reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A ja czekam, bo 22 mam wizytę, ale bez USG, a będzie to 15tc. A potem nie wiem kiedy będę miała następną...

A właśnie, znalazłam informacje o URLOPIE STUDENCKIM ;D normalnie już się cieszę!! hehe
 
my dowiedzieliśmy sie w 17tc :D takie jajeczka duze że jeszcze nic lekarz nie powiedział a ja ze chłopiec i bananek na twarzy ^,^
 
u nas to samo, tyle, że nie jajkami a czym innym=D

Laski odniosłam sukces dzisiaj=D Małej zasmakował obiadek, który sama dla niej zrobiłam=D cud cud cud=D

No i zapomniałabym pochwalic naszej Królewny - umie bic brawo!! po wielu naukach są efekty=D
 
Ostatnia edycja:
No nic, mi zostaje albo iść na USG prywatnie albo czekać na swoją kolej :] ...

A tak mi się marzy żeby wiedzieć co będzie...
skąd ja to znam=) ale doczekasz się. Zawsze też możesz na 3D iśc, tam dokładnośc większa.. no ale i większe koszta. Tak czy siak ja byłam na 3D, ale dopiero w 32tc. Mimo to absolutnie nie żałuję=D Każde usg wzbudzało we mnie wielką radośc=D A tak w ogóle w większej mierze to zależy od dziecka czy da się pokazac TAM, no i od sprzętu. Ja się poryczałam na usg kiedy poznałam płec bo marzyłam o córci i córka jest=D oczywiście jakby był synek też bym się cieszyła, ale wiele osób i tak ma gdzieś tam w sercu swoje pragnienie co do płci...=)
 
reklama
kinga to idź w przychodni zapłąć do 50zł max i będziesz spokojniejsza :) a jaka frajda widzieć maleństwo tydzień po tygodniu :D

Vegas ty to sie bawisz bez stanika mąż doglada ojjj Martynka długo sama nie będzie :p
 
Do góry