reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

em_x to ja też wpadnę :-p

clio coś mi się wydaje że za mało przekonywująco to robicie :-p i Alex myśli że ściemniacie :-p po drugie w brzuszku zawsze ciepło i mama takie pyszności je i zawsze się załapie :-p

Vegas chętnie się skuszę na karkóweczkę :-p
 
reklama
em_x to ja też wpadnę :-p

clio coś mi się wydaje że za mało przekonywująco to robicie :-p i Alex myśli że ściemniacie :-p po drugie w brzuszku zawsze ciepło i mama takie pyszności je i zawsze się załapie :-p

Vegas chętnie się skuszę na karkóweczkę :-p
to super, wpadajcie wpadajcie=D mamy karczek, udka z kurczaka, kiełbaskę, szaszłyczki=D Jeszcze czekamy aż się zrobi, ale jeszcze troszkę i będzie=) zdążycie!
 
Ja dokonalam rzeczy wielkiej. posprzatalama cala chate dokladnie i pomylam wstretne okna. jak ktos mieszka na parterze od storny ulicy to wie o czym mowie.
Ja na tym wczesnijeszym mieszkaniu miałam okna od ulicy (parter) i żeby były czyste musiałabym je co tydzień... Teraz na szczeście wokoło moich okien trawa :)
hehe:-)
napisalam do Misi.
U nie wszystko oki, nie ma zadnych skurczy ani nic wiec jak dobrze pojdzie to ja wypisza bo w domu tez lezec moze;-)
Ufff to dobrze pozdrów ja Kochana :)

dziewczyny, ja dzisiaj z rana testowalam bo sie normalnie nakrecilam chyba przez to forum haha :p Dzieci male mi sie snia po nocach i ciaza ale jedna gruba krecha wyszla na szczescie. :blink:

tu ze jeszcze dwa zdjecia moich dzieci, zeby jeszcze duch wakacji przywrócić na forum :-D
Zobacz załącznik 282871Zobacz załącznik 282872
Słodziaki masz :):):)
witajcie dziewczyny,
i pierwsze co to CLIO! zwracam sie do Twojego synka!- ALEX WYCHODZ JUZ!:D:D:D:D Ciotki tu na ciebie czekaja!!!!!

u nas dzis ladna pogoda, wlasnie siedze u tesciowej...:/
dzis wieczorkiem idziemy ze znajomymi na piwko wiec nie zajrze do Was , ale wypije Wasze zdrowko:D

wogole wkurzylam sie (leekkkoo mowiac) na ojca K. mial kupic od nas wozek a nie powiem juz w co nas zrobil...:/ yh,
wystawilam na all za 530 +bujaczek myslicie ze to dobra cena?? wozek 3funkcyjny w dobrym stanie......
Dobra dobra ... mam nadzieje że sie sprzeda :)
dziewczyny mam takie dwa pytania:
po pierwsze, jaki krem polecacie na rozstępy? bo nigdy w życiu ich nie miałam i teraz na pupie czuję jakby zarysy ich :/ nie są widoczne, ale zdecydowanie wyczuwalne pod palcami, wiec chce je zacząć szybko leczyć..

no i po drugie, to czy któras z Was obrzezała synka z jakiegokolwiek powodu? moi dwoje są obrzezani z powodów religijnych jak i estetyczno-zdrowotnych i zastanawia mnie jak to jest z popualrnością tego zabiegu w Polsce.
Z swoich doświadczeń wiem że rozstepów sie nie pozbedziesz już .... chyba że zrobisz sobie zabieg laserowy.... ja mam tego w 3 du** i dosłownie wszedzie :p ale nie przejmuje sie tym.... A co do kremów to próbowałam wszystkie chyba dostępne :///
Hej. Byłam dzisiaj u gin z wynikami badań. Na szczęście jest wszystko ok jeżeli chodzi o cukier... Tylko w moczu mam jakieś bakterie czy coś takiego i wypisał mi tabletki i za tydzień mam powtórzyć badania i znowu mam do niego przyjść. Na USG było widać maleństwo już bardzo ładnie;D Ale było ruchliwe;P machało rączkami i nóżkami że szok;p Próbuje skserować zdjęcie z usg ale coś skaner mi nie działa:( A jak tam u Was dziewczyny?
Bardzo soe ciesze że u ciebie wszystko w porządku :)
hehe poważna powiadasz :p hihi fajnie to słyszeć bo zazwyczaj to odwrotnie ludzie mówią :) od razu mi lepiej tak mi mów :D
Ja tez uważam że masz poważny wyraz twarzy... Mój R chciał dziś zobaczyc z kim tak pisze na gg to mu pokazałam Ciebie i nie uwierzył że masz 23 lata.... dawał Ci mniej :) A Ile lat ma twój mąż????
witam :D ja niedawno zawitałam tutaj, byłam ciekawa jak to te mamy w Polsce wyglądaja :-) uzależnia to forum niezle;-)

