reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wtam nową mamę :)
eve19 czekanie zabija :confused2: ja już mam dość :sorry: hehe ale fajnie że już wszystko macie to sprawia niesamowitą frajdę :laugh2::rofl2:


ja dzisiaj znowu pierwsza hihi :-D
idę włoski suszyć i do lekarza jedziemy, nockę miałam koszmarną :-( ehh i samopoczucie nie najlepsze ... jestem ciekawa czego się dzisiaj dowiem :sorry: trzymajcie kciuki :tak: czy to stres przedporodowy?
 
reklama
Witam. pogubiłam siew tym co pisałyście.
U mnie wykopki pełną para więc póki co tylko daję znać ze żyję.
I dobrze że Ixi dała znać o sobie. Szkoda tylko że wszystko tak postępuje.
A u Misi z tego co piszecie to tez nieciekawie. III stopień łożyska to już stare łożysko. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.
Clio Powodzenia na wizycie.
 
Ostatnia edycja:
lolak u mnie nic ja w ogóle nie spuchłam bolą mnie tylko plecy i stawy tyle na koniec a zmęczona jestem oczekiwaniem :p też sie zastanawiam jak z tym czopem śluzowym jest :p
Moze odejsc lub nie. moze odejsc miesia przed porodem i on wogóle nie zwiastuje porodu...:dry::

Zobacz załącznik 283336
Dziewczyny nareszcie udało mi się skserować zdjęcie z usg:)
Oto moje maleństwo:)
sliczne malenstwo....:-)
Hej jestem tu nowa:) mozna sie jeszcze przyłączyć?
witamy :-)



hej laski jak tam?:-)
my dzis tez wybywamy chyba z domu;-)
narazie pogoda super:-D
 
jej ale napisałyście masakra :-) ja piore piore co sie da bo ostatnie pogodne dni w tym tygodniu :-)

miłego dnia :-)

i witam nową mamusie :-D
 
Zobacz załącznik 283336
Dziewczyny nareszcie udało mi się skserować zdjęcie z usg:)
Oto moje maleństwo:)

jejku jakie sliczne malenstwo!
ja tez bym chciala.. ale jednak nie bede miala bo przyszla dzis do mnie bardzo terminowo i bezobjawowo @!!!!
ciesze sie z emnie nic nie boli ale jestem w szoku bo kazda @ od porodu byla dla mnie jeszcze wiekszym koszmarem niz zanim zaszlam w ciaze.

Laseczki wskakuje na zamkniety i mam pewna propozycje. zobaczymy co wy na to.
 
Ostatnia edycja:
lolak wiem cośo tym :p
ale jak sie Alex urodzi nie będę już miała tyle czasu :( boooże wieki będę was nadrabiać :p
Ja Ci bede pisac wszystko sms-ami heheheheh bedziesz na bierząco hihihih
Zobacz załącznik 283336
Dziewczyny nareszcie udało mi się skserować zdjęcie z usg:)
Oto moje maleństwo:)
Śliczniutkie :)
patrycja214 już mi nieco lepiej ;D hehe
Vegas też bym sie na zakupy wybrała ale to około grudnia bo muszę najpierw zrzucić co nieco :D daję sobie czas 3 miesiace :D
ja do tej pory nie zrzuciłam kg po porodzie :no:
Hej jestem tu nowa:) mozna sie jeszcze przyłączyć?

No wiesz ale moze macie juz stala gromadke i nowych nie chcecie:D

a wiec witam! Mam 21lat i 11miesieczna corcie:) ktora jest straszna rozrabiaka:) ma dopiero 4 zabki (gorne dopiero niedawno wyszly wiec sa bardzo malutkie jeszcze:D ) i jest leniem bo jeszcze nie chodzi:( przy meblach to biega ale jak ja puszczam zeby sama stala to odrazu siada:(
Miło Cie poznac :tak:
witam pozna pora mamusie nowe i te stale!! ;)
ciesze sie ,ze z dziewczynami lepiej juz!Udało mi sie was nadrobic heh w weekend nie mialam czasu wogole dzis kupilam sobie golfik pod sweterek zebym kurtki na jesien nie kupywala tylko od razu na zime ;)
co do rozstepow to lasery nie zawsze dzialaja mi tylko rozstepy zbledly te mniej widoczne ale nie pozbylam sie ich zupelnie wiec nie ma skutecznej walki z rozstepami ;(
Kupilismy lozeczko co prawda nie jest nowe i piekne bo od kupilismy od znajomych za 4,50funta ale jestem zadowolona bo kupie posciel drozsza i wanienke taka super ;)
przywiezli mi paczke z polski od mamy z wyprawka dla malenstwa i mamy cala wyprawke juz siostra mi kupila jeszcze 2kompleciki dresikow takich fajnych ;)
za 2tygodnie bedzie wszystko kupione i zstanie mi tylko czekac ;P
No jak Clio pisze czekanie jest najgorsze.... Jeszcze sie okaże że sie rozpakujesz szybciej od niej:-p:-p:-p:-p
wtam nową mamę :)
eve19 czekanie zabija :confused2: ja już mam dość :sorry: hehe ale fajnie że już wszystko macie to sprawia niesamowitą frajdę :laugh2::rofl2:


ja dzisiaj znowu pierwsza hihi :-D
idę włoski suszyć i do lekarza jedziemy, nockę miałam koszmarną :-( ehh i samopoczucie nie najlepsze ... jestem ciekawa czego się dzisiaj dowiem :sorry: trzymajcie kciuki :tak: czy to stres przedporodowy?
Trzymam trzymam.......


Hej laski... u mnie wczorj imprezka udana.... I o rok strasza jestem heheheheh.... Jak tam sytuacja u IXI i Misi????
 
reklama
Elizka89-Witam nową mamę:) Adaś długo chodził przy meblach (z 5 m chyba). A chodzić zaczął 3 dni przed roczkiem.
Clio, Lolkak-Mi odszedł czop już w szpitalu i potem dostałam mocniejszych skurczy.
Vegas- ja kiedyś jeździłam na targ na Załężu w K-cach, a teraz od kiedy poznałam mojego to jeździmy na Tychy.

Adaś buszuje, ostatnio robi mi pobudki po 9 :):):)
 
Do góry