reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

darenka witaj:tak::tak::tak:
Daff ale mi narobiłaś smaka tymi kurkami :-p:laugh2:
Violett ty to będziesz miała niespodziankę hehe :laugh2::laugh2::laugh2:

haha o to mi chodzilo! a teraz zajadam popcorn. normalnie dziewczyny mam taki dziwaczny apetyt jak w ciazy!;p

Fikusku nie ma problemu i porcja dla Ciebie będzie:)

witaj darenka0707:) mam nadzieje ze bedzie ci tu u nas dobrze:)
 
reklama
Daff a może jestes w ciąży a nawet niewiesz
:):p:p:p

nie nie.. porzynajmniej nie kracz mi bo ja teraz niemoge.
ale rano jadlam rurke z kremem gdzie ja nigdy slodkiego rano ruszyc nie moglam pozatym nie lubie slodyczy.. poznej zjadlam bulke z pasztetem i do tego zagryzalam cukierki krówki... teraz popcorn a zjadlaabym jeszcze sobie saltake sledziowa w smietanie jakas zapieknake hehe.. ale mamdzis apetyt.....
 
Daffodill- ja mam ciągle takie smaki raz słony raz słodki. Na dodatek wzdęcia i czasem dostaje jazd,ze w ciąży jestem.

Mam nadzieje,ze dzięki temu pudełku pomożemy Ani. Wklejam to na inne forum w którym się udzielam mam nadzieje,ze dziewczyny pomogą.
 
ja tez klikam. mam zmienne IP wiec dziś musze poklikac na zapas bo przez kilka dni nie bedzie mnie gdyż byłam dziś u lekarza (wagowo nadrobiłam mam dokładnie 10 kg na plusie. )ale wynik USG nie podoba sie mojemu ginowi i ide na obserwacje do szpitala jutro z samego rana. dostałam skierownie. mam nadzieje ze na weekend bede w domu. jak ja bez was wytrzymam????
daffja przez całą ciąże nie miałam takich smaków jak ty dziś...;-)
elizkabuziaki dla Mikiego. zaśpiewałabym mu sto lat ale nie usłyszy.;-)
witam nowe mamusie :*:*
 
Hej ;)

Dzisiaj lepiej. Krzysiek obiecał że jak przyjadę na weekend będę mogła mu się wygadać ze wszystkiego. Wczoraj do takie stanu doprowadziłam się, że z nerwów miałam mega duszności, jakbym się hiperwentylowała :| już drugi raz mi tak się stało... :( ...

A teraz inna sprawa... CZY WIE KTÓRAŚ Z WAS jak jest ze zwolnieniem ojcowskim na studiach?? Bo Krzysiek zaczyna teraz jeden rok na magisterce, ale akurat pod koniec będę rodzić i chcemy żeby chociaż na 2 tygodnie przyjechał do mnie, ale bez kłopotów na uczelni. Drugi rok idzie do pracy i przenosi sie na zaoczne...
 
kiniorek jest chyba coś takiego jak urlop dziekański ale nie wiem na pewno :( pytałas o te krople espumisan?
Daff ale smaki jak ja hehe WIEM solidaryzujesz sie ze mną hahaha a może przed okresem jesteś ;>?


no wiecie co taka cisza????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kiniorek jest chyba coś takiego jak urlop dziekański ale nie wiem na pewno :( pytałas o te krople espumisan?
Daff ale smaki jak ja hehe WIEM solidaryzujesz sie ze mną hahaha a może przed okresem jesteś ;>?


no wiecie co taka cisza????????

pierwszy raz tak mm.... niby @ powinnam dostac 14 wrzesnia ale mam jeszcze dni plodne....
a ostatnio z mezem szalejemy...
 
Do góry