u mnie straszne upały dzisiaj, jeszcze chyba tak będzie do końca września :/ potem moze z 34 stopni zrobi się 26.. eh :p
Daj nam kilka stopni tu do PL... Bardzo by sie przydały... aaa i troche słoneczka :)
Laski wpadajcie na grilla=D dzisiaj kończymy sezon grillowy=)
juz ide :):)

hej mamuśki...

Nie chce mi się postów nadrabiać od czwartku bo czuję że ich troszkę jest...

Jestem już od wczoraj u Krzyśka... Obrączki odebrane ale i tak ciągle mam nerwy... A nie mogę się denerwować bo mnie brzuszek potem boli :-(

Wczoraj musiałam wyjść wcześniej ze szkoły... Na pierwszej lekcji takie miałam boleści że nie wiedziałam co się dzieje...
Okazało się, że to moje kochane jelita i gaziki.. i nie mogłam się że tak powiem odgazować... Jelita mi się skręcały i masz ból gotowy :-( Wzięłam w domu nospę, kupiłam kopre włski do zaparzania w saszetkach i mam spokój...

W ogóle za 3 tygodnie ślub!! :szok:

Hmm na słodkie dalej mam parcie ale nie mogę mulących jeść słodkości bo potem mi niedobrze...

Teraz zmykam robić pastę z tuńczyka :sorry2: Tak jakoś mnie naszło :blink:

Potem wpadnę papa :-D
No leci ten czas..... A jak tam samopoczucie przed ślubem????


Nooooo nadrobiłam :):):):) Mój wybył do Katowic do Pomarańczy a ja juz sobie pozprzatałam i zasiadłam tu do Was :) Jutro przyjedzie teściowa do nas... Po Sebusia .... Bedzie tu pierwszy raz ://// Niewiem czemu ale odkąd sie wyprowadziliśmy to nasze relacje zmieniły sie.... na gorsze :///// Jeszcze jutro czeka mnie pieczenie.... chce zrobic sernik... Pierwszy raz w tym piekarniku zobaczymy jak mi wyjdzie :) a w poniedziałek hmmmm Nie lubie tego dnia :(((( Przyjdzie tata z rodzinką.... Kończe 20 lat... jak ten czas leci... chetnie bym wymazała ten dzień z kalendarza,,, Niewiem czemu ale nie lubie urodzin... swoich oczywiście .....
 
wow, Patka, masz 20 lat i dwójeczkę dzieci?=) Podziwiam=)

Kurczę, ale się najadłam=/
No tak.... dwójeczka :):):) w końcu jesteśmy MŁODE MAMY :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Vegas i co ja mam począć kolacje ide sobie zobić ... ale mam smaka na kiełbaskę z grilla :p
Patrycja jak serniczek?
Wiedeński Izuniu.... Już bym go zjadła hihihihih:laugh2::laugh2::-)

Słodziaczek:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziekuję :)
a nie napisałam Wam co Seba mi dzis zrobil w sklepie... stoimy juz przy kasie i za nami stanęła babka... i nagle słysze akie "buuuuuu!!!!!!" patrze a to Seba straszy ta babke... babeczka aż podskoczyła ale uśmiechnęła sie i odwdzieczyła mu sie tym samym hehehe ale sie uśmialismy z moim ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
reklama
Dziekuję :)
a nie napisałam Wam co Seba mi dzis zrobil w sklepie... stoimy juz przy kasie i za nami stanęła babka... i nagle słysze akie "buuuuuu!!!!!!" patrze a to Seba straszy ta babke... babeczka aż podskoczyła ale uśmiechnęła sie i odwdzieczyła mu sie tym samym hehehe ale sie uśmialismy z moim ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D
hehe czyżby Mały Urwis?=)
 
Do góry