reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

clio chyba podziałało, ale jak kiedyś tu jedna Laska pisała, że mogło to byc przypadkiem to mniej pewna jestem. Tak czy siak drażniłam je 2 dni /ofc nie co chwilę hehe/ i szorowałam płytki podłogowe na kolanach. 4 dni po wariacjach urodziłam=) 7 grudnia a termin na Wigilię miałam i ginka mówiła, że dziecku się nie spieszy /mówiła to na wizycie 2 grudnia/. Mówiła nawet, że pewnie dotrwam do Sylwestra z Małą w brzuchu=D
 
reklama
No ja się czuję dobrze... :) Troszkę śpiąca i pewnie położę się za jakąś godzinkę. Wcześniej jakaś przekąska...
Mnie tata powiedział, że termin będę miała jakoś na koniec lutego a nie na 14 marca ;D ... Ciekawe ale zobaczymy.

Teraz muszę do środy wytrwać i będę mogła się cieszyć Krzyśkiem. Zadanie zrobione z matmy...

Powiem wam, że ... PRZYTYŁAM 3KG ! Od początku ciąży a jutro 14 tydzień mi się zaczyna :) Chyba nie jest tak źle ?? :>

Za 3 tygodnie będziemy się objadać ciastkami z wesela ;D
 
clio -a ja Ci powiem tak - nei wyganiaj Alexa, niech siedzi tyle ile potrzebuje :tak:

em_x -nie musisz zmieniac avatara, bo jestes do niego bardzo podobna ;-) Wygldasz na bardzo mila babke. ja rowniez nie dalabym Ci 30stki...
a tak btw, skoro masz 30 lat, co Cie przyciagnelo do watku MM?
 
Hej ... Jestem zła jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Robiłam ciasto już na jutro...... i dupa wyszedł zakalec.... Kuź...... pierwszy raz w życiu mi wyszedł zakalec:crazy::crazy::crazy:
Przepraszam że tak króciotko ale zaraz kłade chłopaków spać i sama wale w wyrko..... Jutro z rana idziemy na kontrole do lekarza i bede piekła nowe ciasto..... Szlag by je trafił...
 
Ashera ale ja bym go już tak chciałą mieć na zewnątrz :) ehh ... ale po seksie dłuuugim spacerze i gorącej kąpieli łapie mnie skurcz w pachwinie :) łiiiiiii
 
Patrycja nie denerwuj się bo potem dzieci się martwią o co chodzi... Nie wyszedł ten to następny się uda ;)

A ja mam przepis na hmm ni to pischinger ni to wafel przekładany ;p

WAFLE PRZEKŁADANE

1 kostka masła / lub KASI
1 szklanka nie pełna cukru
2łyżki kakao ciemnego (to holenderskie najlepsze)
5 łyżek zimnej wody

WSZYSTKO ROZTOPIĆ I WYMIESZAĆ.

1 szkl mleka w proszku
1/2 szkl gorącego mleka

WSYPAĆ mleko w proszku do masy i rozmiksować. Powoli dodawać gorące mleko.

Następnie przekładać wafle masą (wafel, masa, wafel masa, wafel masa, wafel - żeby wafel był na dole i spodzie )


Ja będę to robić we wtorek wieczorem :) Żeby Krzyśkowi przyjemność zrobić... W Rabce strasznie to chwalił, bo gospodyni to robiła i porwałam od niej przepis w ostatni dzień więc mam nadzieję że mi wyjdzie :)
 
heja juz jestem ... :) co do nadii zabiegu too ja wiem jak ja to mialam kilkakrotnie i moja mama ... mama mowii ze wtedy kiedy ona miala a to bylo z dobre 20 lat temu jak zaczelo jej sie to robic to nie bolalo to tak potwornie i nie wygladalo to tak zle jak teraz tzn u mnie ... ze tak powiem p!zda pod okiem i na cale powiece do brwii ciazka widocznosc przez kilka godz ... ale pozniej ok ... po zabiegu nie ma sladu na oku ... bolii cholern!e ;/ ja mialam dwa rodzaje znieczulen jeden w postaci kropel a piekly strasznie a drugie to zastrzyki moza by rzec przy powiekach na luku powiekii taak bardzo blisko oka whhh :( a Nadia to raczej bedzie miala na uspaniu bo niewiem jak jej wloza zalotke do oka to taka specjalna plytka ktora podnosii powieke i naciska oko do srodka ... najbardziej sie boje gdy obudzii sie po zabiegu i bedzie ja bolalo i jak przestanie dzialac znieczulenie ;/ a ja na dlugo nie jade bo praca gonii wiec mam nadzieje ze wystarczy nam czasu na wygojenie sie oka i na spedzenie milo czasu z rodzina a ta cala gradoowla zapalna to wyglada jak taka wielka bula jak takie wielkie ziarno grochu czerwona powieka jest przez to i jak podniesziesz powieke do gory to od srodka zobaczysz jak bardzo duze to moze byc i takjakby naciska na oko ;/
nie zycze tego nikomu :( ashera wiesz moze Twoj malec ma cos innego bo ta gradowka potrzebuje czasu aby sie rozrosnac bedziesz widziala takla kropeczke ktora rosnie na poczatku to jak jeczmien wyglada Niejednym pomagaja krople i kremy i schodzii a ja niestety mam od razu stan zapalny powazny i muswza czyscic bo samoistnie to tak nie schodzii ;/ :(
 
em_x -nie musisz zmieniac avatara, bo jestes do niego bardzo podobna ;-) Wygldasz na bardzo mila babke. ja rowniez nie dalabym Ci 30stki...
a tak btw, skoro masz 30 lat, co Cie przyciagnelo do watku MM?

hah dziekuje ;) jak mialam tak 20 lat, to nikt mi nie wierzyl, bo wygladalam na 16 :p wtedy mi to przeszkadzalo, ale teraz jestem za :D
a w tym watku, to juz pisalam kiedys, ze tutaj wydaje mi sie, ze jest taka najwieksza zazylosc niz w wiekszosci watkow, poza tym strasznie podziwam tak mlode mamy jak Ty. Jak czytam Twoje posty to nie moge uwierzyc, ze jestes tak mloda osobą i jak świetnie sobie radzisz z dzieckiem. Gdyby wszystkie dziewczyny które urodziły w wieku 16nastu lat takie były..naprawde, masz bardziej dorosłą postawę niz niektóre matki dużo po 20stce.
 
Cześć dziewczyny :-)
Kurczę ale forum zaniedbałam. Tyle tu naskrobałyście ,że nie nadrobię...
Szymka coś złapało ,jutro idę z nim do lekarza mam nadzieję ,że mu szybko przejdzie...
Ostatnio naprawdę mało mam czasu, postaram się jakoś więcej pisać na bb :-)
18 września idę do szkoły :-D I przyjedzie do Szymka babcia. Zobaczy jak wnuczek już prawie raczkuje a zarączki to chodzi :-)
No ale nic, wykąpałam się. Zmywam resztki makijażu i idę lulu. Nie wiadomo jaka noc mnie czeka tzn nas :-D
Spokojnej nocy.Dobranoc :*:*:*:*
 
reklama
mam pytanie na jutro już ;D

Mianowicie, dzisiaj po drzemce, jak leżałam jeszcze na boku, poczułam takie delikatniutkie ruchy... I tak jest już od kilku dni, ale dzisiaj były bardzo wyraźne... Wiem, że to może były ruchy jelit ale strasznie mnie to poruszyło...

Więc moje pytanie takie: kiedy wy poczułyście ruchy dziecka ??
 
Do góry