reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Patrycja nie denerwuj się bo potem dzieci się martwią o co chodzi... Nie wyszedł ten to następny się uda ;)

A ja mam przepis na hmm ni to pischinger ni to wafel przekładany ;p

WAFLE PRZEKŁADANE

1 kostka masła / lub KASI
1 szklanka nie pełna cukru
2łyżki kakao ciemnego (to holenderskie najlepsze)
5 łyżek zimnej wody

WSZYSTKO ROZTOPIĆ I WYMIESZAĆ.

1 szkl mleka w proszku
1/2 szkl gorącego mleka

WSYPAĆ mleko w proszku do masy i rozmiksować. Powoli dodawać gorące mleko.

Następnie przekładać wafle masą (wafel, masa, wafel masa, wafel masa, wafel - żeby wafel był na dole i spodzie )


Ja będę to robić we wtorek wieczorem :) Żeby Krzyśkowi przyjemność zrobić... W Rabce strasznie to chwalił, bo gospodyni to robiła i porwałam od niej przepis w ostatni dzień więc mam nadzieję że mi wyjdzie :)

dzieki za podanie przepisu moze tez sie skusze cos takiego zrobic.,..




Zobacz załącznik 283336
Dziewczyny nareszcie udało mi się skserować zdjęcie z usg:)
Oto moje maleństwo:)


sliczny....
dobrze ze z Indix...wmiare oki.....trzyma kciuki by Oliwierek jeszcze troszke posiedzial w brzuszku....

dobry wieczorek:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja już się cieszę jak głupia bo mąż mi daje jutro na dżinsy i bluzkę hehe=D szaleństwa zakupowe będą. Ogólnie rzadko sobie coś kupuję bo mam większą manię kupowania Martynce ubranek=)
 
Hej... Ja dzisiaj całe popołudnie miałam zajęte jednym zadaniem z matmy i jestem wykończona :( ... za chwilę idę ciapu i nyny....

W ogóle jakoś dzisiaj dziwnie, strasznie ciężko mi się wchodzi po schodach. Mieszkam na drugim piętrze. W szkole też mamy dwa piętra i ciągle wędrowałam...
 
patrycja214 już mi nieco lepiej ;D hehe
Vegas też bym sie na zakupy wybrała ale to około grudnia bo muszę najpierw zrzucić co nieco :D daję sobie czas 3 miesiace :D
 
reklama
widzisz Clio a ja zaraz po porodzie byłam bardzo chuda, 45 kilo, potem to dopiero 3 kg szybko wskoczyły=P kurcze trza mniej jeśc hahaha
 
Do góry