reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

vegas - danke ;-)

anetka - nosz cholera, bylam przekonana ze wyslalam :baffled: Zaraz napisze. Z Damiankiem to bylo tak pol zartem, wezme go ze soba :tak: Dam mu w lapki biszkopta i bedzie cicho siedzial... moze z 2 minuty :-D

confounded - dzieki. no i widzisz, skoro ladnie przybiera na wadze to nie pozostaje nic tyko sie radowac, ze ma sie tyle wolnego czasu przy dziecku :tak:
 
reklama
Asheara Hmm to my weźmiemy fotelik do samochodu, żeby i Damian mógł z nami pojechać ;-) A jak mi się spodoba, to zabiore go ze sobą do Trzcianki :-p:-p
No pisz pisz, może pisałaś ale nie wysłało? Ja ostatnio jak do Ciebie pisałam to jakiś błąd mi wyskoczył i nie dało rady wysłać :baffled:
 
Hm a w sumie to dlaczego ta Andzia jest/byla na celowniku?
Jakos do tej pory skarg na nia nie bylo, taka zawsze radosna, mi sie zawsze usmiecha japka jak ja czytam;)

Martynka jak wstaje o 6 to potem ma drzemke o 8 i spi tak z 40min. Nastepna drzemka tak o 12/13 i tez spi z 30min, rzadko sie zdarzy by dluzej no i potem idzie spac ok 18/19;)

Noo wiem, ze Szalom ma usg 9 wrzesnia, wowczas dzidzie zobaczy, ale wczoraj miala normalne usg i spytalam jej o wrazenia:) Ja to zawsze podniecona nimi bylam, ze hej. Ale u mnie z racji, ze chodzilam prywatnie to tez widzialam dzidzie na monitorku.

Firanka uznala ze za duzo pisze, ze za mila jest, ciagle sie zachwyca jaka to ona ladna ale ja mam 16letnia siore i w zachowaniu prawie identyczna. Jedynie brak zdj moglby niepokoic, ale w sumie to ciezko by bylo oszustowi wziac zdj jakiejs znajomej lub po prostu przypadkowe i nam dac? eh ciagle klotnie
 
umi2 tak to moje zdjęcie (więcej w albumie ^^) włoski farbuję, a to jest efekt wyblakłej już farby ;) hehe... a teraz to już jestem totalnie ruda w słońcu... muszę się znów pofarbować. :)

Asheara 30 czerwca skończyłam 17 ;)

anetka551 nie pierwsze ;) miałam już 3 razy USG ;) w 6, 8 i 13 tyg ;) No jutro mówimy... Cinszko ^^ No ja coś tam kminie, bo to ja będę mówić.. Oj tak czy siak musi być dobrze! ^^

kolia no właśnie myślę, myślę jak tu najlepiej im o tym powiedzieć ; )

Vegas wczoraj USG nie miałam... tylko wizytę normalną ;) A na ostatnim USG 22 lipca to ryczałam jak głupia jak widziałam jak małe buszuje w brzuniu ;)
 
szalom dacie radę :tak: kobiety maja naturalną zdolność przekazywania informacji :-D

ja zabieram się za te okno ... :sorry:

Ashera powiedz synuś czy córcia bo ciekawość mnie zżera :-)
 
Witam ;-) dziewczynki...

Z miłą chęcią tu zostane,tylko bedzie mi teraz dziwnie tu pisac..
Paulinka Vegas, Misia i Umi dziekuje za miłe słowa;):*

A co do Ciebie Firanka..nie wiem ale czuje do Ciebie nienawisc jakaś po tym co napisalas..dziwisz się ze jestem miła?? a jak mam byc wredna??? bo czegos tu nie rozumiem..
a pisze duzo bo jak Cięto tak bardzo interesuje to nie mam dziecka i mam wakacje...;)

i to tyle..i proszę Cię zejdz ze mnie..nikt Ci nie kaze czytac moich postów..ja Twoich nie czytam... i tak jak pisala Paulinka jakbym byla oszustką wzielabym pierwsze lepsze zdjecie i wkleiła!!
 
tak na szyby patrzeć nie mogę a nie ma kto tego za mnie zrobić mój B jak wraca to pada na twarz a babcia i mama są na wakacjach bezterminowych w Bieszczadach zostałam sama i muszę sobie radzić ale tylko szyby przetrę :)
 
clio to uważaj tam na siebie, żebyś się za bardzo nie "naciągała" jakkolwiek to brzmi :-D żeby Alex nie zechciał jeszcze wychodzić
 
reklama
ja wpadlam tylko na chwile bo do niedzilei mam gosci w domu i nie moge tylze z wami pisac:)
Aleche chcialam powiedziec ze ja lubie pisac z Andzia:) nic mi zlego nie zrobila,ze jest mila to bardzo dobrze bo az przyjemnie sie pisze:)
ty tyle :) moze bede wpac jakos spradycznie tu a jak nie to w niedziele napiszE:)
 
Do góry