reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

clio pisalam :D:D zeznawalam,no i byly wszytstkie dziewczyny bo przyszlo im wezwanie i bylo napisane ze obowiazkowe a jak wesly na sale to sedzia sprawdzil obecnosc tylko tych co jeszcze nie zeznawaly a reszcie powedzial ze jak nie chca nie musza siedziec bo bylo nie obowiazkowe. Wiec teraz jak przyjdzie mi kolejne wezwanie(bo jeszcze sa nie przesluchane osoby) to nie wiem czy jechac czy nie...bo szkoda wydawac kasy jak by sie okazalo ze znowu tak bedzie:/
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Kliknęłam na pudełko ;-)
Clio jak Ty jeszcze nie na porodówce to ja tam trafię mega przeterminowana ;-) :-)

Dobrze, że z Ixi już w porządku, oby już nic się jej nie czepiło i wytrwała do końca.
A co do jedzenia szpitalnego: to ja dostawałam przez 4 dni ta samą szynkę konserwową na śniadania i kolację. Na szczęście bułka była w miarę świeża ;-) Jeszcze mi kradli jogurty z lodówki ;-)
 
Jednak wykopków nie będzie. S do pracy jednak jedzie.
Clio Mam nadzieję, że jutro rano już Cie nie będzie. A wykopki jak wykopki. Kopaczką przelatuje się skiby z ziemniakami a zbieracze zbierają te ziemniaki do koszów i ładują do worków. Proste. Choć dla niektórych wydaje się to być skomplikowane.... Bo z tego co wiem to niektórzy myślą że ziemniaki rosną na krzaczkach.... he, he...
 
Hej dziewczyny :-)
Kliknęłam na pudełko ;-)
Clio jak Ty jeszcze nie na porodówce to ja tam trafię mega przeterminowana ;-) :-)

Dobrze, że z Ixi już w porządku, oby już nic się jej nie czepiło i wytrwała do końca.
A co do jedzenia szpitalnego: to ja dostawałam przez 4 dni ta samą szynkę konserwową na śniadania i kolację. Na szczęście bułka była w miarę świeża ;-) Jeszcze mi kradli jogurty z lodówki ;-)
a u nas w szpitalu bylo codziennie cos innego:) i zazwyczaj szynke dawali albo parowke,ser zolty,dzem,na obiad ziemniaki z sosem,nawet shcabowuy byl;D:
 
Witam Dziewczyny!
Bylam wczoraj u gina i przepraszam ze odrazu nie napislam ale neta nie mialam :no: Wiec przy badaniu na fotelu lekarz stwierdzil ze mam zasiniona szyjke co jest jednym z ojawow ciazy lecz nie musi.Zaraz na usg powiedzial ze ciazy nie widzi i macica ladna jak na @ ale jeszcze wszystko moze sie zdazyc i jak sie @ w ciagu dwoch tyg nie pojawi to przyjsc bo bardzo mozliwe ze moze byc ciaza ale i tez zaburzenia hormonalne :baffled:Nawet nie robie sobie nadzieji:-(
 
U mnie w szpitali dawali wszystko. Śniadanie, obiad z dwóch dań i kolacja. Jeśli była dieta lekkostrawna to były bułeczki na śniadanie i kolację a jeśli nie to zwykły chleb. Na obiad i kotlety mielone i schabowe i wątróbka. Na jedzenie akurat nie można bylo narzekać. ale jak w Łomży leżałam to obiad był blee. Przez dietetyka ustalany. Zupa smakowała jak pomyje normalnie.
 
Ewi mnie o taką skrajność nie posądzaj :p ja myślałam ze to jakimiś maszynami się robi :p
co do jedzonka w szpitalu to ja mam juz pudełko z serkiem szyneczką warzywka na bieżąco :p
 
reklama
Dzięki Misiu=)

tutaj fotki z pokoiku Małej, na początku jak Perły jeszcze nie było na świecie a potem jak już była hehe

regał i szafę sami robiliśmy. Na fotach nie ma listw przypodłogowych - zresztą szczerze to do dziś ich nie ma, ale są czasem ważniejsze wydatki:sorry2:

Zobacz załącznik 281952Zobacz załącznik 281953Zobacz załącznik 281955Zobacz załącznik 281957Zobacz załącznik 281958Zobacz załącznik 281959Zobacz załącznik 281960Zobacz załącznik 281961Zobacz załącznik 281962


sporo się zmieniło w tym pokoiku bo to ładnych parę miechów temu foty były robione=) karuzelki już nie ma tak samo maty=) i jest o wiele więcej maskotek

Śliczny pokoik :tak::tak::tak:

martwię się o tatę. Miał ciśnienie ponad 200=( a 3 lata temu miał zawał.. w firmie dużo problemów.. Już mu spadło trochę to ciśnienie, ale bac to już się zawsze będę o niego mocno.
Zdrówka dla taty :tak:

Dzięki dziewczynki za pamięc :* Nie odzywam sie bo jakis czas nie miala internetu, potem weszlam i zobaczylam ze tyle nowych mamus i tyle stron do przeczytania ze sobie darowalam i potem znowu problem z komem i tak wyszlo jakos. Zreszta teraz tez nie siedze zbyt czesto i zeby przebic sie przez sterte postow to potrzebowalaym pol dnia:)
U nas wszystko jak w najlepszym pożadku. Dzidzia kopie jak szalona. Nadal nie wiem co u mnie siedzi. Z P dogadujemy sie super. Juz nie moge doczekac sie listopada normalnie:)\Wyprawka juz gotowa prawie cala jeszcze tylko zakupki pielegnacyjne ale to na poczatku pazdziernika jak dostane wyplatke:)
Jej Elizka Twój Mikołajek ma juz 2 miesiace, ale duzy kawaler z niego, a jak tam zdrowko?? Nie chorujecie w taka pogode brzydka??
Clio Ty juz prawie rodzisz:) Kurcze zazdroszcze kochana:)
Ja literki tez zamowie ale dopiero po urodzeniu jak sie dowiek kto siedzial u mnie przez te 9 miesiecy:) Bedzie albo Antoś albo Amelka :)
Vegas ale piękny pokoik, zazdraszczam :) Ja niestety nie mam warunkow do zrobienia mojemu skarbowi pokoik, ale jak juz bedziemy z P budowac domek mam nadzieje ze w przeciagu 2 lat nam sie to uda to napewno myszka bedzie miala swoj pokoik:)
Violett mam nadzieje że maleństwo już niedługo sie ujawni :tak::tak:
Hej. Ali juz lula, Artur pije piwko-juz zdrowy hehe a ja do was zagladam.
Clio sliczne kurteczki:)i czekolady sie na zdjeciu dopatrzylam hah.
Vegas-sliczny ma pokoik, Ali ma caly zielony i jasne panele:)
Artur dzis mi wreszcie zrobil linki na pranie ale takie wypas:)Mialam sie odchudzac, ale mezus ciastka mi kupil, wiec lipa... Ale co tam, a wam jak czas leci
Ja tez tak mam z tym odchudzaniem:-D:-D:-D:-D
nasza Mysza od 18 z groszami śpi, my mamy czas na to co lubimy - ja net - mąż gra. Ciągle głodna jestem, ale u mnie to raczej normalne przed @. Spodziewam się go na dniach=)
ja dziś biore ostatnia tabletke wiec @ tez na dniach:rofl2:
Hej laski. ale zescie naprodukowaly! no szok. czytalam po łebkach.
ciesze sie ze z IXI juz lepiej.
elizka spoko ja nosze 10,5 kg zywej wagi!
my caly dzien spedzilysmy u cioci na wsi.
moja mama chodzila po lesie zbierala grzyby a ja siedzialam z mloda i kuzynka i jej 2 brzdacow w domku. bylo wesolo:)
julka cieszyla sie bo sa tam 2 bernardyny i 1 york aona kocha psy. do tego Mateusz ma 3 latka i bawil sie z Julka zabawkami konikami;p
a Hubercik ma 4 miesiące za 2 dni;p
slodkie te dzieciaki przypomnialam sobie jak to bylo kiedy dziecko bylo jeszcze takie malo ruchliwe. hehehe
a teraz julka łobuzuje.
Uwielbiam psy.... Super dzień mielliście:-):-)
mariola szczerze to ja tak normalnie jem od miesiaa...:-D a ograniczalam na poczatku tylko...:-D ale maly bezkolkowy, i wogóle;-) wiec jest ok.

