reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Anetka ja juz na szczescie mam sytuacje ustabilizowana tzn mam meza, swoje mieszkanie itp :) A tak wogole to ktory jestes rocznnik?

Asheara obecnie mieszkam w Londynie. A mozna wiedziec gdzie dokldniej mieszkasz w Pile (jaka dzielnica)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Euphoria to prawdziwy Filip;) 10 min o matkoo jak szybko ..Moja kuzynkka rodziłs 3 dni:szok: serio jakmi to powiedziała to sama uwierzyc nie mogłam..hehe:)

Ashera widzę ,ze bedziesz miała 2 bobaska fajnie tak ;) będą miec młodziutką mame:)

Anetka a kiedy masz ślub? bo chyba nie doczytałam..

Ide dziewczynki na dwór bo u nas dzisiaj 29 stopni..;) do pózniej...;))
 
anetka umyłam :rofl2::rofl2::rofl2: i padłam teraz uzupełniam cukier ciasteczkami :zawstydzona/y::-D:-D
stresik przedślubny masz?:sorry: ja miałam dzień przed mały tak szalał hihi
 
Euphoria pewnie, że przyjdzie czas. Zresztą ja teraz nie dałabym sobie rady z dwójką dzieci. Już Zuzia nieźle daje mi popalić. Łobuz mały.

Andzia no skoro za 9 dni będę miała męża, to chyba logiczne, że ślub jest za 9 dni :-p pzoa tym nie przegapiłaś, bo już jakiś czas temu pisałaś, że wpadacie na ślub :-p:-p

clio ehh te ciasteczka to potrafią zgubić człowieka, szczególnie w ciąży. Dużo przytyłaś? :-p
Stres jakiś tam jest, pewnie bardziej bym się stresowala gdybym brała kościelny ślub i byłoby wesele ;-) a tak to tylko taka mała "imprezka" dla najbliższych :tak:
 
Anetka to za tydzien panienskie, niestety nie wpadne bo troche za daleko, ale zyczonka na BB napewno przyjde zlozyc.

Asheara
zartujesz... jeszcze sie okaze ze sasiadkami bylysmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry