reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziewczyny jestescie niesamowite.. w 4h 10 stron :szok:

vegas - to widzę wspólną cechę miedzy nami - mam dokładnie tak samo, rano wszystko muszę mieć czyste. Czasami długo 'pracuję' przed kompem ale niezależnie która jest już godzina, może być nawet 1 w nocy, to zanim sie poloze scieram kurze, zamiatam podłogi, odkladam wszystkie rzeczy na miejsce ktore w ciagu dnia ulegly przemieszczeniu ;) wcześniej myłam nawet podłogi codziennie, ale wiem, że to była przesada i staram się teraz to robić tylko 2 x w tyg .. :)

kiniorek - a co to za nauki?

clio - dzieki za kolejne wiesci. biedna ixi, napewno jej tam i nudno, i smutno.. wiem co to patologia ciąży ;s ...

lolak - nic sie nieprzejmuj, wymiarami moze sie tak roznic, moj Damianek tez mial sporo roznice w wymiarach... a co do ulozenia, to tez sie nie przejmuj bo mascie jeszcze troche czasu, malec moze sie odwrocic nawet w ostatnim dniu :)
mi liczyli z usg, ze Damian ma 3400 a urodzil sie 3880..

agnieszka.kk - sliczny synek, przystojniacha :)

fikusek - a nie lepiej odpoczywac w domu przed tv? ;s


i jeszcze w trakcie odpisywania zescie 2 strony nabily, szok.
i rzeczywiscie... bardzo dawno tu nie bylo Violett... :-(
 
reklama
Ja też się odezwę jeszcze w sprawie zachodzenia w ciążę podczas brania tabletek. Jasne, że są te przypadki 1 na 1000 albo i mniej, ale ja osobiście sądzę, że w większości ciąza podczas ich brania jest wynikiem albo zapomnienie tabletki, albo mieszanie z innymi lekami albo rozwolnienie/wymioty które się podczas ich brania miało. Nie wierzę żeby chyba 5 dziewczyn tu było tym przypadkiem 1 na 1000. ja teraz biorę tabletki anty i całkowicie ograniczam branie jakichkolwiek leków chyba, że muszę, ale w tych przypadkach tylko aspirynę lub ibuprom które mam już sprawdzone. Jak narazie biorę tabletki antykoncepcyjne dośc długo, ponad 7 lat (z przerwami oczywiście) i moje dzieci były planowane, podczas brania tabletek nigdy nie miałam żadnych problemów. może to też zależy od tego czy tabletki są prawidłowo dobrane..? hmm.

Może i masz racje bo każdy ogranizm jest inny i inaczej reaguje na tabletki.... Ja dopóki brałam tabletki to nic sie nie dzialo choć zdażalo sie że zapomniałam wziąć lub wziełam później....
 
Kurcze a ja połapac się nie mogę.
Fikusek Dla mnie pobyt w szpitalu w pierwszej ciąży był udręką. Nikt mnie nie odwiedzał, prócz S. Nie mogłam znieść rozłąki z nim. A z Mareczkiem? To fakt, pobyt w szpitalu był odpoczynkiem od zajmowania się Justynką. Ale i tak wolałam być w domu.
 
Kurcze a ja połapac się nie mogę.
Fikusek Dla mnie pobyt w szpitalu w pierwszej ciąży był udręką. Nikt mnie nie odwiedzał, prócz S. Nie mogłam znieść rozłąki z nim. A z Mareczkiem? To fakt, pobyt w szpitalu był odpoczynkiem od zajmowania się Justynką. Ale i tak wolałam być w domu.

i tak ma wiekszosc ludzi:)
ja czasmi jestem inna:D:D
 
laki.... kupilam Julce grajacy nocnik i podczas mycia zalalam glosnik woda i juz nie gra! NIEZLE NIE??!!!!!!!
grrrrrrrrrrr:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry