reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja tylko na chwilke bo maly dzis mnie juz wykancza!

lolak nie przejmuj sie usg bo u mnie tez byly cuda,tupy glowa na 40 tydz a noga na 35. No i 3 lekarzy mowilo ze dziecko male,max 2,5 kg a tu co? urodzil sie o wadze 3640 i 55 dlugi:)
 
kiniorek zapytaj w aptece o espumisan krople można je u maluszków stosować wiec może i u ciężarnych też bo czytam ulotkę i nic tam nie pisze ze nie można

sms od IXI
ogólnie wszystko ok poza szyjką i tym że mam rozwarciem na 1 palec. Jeśli nie będę krwawić założą mi tą obrączkę na szyjkę aż do 38tc. Z małym ok, lekarz próbował mnie pocieszyć tym ze mały ma bardzo dużego siusiaka i zrobi wszystko żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku
 
reklama
sms od IXI
ogólnie wszystko ok poza szyjką i tym że mam rozwarciem na 1 palec. Jeśli nie będę krwawić założą mi tą obrączkę na szyjkę aż do 38tc. Z małym ok, lekarz próbował mnie pocieszyć tym ze mały ma bardzo dużego siusiaka i zrobi wszystko żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku

dobrze ze z ixi i dzieckiem wszystko ok:)


NATALKA udało się,suwaczek jest już widoczny pod postem:)GRATULACJE!!
 
Do góry