Violett no zdrowi jestesmy:-) jutro z rana jedziemy na szczepienie małego wiec zajrze do was dopiero pewnie kolo 9-10... Hania tylko cosik kaszle ale sama chyba dam rade ja wyleczyc:-)


No na wspólnej sie skonczylo, maz pojechal i teraz czekam na m jak milos a potem usta ista:-D hehe, same seriale, niewiadomo co ogladac:-D
A ja nie oglądam nic bo mój ciągle nie naprawił anteny.... Bedziecie mi opowiadac co było w serialach hehehehe
Witam ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 22 lat leżałam na patologii ciąży przez dwa tygodnie w sali 8 osobowe gdzie traktowano mnie jak ufoludka bo inne mamy miały koło tyrzydziestki tez każda pytała a co wpadliście a jak mówiłam że nie ciąza bła planowana i że bylam po ślubie ja w nią zaszłam dziwiły się/ teraz będę mieć drugie i boje się że znów trafie na dorosłe mamy>>
nie ma się czego wstydzić wydaje mi widząc z własnych obserwcji że lepirj wcześniej urodzić i odchować dzieci. \Powodzenia>>
Hej mam nadzieje że zagościsz tu na dłużej :laugh2:
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo ,ale bylam w szpitalu z infekcja w moczu!!Juz wszystko oki witam nowe mamusie i ciebie karolino ;)łatwo spojrzec na nick ;P jestem teraz na antybiotykach wiec chodze zakrecona kapeczke z dzidzia wszystko oki rosnie jak na drozdzach a jak wam mijaja pierwsze dni szkoly ja za szkola tesknie toszke ale po porodzie odchowam Szymonka lub Wiktorie i uciekam dalej sie do uczac ;)
Clio kiedy ty się rozpakujesz??Ja czekam aż wy wyskoczycie mi z fociami brzdacow a ja w listopadzie wam powiem czy moj urwis to kobietka czy gnom(facet) hihi Karolina wspolczuje ci takich doswiadczen ja jestem w UK i nie spotkalam sie z taka dyskryminacja wrecz przeciwnie starsze matki pomagaja mlodszym a dziewczyny ktore jeszcze chodza z pileczkami i sa w szpitalu z powodu infekcji lub iinnych bawia maluszki jest na prawde fajnie jak w wielkim domku ;) pozdrawiam
Dobrze że już wszystko w porządku...:tak::tak::tak:
Witam Dziewczyny!
Bylam wczoraj u gina i przepraszam ze odrazu nie napislam ale neta nie mialam :no: Wiec przy badaniu na fotelu lekarz stwierdzil ze mam zasiniona szyjke co jest jednym z ojawow ciazy lecz nie musi.Zaraz na usg powiedzial ze ciazy nie widzi i macica ladna jak na @ ale jeszcze wszystko moze sie zdazyc i jak sie @ w ciagu dwoch tyg nie pojawi to przyjsc bo bardzo mozliwe ze moze byc ciaza ale i tez zaburzenia hormonalne :baffled:Nawet nie robie sobie nadzieji:-(
Uda sie Trzymam kciuki :tak::tak::tak:

A u mnie nocka średnio... czytam Was i czytam... ale nie ma źle :tak::tak::tak:
 
Do góry