reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kiniorek zapytaj w aptece o espumisan krople można je u maluszków stosować wiec może i u ciężarnych też bo czytam ulotkę i nic tam nie pisze ze nie można

sms od IXI
ogólnie wszystko ok poza szyjką i tym że mam rozwarciem na 1 palec. Jeśli nie będę krwawić założą mi tą obrączkę na szyjkę aż do 38tc. Z małym ok, lekarz próbował mnie pocieszyć tym ze mały ma bardzo dużego siusiaka i zrobi wszystko żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku

Ixi ja tez miałam ten krążek do 38 tyg... nie jest to złe ale zakaz sexu 100 % :)
 
Natalka 30 bardzo prosze o edytowanie postow gdy chcesz cos napisac a nikt pod toba nie zamieścił odpowiedzi
 
Dopiero teraz udało mi się wbić na forum i przeraziła mnie ilość postów do przeczytania ;-) Dobrze, że o Ixi jest tylko jedną stronę wstecz;-):rofl2: Niech się trzyma dziewczyna:-) Oby wszystko dobrze się skończyło:tak::tak:

Ja miałam dziś USG, dziecko dalej wypina się tyłkiem :dry: Czy to normalne, żeby obwód brzucha był 300mm (34tydz) a długość kości udowej FL 69 mm ( 35tydz)??:baffled:Tylko głowa mi się zgadza z tyg ciąży w którym jestem;-) facet był średnio rozmowny i walną mi tylko, że" nie porodzę sobie naturalnie i, że tak to ok" Ale jakoś nie mam przekonania co to tego jego ok....
Hehe to super ze z dzidziusiem wszystko ok.:-)

jaki słodziak!!! fajne ma ząbulki=) Daffi też z tych co na anty zaszła.
pencil.png
Ja też i to w dodatku podwójnie, bo zastrzyk i tabletki;]

Euphoria dziękuję:)
Twój synek to prawdziwy mężczyzna :tak:

...a to mój synek:)
proszę kliknąć na zdjęcie:)
(Za chwilę skasuje zdjęcie bo nie jestem zwolenniczką wklejania zdjęć na ogólnym)
... i chciałam dodać że Ja także zaszłam w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych.
Super synuś:-)
kiniorek zapytaj w aptece o espumisan krople można je u maluszków stosować wiec może i u ciężarnych też bo czytam ulotkę i nic tam nie pisze ze nie można

sms od IXI
ogólnie wszystko ok poza szyjką i tym że mam rozwarciem na 1 palec. Jeśli nie będę krwawić założą mi tą obrączkę na szyjkę aż do 38tc. Z małym ok, lekarz próbował mnie pocieszyć tym ze mały ma bardzo dużego siusiaka i zrobi wszystko żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku
No kciuki sie przydają... :-) Trzymamy dalej! :-) :*
JEszcze 8tc by ciaza byla donoszona heh.



Dziewuchy ale żescie powypisywaly stron :szok: weszłam, czytalam, czytałam, czytałam i konca nie widzialam:-D az wreszcie.... :-) hehe
Patrycja witam cie z powrotem u nas;-) :-*
 
U mnie pogoda od rana barowa. Dla dzieci był rosołek z makaronem na obiadek a mąż w pracy więc nie musiałam zbytnio się wysilać.
Ewcia To rysowanie to sposób na nudę, alternatywa dla BB :-D
Rysunkiem pochwalę się na pewno :tak:, bo to portrecik Justynki :happy2:
Vegas A mój Mareczek to zasnął przed 14. I przed 16 muszę go obudzić choć pewnie o tak w nocy późno pójdzie spać.
Euphoria He, he. jaki przystojniak. Przypomina mi mojego braciszka kiedy miał cztery lata. Miał powodzenie u dziewczyn, starszych zwłaszcza, Twój pewnie też nie może od dziewczyn się odgonić, co?
Agnieszka Twój to tez przystojniacha....
Natalka Na przyszłość edytuj posty jeśli będziesz chciała coś dopisać.
Clio ixi musiała trafić na dobrego lekarza chyba. Dobrze że będą starać się przytrzymać dzidziusia jeszcze w brzuszku. Szkoda mi jej. Wiem co to jest leżeć w szpitalu w ciąży. Noc przyjemnego, żadnej radości....
 
reklama
Do góry