reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A ja tez jestem pięknym rocznikiem 90:-):-p

Euphoria to jakies przedszkole ? w sensie grupa dzieci którymi zajmuja sie przez kilka godzin panie?
 
Anetka i Umi dzięki Piękne za gorące powitanie ;-)

Anetka zostanę na dłużej,na lajcie ;-)

Umi u mnie? No powoli zbieram się po śmierci taty,raz jest lepiej,a raz gorzej...Teraz mam przerwę w przedszkolu i Mała w domciu,ale odliczam dni do września to odsapnę troszkę. Poza tym to Nicole wywala powoli drzemkę z dnia i 4 dzień w ciągu tygodnia już bez nynek,a pada o 20 jak mucha,wstając o 6-7 także jest uroczo...

witam Cie bo jeszcze nie mialysmy okazji sie poznac.

Dziewczyny wiem ,że trochę nie na temat...
Ale od którego miesiąca podawaliście dzieciom danonki ??

niby do 3 roku sie nie podaje.. choc zdziwily mnie na pulkach te od 6 miesiaca...
no i zdarzylo sie ze moja mama kilka razy nakarmila Julke monte.. nic jej nie bylo no i jestem przeciwniczka wprowadzania zbyt szybko pokarmow ale jak mnie nie ma to nie jestem w stanie zapanowac nad tym.

Co do afery na Andzie.... no wiec poki sie nie ma konkretow wg mnie nie naskakuje sie na nikogo... mozliwe ze brak zdjec budzi poodejrzenie ale to tylko podejrzenie jesli sie nie ma 100% pewnosci to raczej lepiej siedziec cicho i jak kiedys umi2 doradzila zalatwiac takie sprawy przez PW....
ja osobiscie mam ogrom zdjec no ale sa tacy ktorzy nie nawidza obiektywu.. ja sama taka jestem no ale jakos staram sie uwieczniac niektore chwile.. dzieki temu dzis moge patzrec jaka kiedys bylam piekna i mloda a teraz jaka brzydka i gruba;p

aha firanko wg mnie patrzenie na date kiedy kto pojawil sie na forum jest bledne.. ja na tym forum jestem od kwietnia 2009 ale usunelam stare konto z przyczyn osobistych i teraz mam drugie co prawd nic ten sam tylko z duzej litery pisany.
no i jeszcze jak pojawiaja sie nowe osoby pisalas ze jest FQ ale nie kazdy kto pierwszy raz sie pojawil na forum wie co to znaczy i co tam jest... takze conajmniej dziwne.. mi tez ta naowa sadegal czy jak jej tam bardzo podejrzana sie wydala i nie ukrywam tego... dziwnym trafem zniknela a nie widzialam by ją ktos jakos szczegolnie przestraszyl.
 
Ostatnia edycja:
Euphoria pewnie, że przyjdzie czas. Zresztą ja teraz nie dałabym sobie rady z dwójką dzieci. Już Zuzia nieźle daje mi popalić. Łobuz mały.

Andzia no skoro za 9 dni będę miała męża, to chyba logiczne, że ślub jest za 9 dni :-p pzoa tym nie przegapiłaś, bo już jakiś czas temu pisałaś, że wpadacie na ślub :-p:-p

clio ehh te ciasteczka to potrafią zgubić człowieka, szczególnie w ciąży. Dużo przytyłaś? :-p
Stres jakiś tam jest, pewnie bardziej bym się stresowala gdybym brała kościelny ślub i byłoby wesele ;-) a tak to tylko taka mała "imprezka" dla najbliższych :tak:
hehe pamietam moj stres;))
 
Cześć dziewczyny jak tam??
Ja byłam dziś z Szymkiem u lekarza... Bo ma ten katarek i ma... Dostał Nuroven i mam wodą morską mu psikać i na razie mam nie używać gruszki...
Andzia To super ,że zostajesz :-D
 
witam panie wtorkowo za godz.zawijam kiece na zakupy ;)
Dziś noc tragiczna goraco i maluszek kopal jak bym na prawde cos ze sterydow zjadla heh
ale jest kilka tematow popieram cie Daff ja nie mam nic do andzi jest nastolatka miala obawy teraz zostala z nami zeby wiedziec kilka rzeczy noo i tyle...
Firanka miala prawo jej zwrocic uwage ale nie tak ostro w sumie andzia i tak nie przesadzala z odpowiedziami i nie obrazala jej...jestem w 100%za tym aby takie rzeczy na PW zalatwiac dzis pisze szybko wiec z bledami bo szykuje sie do wyjscia
dzis pierwszy raz wlosy ulozyly mi sie tak jak chcialam wiec musze to wykorzystac ;)
Trzymajcie sie kobitki i nie tak nerwowo bo na cere szkodzi ;)Andzia ja i mój urwis jestesmy happy,ze zostajesz mam nadzieje,ze zdania nie zmienisz ;) a teraz malutka masz buziaka i wiedz ze jak dla mnie jestes spoko laska ;)
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie jak to jest w Anglii bo koleżanka z mężem i dzieckiem wyjeżdżają na wyspy bo tam się podobno dużokasy dostaje na dziecko ;/ to prawda bo jakoś dziwnie naiwnie to brzmi jej mąż jest kierowcą
 
reklama
Clio..tak moja kuzynka mieszka i Irlandi..i dostaje duzo na synka;))
Pewnie się znowu zdziwicie ze jestem taka obeznana hehe...

Eve kochaniiutka dziekuje;** buziaczki dla Ciebie i maluszka;***

DZIEWCZYNY Jak bede miala zdjecie to na naszej klasie dam...;**

Misia pozniej zadzwonie z tym kodem;)
 
Do góry