reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

confounded przepraszam oczywiście Twoją Malwinke miałam na myśli ale vegas przy okazji dodała zdjecie Martynki i od nadmiaru postów mi sie pokiełbasiło.

a mi dziś leciała krew z nosa ale wyczytałam ze to normalne i że nie mam sie czym martwić...

a zmienne IP bardzo sie przydaje przy oglądaniu filmów na megavideo również
 
reklama
confounded przepraszam oczywiście Twoją Malwinke miałam na myśli ale vegas przy okazji dodała zdjecie Martynki i od nadmiaru postów mi sie pokiełbasiło.

a mi dziś leciała krew z nosa ale wyczytałam ze to normalne i że nie mam sie czym martwić...

a zmienne IP bardzo sie przydaje przy oglądaniu filmów na megavideo również

To może przez tą pogodę, ogólne osłabienie organizmu itd? Mi też dzisiaj trochę poleciało farby, ale raczej dlatego, że mam katar i za bardzo się znęcam nad nosem ;-)
 
Dziewczyny czy ktoras w niedalekim czasie zamierza chrzcic ksiezniczke swoja?
mam sliczna sukienke na sprzedaz do chrztu.
 
ja bede chrzcic w październiku mojego ksiecia :-D moze któras ma jakis strój:-) bo raczej za księżniczke nie zamierzam go przebiarac..... hahahahahahahaaa :-D
 
Klaudka moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś wyprowadzając sie od niego..... Co do pomocy to ja akurat nie mam takich rzeczy ale popytam znajomych i w razie czego odezwe sie do Ciebie ..... Pomogę jak tylko bede mogła.. :))
 
ja bede chrzcic w październiku mojego ksiecia :-D moze któras ma jakis strój:-) bo raczej za księżniczke nie zamierzam go przebiarac..... hahahahahahahaaa :-D

wiesz rzuce haslo u nas na grudniu... bo duzo dziewczyn na pewno ma jeszcze garniturki. jesli chcez oczywiscie to ich zapytam.
 
reklama
ooo no :-) zapytaj sie:-) dzieki.

ok napisalam im i podalam i link do twojego profilu w razie co beda pisac bezposrednio do ciebie. pozatym mozesz wejsc na forum i nadole masz tzw giełdę. Jest tam wątek Kupię i mozesz zamiescic swoje ogloszenie.
jest tez watek sprzedam i tam widzialam jakies oferty sporzedazy garniturków do chrztu.

zobacz sobie tutaj mozesz wystawic ogłoszenie: Kupię

a tutaj mozesz poszukac czegos dla siebie w ofertach: Sprzedam
 
Ostatnia edycja:
Do góry