reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daff co ty piszesz przeciez dziecku nie zabronisz sie przekrecac ani nic, żeby nawet na siłe ja trzymała to nie da rady jej upilnować. Co do zabawek to cóz mój kochał tylko mate i jedna grzechotkę reszta była be
 
reklama
umi pudełko jest cool :D a czy ciocia z BB dostała buziaczka moze dzisiaj do ekranu?? hehe mówiłam mojemu B a on zazdrosny o każde dziecko ... niesamowite to wręcz ide włosy wysuszyć

pati
zaraz przeczytam
 
clio no o co jest zazdrosny:-p o roczne dziecko:-p? Mógłby byc gdyby mój T. ci robił papa i słal buziaczki ale to i ja byłabym zazdrosna wtedy:-p Wczoraj nie dostałas buziaczków mój syn obrał sobie inna miłosc mianowicie Roberta Janowskiego i ogladał wczoraj Jaka to Melodia cały czas tanczył a jak Janowski gadał to gruchał do niego jak szalony:-p
 
Daff co ty piszesz przeciez dziecku nie zabronisz sie przekrecac ani nic, żeby nawet na siłe ja trzymała to nie da rady jej upilnować. Co do zabawek to cóz mój kochał tylko mate i jedna grzechotkę reszta była be

uwierz mi ze dasz bo np nie kladziesz dizecka w ogole na brzuch czy plecki. on jest wiecznie na rekach.. kuzynka nie siedzi z nim tylko lezy i kladzie go tak samo by lezal jej na brzuchu byleby nie mial pleckow zbyt wysoko bo to dla niej za wczesnie. ona go trzyma rekami i tyle... a spi w wozku i tylko wtedy lezy.

LASKI!!! a co z wami? ja nie mam co czytac i z kim pisac.
 
daff skoro teraz za wczesnie to kiedy to dziecko zacznie siedziec, chodzic, mówic? mój na brzuch był kładziony od poczatku na troszkę chociaz bo nie lubił ale jak skończył 2 miesiące to bardzo juz lubił byc na brzuszku
 
u nas była też koszmarna nocka, ale kipiałam z wściekłości. Chyba nie jestem do takich przyzwyczajona=P Mała co 10 min ryczała!! Wrrr. Nie wyspałam się, zwłaszcza, że mąż na rano do pracy jechał to z nim też wstawałam, z Młodą zeszliśmy do kuchni bo oczywiście Mała nie spała=] Potem 2h pospałam z nią, ale co to za spanie jak całą noc byłam nad jej łóżeczkiem.. No cóż. Ponarzekałam=D

Robię dzisiaj sama obiadek Małej i liczę, że jej zasmakuje=D

Mama nam kupiłam pampki 82szt Happy za 29zł. Fajna promocja. Lubię promocje, można dużo zaoszczędzic.

Witam nową Mamę i mam nadzieję, że z nami tu będziesz na dłuugo=)

Ewcia ah to czekanie.. idź na betę=D

co do nocki mojej Królewny to obstawiam zęby, wówczas tak przeraźliwie płacze jak dziś, ale oczywiście spojrzec sobie w pysiałka nie da, bu.
 
Bry
No ja musialam malego nakarmic, zrobilam barszcz czerwony <mniam> no i usypiam znow malego.
a wy co robicie?
Eliza super, że Mały był dzielny na szczepieniu a wagę i miarę ma jak moja córa z 1.5 miecha temu jak się nie mylę=D

ja aktualnie odpoczywam, Mała od 11 śpi. Mięsko z indyczka dla niej się gotuje. Domek ogarnięty.

Ja na obiad dzisiaj mam karminadle, buraczki i ziemniaczki =)
 
i ja również klikam w pudełko.. może mi któraś powiedzieć, czyje zdjęcie jest w "pudełku" i jezeli wygramy, co otrzyma za to Ania? Meble dla dzieciątka?

Przepraszam, ze nie nadrabiam ale nie jestem na siłach..

edit: doczytałam już. 6000zl na meble VOX.

dalej jednak ponawiam pytanie o zdjęcie blondynki z pudełka:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
daff skoro teraz za wczesnie to kiedy to dziecko zacznie siedziec, chodzic, mówic? mój na brzuch był kładziony od poczatku na troszkę chociaz bo nie lubił ale jak skończył 2 miesiące to bardzo juz lubił byc na brzuszku

no wlansie ja sie dlatego dziwie... jak pisalam julka nie majac 4 miesiecy sie turlala pozniej za raczki lekko ja podciagalam do siadu... jak ja dla przykladu posadzilam i zobaczylam jak sztywno siedzi to bylam w szoku. ale staralam sie ja ukladac pol lezaco. i Julka 3 dni przed ukonczeniem 5 miesiecy juz sama potrafila siedziec.

ja glosno kuzynce powiedzialam ze na sile uwstecznia malego. a on silny. urodzil sie z waga 4250g w ogole zauwazylam ze tak duze dzieci sa bardzo silne i duzo szybciej wielu rzeczy sie ucza.

edit

i ja również klikam w pudełko.. może mi któraś powiedzieć, czyje zdjęcie jest w "pudełku" i jezeli wygramy, co otrzyma za to Ania? Meble dla dzieciątka?

Przepraszam, ze nie nadrabiam ale nie jestem na siłach..

edit: doczytałam już. 6000zl na meble VOX.

dalej jednak ponawiam pytanie o zdjęcie blondynki z pudełka:blink:

na pudelku jest zdj innej dziewczyny gdyz wczesniejsze bylo niezgodne z regulaminem konkursu i na szybko jedna dziewczyna ktora ma w malym palcu obrobke zdjec wstawila siebie. bo mielismy czas do dzis by dac zdj zgodne z regulaminem. inaczej usuneli by z konkursu zdj i wszystkie glosy.
nie wiem czy doczytalyscie na odpowiednim watku ze firma vox skontaktowala sie z polusia ze oprocz wygranej konkursowej jak sie uda chca pomoc Ani jeszcze w jakis inny sposob. smai jeszcze nie wiedza ale beda w kontakcie i napisza co wymyslili. Piekne to z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry