reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hmm, ale ja to mam tylko na piersiach i to w miejscu gdzie stanik był.. całe w bąblach eh

zmieniłam stanik przed 19.00 i może jakby schodziło.. hm.. zobaczymy.. póki co czerwone piersiaki są, ale te pęcherzyki chyba znikają pomału.. chyba

moze uczulenie na proszek,lub plyn do plukania,ja tak czesto mam:)
 
reklama
fikusek no nie podobał mu sie wynik. bo za duze rozbieżności były w pomiarach bo główka w porządku jak na swój tydzień a brzuszek i nóżki zamałe o 3-4 tyg. mam miec dokladniejsze badania. jutro sie okaze.
 
Fikusek o widzisz, mąż mi to samo mówi, ale nie potrafię sobie przypomniec abym akurat ten stanik prała w nowym proszku.. bo nowy mamy, owszem, ale od niedawna.. no zobaczymy jutro, chciałam się doradzic bo jak zwykle od zmysłów odchodziłam=D

Misia będzie dobrze=) takie rozbieżności często się zdarzają.
 
Ostatnia edycja:
fikusek no nie podobał mu sie wynik. bo za duze rozbieżności były w pomiarach bo główka w porządku jak na swój tydzień a brzuszek i nóżki zamałe o 3-4 tyg. mam miec dokladniejsze badania. jutro sie okaze.
bedzie wszytsko dobrze:) u mnie tez byly takioe rozbieznosci i lekaz swtierdzil ze male dziecko:) i czywiscie bylo inaczej:)
bedzie dobrze kochana:**
 
i ja witam nową mamę=) napisz coś więcej o sobie. Noo i stwierdzam również, że faktycznie ślub mieliście szybciutko=) My z mężusiem dzisiaj mamy 4 ms po ślubie=)
 
Właśnie nie wiem jak jest z tym dziekańskim, muszę poczytać...


Na bardziej przyjemny temat, w którym tygodniu dowiedziałyście się o płci dziecka ?? :)
 
reklama
Do góry