reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Natalka30 nowa nie nowa regulamin obowiązuje wszystkich:-p wrednie brzmi ale bynajmniej nie pisze tego w tym kontekście:-)
 
reklama
a ja mam dzisiaj fatalny dzień ... pada, B mnie wnerwił :wściekła/y::angry:, całe rano sprzątałam a rodzice do dziadków na kawę poszli :dry::confused2: no ja też sie tam pojawiłam ale podobno do mnie przyjechali :dry:, pranie wywiesiła i zaczęło padać :frown:
 
super ze ixi zaloza ten krazek:)

ja tam w ciazy lubialam w szpitalu lezec,a bylam tam co chwile,dla mnie byl to mega odpoczynek od wszytkiego.
 
ja wsumie patrycja moglam uprac bo juz w piecu sie pali ale mi sienie chce... wole jak pranie schnie na dworze... moze jutro nie bedzie padac.... mamy w czym chodzic jak cos:-D hehehehe
 
Ja też się odezwę jeszcze w sprawie zachodzenia w ciążę podczas brania tabletek. Jasne, że są te przypadki 1 na 1000 albo i mniej, ale ja osobiście sądzę, że w większości ciąza podczas ich brania jest wynikiem albo zapomnienie tabletki, albo mieszanie z innymi lekami albo rozwolnienie/wymioty które się podczas ich brania miało. Nie wierzę żeby chyba 5 dziewczyn tu było tym przypadkiem 1 na 1000. ja teraz biorę tabletki anty i całkowicie ograniczam branie jakichkolwiek leków chyba, że muszę, ale w tych przypadkach tylko aspirynę lub ibuprom które mam już sprawdzone. Jak narazie biorę tabletki antykoncepcyjne dośc długo, ponad 7 lat (z przerwami oczywiście) i moje dzieci były planowane, podczas brania tabletek nigdy nie miałam żadnych problemów. może to też zależy od tego czy tabletki są prawidłowo dobrane..? hmm.
 
dziewczyny nawet mnie nie starszcie, że w trakcie tabletek w ciąze zachodzicie, ja biorę bo musze, nie mogę po cesarce miec okolo roku albo poltorej dziecka, a gumka nie ufam bo z nich mam coreczke:) ale jestem najszczesliwsza mama pod sloncem:) i marzy mi sie rodzenstwo dla niej

Natalko ja zaszlam ale juz wiem ze z wlasnej glupoty....
choc w sumie akurat w tym czasie z mezem zadecydowalismy ze chcemy tylko nie iwedzielismy ze ono juz jest;p
mianowicie np powinnas uwazac jesli masz biegunke albo wymioty... ja akurat w ten sposob zaszlam bo nie wiedzialam ze tabletka mogla jeszcze sie nie "wchlonac" i poprostu zwymiotowalam ja i juz nie bylo tego zabezpieczenia jak powinno.
pozatym jak poszlam do lekarz apotwierdzic ciaze to powiedzial mi ze zadnych tabletek nie powinno sie popijac napojami itp... pownna byc to zwykla woda i ze soki np grejpfrutowe zmniejszaja dzialanie zazywanych tabletek. takze uwazaj:p

lekarz mi pwoiedzial ze statystycznie zachodzi 1 kobieta na 1000.. ale podobno uwaza sie ze i ta 1 popelnia gdzies błąd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry