reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Darenka - witaj :) Gratuluje ciaży, zrób sobie suwaczek, i napisz cos wiecej o sobie, skad jestes, czym sie zajmowalas przed ciaza, i takie tam :)
Ja juz po pracy, obejrzałam "majkę" "pierwsza miłość" zrobiłam sobie pazurki u rąk tylko bo do nóg już nie dosięgam i etraz siedze sobie i czekam na P ale jeszce ze 2-3 godzinki.:(
Clio tak tak bedzie niespodzianka :) No chyba ze na tym USG dzidzia jak na złość pokaże pięknie co ma między nóżkami :)
ooo Darenka ja widze ze juz masz wszytskie suwaczki :)
Daff moze zrób sobie test :) Takie zachcianki no no, ja od początku ciąży tak nie mam :)
Misia- mam nadzieje ze z dzieciaczkiem bedzie wszystko ok:) Dasz rade jakos bez nas :)
 
reklama
Darenka - witaj :) Gratuluje ciaży, zrób sobie suwaczek, i napisz cos wiecej o sobie, skad jestes, czym sie zajmowalas przed ciaza, i takie tam :)
Ja juz po pracy, obejrzałam "majkę" "pierwsza miłość" zrobiłam sobie pazurki u rąk tylko bo do nóg już nie dosięgam i etraz siedze sobie i czekam na P ale jeszce ze 2-3 godzinki.:(
Clio tak tak bedzie niespodzianka :) No chyba ze na tym USG dzidzia jak na złość pokaże pięknie co ma między nóżkami :)
ooo Darenka ja widze ze juz masz wszytskie suwaczki :)
Daff moze zrób sobie test :) Takie zachcianki no no, ja od początku ciąży tak nie mam :)
Misia- mam nadzieje ze z dzieciaczkiem bedzie wszystko ok:) Dasz rade jakos bez nas :)

nie no dziewczyny nie zartumy.
tak troszke sie zmartwilam bo wiem ze ze w najbardziej plodnych dniach byly tulaski no ale zeby tak od razu????
poczekam do tego 14 moze cos zacznie sie dizac;p
 
ja tez klikam. mam zmienne IP wiec dziś musze poklikac na zapas bo przez kilka dni nie bedzie mnie gdyż byłam dziś u lekarza (wagowo nadrobiłam mam dokładnie 10 kg na plusie. )ale wynik USG nie podoba sie mojemu ginowi i ide na obserwacje do szpitala jutro z samego rana. dostałam skierownie. mam nadzieje ze na weekend bede w domu. jak ja bez was wytrzymam????
daffja przez całą ciąże nie miałam takich smaków jak ty dziś...;-)
elizkabuziaki dla Mikiego. zaśpiewałabym mu sto lat ale nie usłyszy.;-)
witam nowe mamusie :*:*
ojej a co mu sie nie podoba???

pierwszy raz tak mm.... niby @ powinnam dostac 14 wrzesnia ale mam jeszcze dni plodne....
a ostatnio z mezem szalejemy...
bedzie dzidzia:D:D

lece malego kompac:)
 
Daff no wiesz co ja myśle jak fikusek kiełkujesz :D hihi

Widaomość od IXI

jest dalej w szpitalu nie wypuszczą jej szybko bo ma skurcze co11 min ale krążek już założony. Jej D przynosi papu i podobno ma go tyle że pół sali wykarmia :p rano bardzo bolał ja brzuch kroplówki nie pomogły ale na szczęście nie krwawi ... mały podobno bardzo aktywny
 
Kochane mam probleeeem!!

wyskoczyło mi masę bąbli na piersiach=( przez to, że drapałam bo ich nie widziałam a swędziało to mam placki czerwone=( Nie wiem co to.. masakraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hehe do ciebie?:D

Daff no wiesz co ja myśle jak fikusek kiełkujesz :D hihi

Widaomość od IXI

jest dalej w szpitalu nie wypuszczą jej szybko bo ma skurcze co11 min ale krążek już założony. Jej D przynosi papu i podobno ma go tyle że pół sali wykarmia :p rano bardzo bolał ja brzuch kroplówki nie pomogły ale na szczęście nie krwawi ... mały podobno bardzo aktywny

oj yo nie dobrze ze ma skurcze:(
 
kurcze, mam nadzieję, że z Ixi będzie OK. A jak się ma krążek i skurcze to można przyspieszyc tym poród?
 
Kochane mam probleeeem!!

wyskoczyło mi masę bąbli na piersiach=( przez to, że drapałam bo ich nie widziałam a swędziało to mam placki czerwone=( Nie wiem co to.. masakraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moze to ospa wietrzna??? niewiem idz do lekarza jutro a poki cie swędzi niewiem,moze jakies okłady czy cos.... Pudrodrem tez dobry na takie sprawy.


Daff no co Ty czyzbys zakiełkowała....:-D no robi sie ciekawie;-) albo poprostu okres sie zbliza i masz takie zachcianki:-)
Nawet duzo nie musialam nadrabiac:-)
no i trzymam kciuki za ixi.... :*
 
reklama
Moze to ospa wietrzna??? niewiem idz do lekarza jutro a poki cie swędzi niewiem,moze jakies okłady czy cos.... Pudrodrem tez dobry na takie sprawy.


Daff no co Ty czyzbys zakiełkowała....:-D no robi sie ciekawie;-) albo poprostu okres sie zbliza i masz takie zachcianki:-)
Nawet duzo nie musialam nadrabiac:-)
no i trzymam kciuki za ixi.... :*
hmm, ale ja to mam tylko na piersiach i to w miejscu gdzie stanik był.. całe w bąblach eh

zmieniłam stanik przed 19.00 i może jakby schodziło.. hm.. zobaczymy.. póki co czerwone piersiaki są, ale te pęcherzyki chyba znikają pomału.. chyba
 
Ostatnia edycja:
Do góry