to biega ale jak ja puszczam zeby sama stala to odrazu siada:(
 
eee tam, ma czas=) wiele dzieci dopiero po skończonym roczku zaczyna chodzic=) a jak się córa nazywa?=)
 
Witam nowa mamine :)) nie ma się co zamartwiac u mnie Nadina zaczęła chodzić samodzielnie jak miała 14 miesięcy przy meblach szybko chodziła ale niestety jak to bywa mała kozka skakala i się wystraszyla No i bała się puszczać i chodzić samemu No ale teraz Ludmiła szaleje i biega a jak ucieka :))
 
reklama
witam pozna pora mamusie nowe i te stale!! ;)
ciesze sie ,ze z dziewczynami lepiej juz!Udało mi sie was nadrobic heh w weekend nie mialam czasu wogole dzis kupilam sobie golfik pod sweterek zebym kurtki na jesien nie kupywala tylko od razu na zime ;)
co do rozstepow to lasery nie zawsze dzialaja mi tylko rozstepy zbledly te mniej widoczne ale nie pozbylam sie ich zupelnie wiec nie ma skutecznej walki z rozstepami ;(
Kupilismy lozeczko co prawda nie jest nowe i piekne bo od kupilismy od znajomych za 4,50funta ale jestem zadowolona bo kupie posciel drozsza i wanienke taka super ;)
przywiezli mi paczke z polski od mamy z wyprawka dla malenstwa i mamy cala wyprawke juz siostra mi kupila jeszcze 2kompleciki dresikow takich fajnych ;)
za 2tygodnie bedzie wszystko kupione i zstanie mi tylko czekac ;P
 
Do góry