reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Super ze sa wiesci od IXI tylko szkoda ze to wszytsko tak sie przyspiesza!!!
U misi tez widze ze nieciekawie.. jak juz 3 stopien lozyska to bedzie pod stala kontrola lekarza i usg bedzie miala bardzo czesto czy przeplywy sa.

Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie i wytrwajcie tyle ile macie sił!!! Powodzenia !! jesteśmy z wami!!!


ps. witam nową mamusie:)
 
reklama
no z tymi rzeczami co wstawiłaś link tam oliwka witaminy itp. wiesz różni ludzie się przewijają ... a jak Twój Mały łobuziak??
 
elizka21 - takiej chusty na dziecko? ja osobiście bym sie bala troche. slyszalam o duzej ilosci wypadkow zwiazanych z nia. ja uzywalam swojego czasu takie nosidelko co sie z przodu przypina.

edit:

dwa zdjęcia które kolega wgrał z któregoś tam wypadu, chyba najaktualniejsze :p

Zobacz załącznik 283092Zobacz załącznik 283093
i nie, ten facet kolo mnie, to nie moj maz :p chociaz na drugim zdjęciu wygląda jakby wyjątkowo namiętnie się na mnie patrzył ;-)
pencil.png
tak o taka chuste. ja nie slyszalam zadnych zlych rzeczy na ich temat. a nosidlo mam ale z tego co wiem jest niezdrowe:dry:

Witam ja mialam 16 lat kiedy zaszlam w ciaze. obecnie cora ma 3 latka a ja 19:)
Ciaza nie byla planowana ale cale szczescie nie mialam zlej sytuacji finansowej i jakos sobie poradzilismy.
Teraz z chlopakiem planujemy nasteepne dzicko, mysle ze sie uda ;)
witam serdecznie:-)

no z tymi rzeczami co wstawiłaś link tam oliwka witaminy itp. wiesz różni ludzie się przewijają ... a jak Twój Mały łobuziak??
a Ty jeszcze tutaj? :dry:

bylismy dzis na wykopkach u tesciow, pogoda super:-D no poprostu caly dzien na dworze spedzilismy:-)
no i chrzest zalatwilismy:-) bedzie 3ego pazdziernika... ksiadz 200zl zawołał... wrrr... ehhh...
 
reklama
lolak u mnie nic ja w ogóle nie spuchłam bolą mnie tylko plecy i stawy tyle na koniec a zmęczona jestem oczekiwaniem :p też sie zastanawiam jak z tym czopem śluzowym jest :p
 
Do góry