reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

clio oj wiemy wiemy... ja dwa razy sie przeterminowalam pierwszy raz 11dni drugi 8... wiem co czujesz...:-)
oj kuba sie niedlugo zaczyna to ja bede spadac, odpoczne, bo jakas zmeczona jestem...
trzymajcie kciuki za Mikusia, jutro szczepienie....:dry:
Nie pisac duzo, bo jutro dopiero kolo 9-10 zajrze....;]
Dobranoc
 
reklama
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo ,ale bylam w szpitalu z infekcja w moczu!!Juz wszystko oki witam nowe mamusie i ciebie karolino ;)łatwo spojrzec na nick ;P jestem teraz na antybiotykach wiec chodze zakrecona kapeczke z dzidzia wszystko oki rosnie jak na drozdzach a jak wam mijaja pierwsze dni szkoly ja za szkola tesknie toszke ale po porodzie odchowam Szymonka lub Wiktorie i uciekam dalej sie do uczac ;)
Clio kiedy ty się rozpakujesz??Ja czekam aż wy wyskoczycie mi z fociami brzdacow a ja w listopadzie wam powiem czy moj urwis to kobietka czy gnom(facet) hihi Karolina wspolczuje ci takich doswiadczen ja jestem w UK i nie spotkalam sie z taka dyskryminacja wrecz przeciwnie starsze matki pomagaja mlodszym a dziewczyny ktore jeszcze chodza z pileczkami i sa w szpitalu z powodu infekcji lub iinnych bawia maluszki jest na prawde fajnie jak w wielkim domku ;) pozdrawiam
 
Witam ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 22 lat leżałam na patologii ciąży przez dwa tygodnie w sali 8 osobowe gdzie traktowano mnie jak ufoludka bo inne mamy miały koło tyrzydziestki tez każda pytała a co wpadliście a jak mówiłam że nie ciąza bła planowana i że bylam po ślubie ja w nią zaszłam dziwiły się/ teraz będę mieć drugie i boje się że znów trafie na dorosłe mamy>>
nie ma się czego wstydzić wydaje mi widząc z własnych obserwcji że lepirj wcześniej urodzić i odchować dzieci. \Powodzenia>>
hej:) udzielej sie z nami jak najwiecej:)
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo ,ale bylam w szpitalu z infekcja w moczu!!Juz wszystko oki witam nowe mamusie i ciebie karolino ;)łatwo spojrzec na nick ;P jestem teraz na antybiotykach wiec chodze zakrecona kapeczke z dzidzia wszystko oki rosnie jak na drozdzach a jak wam mijaja pierwsze dni szkoly ja za szkola tesknie toszke ale po porodzie odchowam Szymonka lub Wiktorie i uciekam dalej sie do uczac ;)
Clio kiedy ty się rozpakujesz??Ja czekam aż wy wyskoczycie mi z fociami brzdacow a ja w listopadzie wam powiem czy moj urwis to kobietka czy gnom(facet) hihi Karolina wspolczuje ci takich doswiadczen ja jestem w UK i nie spotkalam sie z taka dyskryminacja wrecz przeciwnie starsze matki pomagaja mlodszym a dziewczyny ktore jeszcze chodza z pileczkami i sa w szpitalu z powodu infekcji lub iinnych bawia maluszki jest na prawde fajnie jak w wielkim domku ;) pozdrawiam
super ze juz wszytko ok:) mnie akurat infekca taka ominela ale moja kolezanka co chwile lezala z tym w szpitalu. No u ciebie tezs juz co raz blizej konca:)

ooo a ja dzis pierwsza:)
dzis wstalismy wczesniej ale moze to i dobrze bo chyba pojade do pracy do dokumety zalatwiac a kawalek tam mam wiec kilka godz musze poswiecic no i pewnie z dziewczynami w biurze posiedze,moze cos pomoge:)
 
Witam! Ja już po 7 na noga bo siostra mnie obudziła żeby jej dwa dobierańce zrobić:sorry2: Miki się obudził ale nadal sobie w łóżeczku leży może jeszcze pójdzie spać ;-)
 
Witam.
Ja od niedawna na nogach.
Dzisiaj zaczynamy wykopki, ale Justynka będzie miała frajdę.
Vegas Śliczny ten pokoik.
CLio Ładna kurteczka.
Mariola TO kiedy możesz normalnie jeść zależy od reakcji dziecka.
Kiniorek Nie smutaj się. To oczywiste że z dzieckiem nie będziecie tak często wyjeżdżać ale jak podrośnie i będzie miało te pół roku to spokojnie latem nawet do zimnego domku możecie jeździć.
Karolina-bg Witaj.
Eve Dobrze że z dzidzią wszystko ok. Takie infekcje są dość częste w ciąży.

Fikusejk Ja zagłosowałam. Aha dziewczyny, bo jesłi któraś ma zmienne ip to niech głosuje kilka razy, chyba tak można.
 
reklama
dzieńdoberek :-)
melduję że dalej w dwupaku :sorry2: ale rano popracowaliśmy i może akurat akurat :laugh2::laugh2::laugh2:widzę że pracowity dzień przed wami
fikusek a jak było w tym sądzie?? bo nie pamiętam czy coś pisałaś??
Vegas pokoik super w moich ulubionych kolorkach :)
Ewi to wy dzisiaj pracowicie a jak to u was wyglada?
 
Do góry