reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

przed chwila głosowałam - było 2114 głosów. otwieram stronę po minucie. . . głosów 2121.
To coś tak wspaniałego, że aż się wzruszyłam i łezka mi pociekła :sorry2:

daff - dlaczego poprzednie zdjecie bylo niezgodne z regulaminem???
 
reklama
przed chwila głosowałam - było 2114 głosów. otwieram stronę po minucie. . . głosów 2121.
To coś tak wspaniałego, że aż się wzruszyłam i łezka mi pociekła :sorry2:

daff - dlaczego poprzednie zdjecie bylo niezgodne z regulaminem???

musi byc pudełko z ulubionymi rzeczami a przede wszystkim musi byc osoba wraz z tym pudelkiem. nie moglo byc samo pudelko. dlatego szybko jedna sie zdeklarowala ze uzyczy swojej osoby do tego pudelka:)
 
No dokłądnie ja nawet swoja rodzine zgarnelam by klikali:-) :-D
I to super ze tamta firma chce jeszcze innacze pomóc dziewczynie:-)
To napewno dla niej wiele znaczy.....:-) ehhh....

Nom ja zaraz bede jesc barszczyk... ale pysznyyy wyszedl:-D mniam

Vegas heh ja juz nic nie mowie na to jaki on jest duzy bo jak dla mnie to o wiele za duzy:-D ciezki i wogole kregoslup mi siada... strasznie boli oststnio:/ zwłaszcza wieczorami
 
No dokłądnie ja nawet swoja rodzine zgarnelam by klikali:-) :-D
I to super ze tamta firma chce jeszcze innacze pomóc dziewczynie:-)
To napewno dla niej wiele znaczy.....:-) ehhh....

Nom ja zaraz bede jesc barszczyk... ale pysznyyy wyszedl:-D mniam

Vegas heh ja juz nic nie mowie na to jaki on jest duzy bo jak dla mnie to o wiele za duzy:-D ciezki i wogole kregoslup mi siada... strasznie boli oststnio:/ zwłaszcza wieczorami

a ja dzis na obiad mam schabowe ziemniaczki mizerie i sosik z kurek! mniam tych kurek najbardziej doczekac sie nie moge!!!!!
 
reklama
uwierz mi ze dasz bo np nie kladziesz dizecka w ogole na brzuch czy plecki. on jest wiecznie na rekach.. kuzynka nie siedzi z nim tylko lezy i kladzie go tak samo by lezal jej na brzuchu byleby nie mial pleckow zbyt wysoko bo to dla niej za wczesnie. ona go trzyma rekami i tyle... a spi w wozku i tylko wtedy lezy.

LASKI!!! a co z wami? ja nie mam co czytac i z kim pisac.
Kobieto musiałam mieszkanie ogarnąć naczynka zmyć i kuchenke umyc pozamiatać i uspokoic chłopaków..:-):-)

u nas była też koszmarna nocka, ale kipiałam z wściekłości. Chyba nie jestem do takich przyzwyczajona=P Mała co 10 min ryczała!! Wrrr. Nie wyspałam się, zwłaszcza, że mąż na rano do pracy jechał to z nim też wstawałam, z Młodą zeszliśmy do kuchni bo oczywiście Mała nie spała=] Potem 2h pospałam z nią, ale co to za spanie jak całą noc byłam nad jej łóżeczkiem.. No cóż. Ponarzekałam=D

Robię dzisiaj sama obiadek Małej i liczę, że jej zasmakuje=D

Mama nam kupiłam pampki 82szt Happy za 29zł. Fajna promocja. Lubię promocje, można dużo zaoszczędzic.

Witam nową Mamę i mam nadzieję, że z nami tu będziesz na dłuugo=)

Ewcia ah to czekanie.. idź na betę=D

co do nocki mojej Królewny to obstawiam zęby, wówczas tak przeraźliwie płacze jak dziś, ale oczywiście spojrzec sobie w pysiałka nie da, bu.
Też miałaś nieciekawą noc :nerd:
Bry
No ja musialam malego nakarmic, zrobilam barszcz czerwony <mniam> no i usypiam znow malego.
a wy co robicie?
A ja jestem dzis jakaś lewa... :sorry2::sorry2::sorry2: nic mi sie nie chce .... Chętnie bym sie położyła do wyra
no wlansie ja sie dlatego dziwie... jak pisalam julka nie majac 4 miesiecy sie turlala pozniej za raczki lekko ja podciagalam do siadu... jak ja dla przykladu posadzilam i zobaczylam jak sztywno siedzi to bylam w szoku. ale staralam sie ja ukladac pol lezaco. i Julka 3 dni przed ukonczeniem 5 miesiecy juz sama potrafila siedziec.

ja glosno kuzynce powiedzialam ze na sile uwstecznia malego. a on silny. urodzil sie z waga 4250g w ogole zauwazylam ze tak duze dzieci sa bardzo silne i duzo szybciej wielu rzeczy sie ucza.

edit



na pudelku jest zdj innej dziewczyny gdyz wczesniejsze bylo niezgodne z regulaminem konkursu i na szybko jedna dziewczyna ktora ma w malym palcu obrobke zdjec wstawila siebie. bo mielismy czas do dzis by dac zdj zgodne z regulaminem. inaczej usuneli by z konkursu zdj i wszystkie glosy.
nie wiem czy doczytalyscie na odpowiednim watku ze firma vox skontaktowala sie z polusia ze oprocz wygranej konkursowej jak sie uda chca pomoc Ani jeszcze w jakis inny sposob. smai jeszcze nie wiedza ale beda w kontakcie i napisza co wymyslili. Piekne to z ich strony.

No lecą te głosy fajnie :):) teraz jest 2252... :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Do góry