reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hm a w sumie to dlaczego ta Andzia jest/byla na celowniku?
Jakos do tej pory skarg na nia nie bylo, taka zawsze radosna, mi sie zawsze usmiecha japka jak ja czytam;)

Martynka jak wstaje o 6 to potem ma drzemke o 8 i spi tak z 40min. Nastepna drzemka tak o 12/13 i tez spi z 30min, rzadko sie zdarzy by dluzej no i potem idzie spac ok 18/19;)

Noo wiem, ze Szalom ma usg 9 wrzesnia, wowczas dzidzie zobaczy, ale wczoraj miala normalne usg i spytalam jej o wrazenia:) Ja to zawsze podniecona nimi bylam, ze hej. Ale u mnie z racji, ze chodzilam prywatnie to tez widzialam dzidzie na monitorku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
anetka - ah wiem, Zuza to od zawsze byla lobuziara :tak:
confounded - ie przejmuj sie, to tak jak moj Damianek. Przesypial mi od 22 do 11-12 rano i z poczatku budzil sie raz na mleko a potem juz wcale jak mial okolo miesiaca i polozna stwierdzila, ze skoro przybiera normalnie na wadze to nie ma potrzeby go budzic w nocy - niech sobie spi te 12 godzin:-D:-D:-D

vegas - ah, niewiedzialam ze wczoraj tez miala usg zwykle ;p a ja chodzilam na NFZ i usg mialam przy kazdej wizycie ;-)
 
Martynka do 2mż spala baaardzo dlugo za dnia:) To byly czasy;D

Asheara
- o to mialas szczescie. U nas w miescie panstwowo usg robia tylko max 3 razy. No pomijam syt gdzie ciaza zagrozona, wowczas robi sie czesciej.

Czas zjesc sobie sniadanko.
 
Ostatnia edycja:
Asheara no jest łobuziara.. ale to po tacie :eek:
Jak w sobote przyjedziemy do Piły to nawet jej nie zabieramy ze sobą, bo to by była masakra! Ostatnio biegała po Galerii i tańczyła jak słyszała muzyke! Do każdego sklepu wchodziła. Śmiałam się, że Przemek tak specjalnie z nią chodził, bo Zuza wchodzi do sklepu a tam ekspedientka wielki uśmiech i coś już tam podgaduje :-p To Przemek latał za nią i zbierał wszystkie uśmiechy :-p
Babo wredna odpiszesz mi wreszcie? :-p:-p:-p
 
Hej dziewczyny :-)
Vegas Ja naprawdę nie wiem dlaczego. Firanka Tu przyszła i od razu się zaczęło...Napisała ,że się skonsultowała jeszcze z kimś i to nie są tylko jej odczucia... Tylko szkoda ,że ta druga dziewczyna nie napisała tego wcześniej... Bez przesady...
 
Asheara no ja nie mam żadnej wiadomości.. :eek:
No co Ty, weź Damiana :-p Tak to ja bym Zuze też wzięła, ale że zakupy mamy robić to odpada, bo ona nam na to nie pozwoli :-p
 
reklama
Asheara to miałaś małego śpiocha :-) u nas też tylko raz w nocy pobudka albo wcale :-) a przybiera ładnie na wadze, 1kg przez pierwsze 3tyg, teraz nie wiem, za tydzień idziemy na szczepienie to się zważymy :-) ale wszyscy mówią, że pulpecik jest :D również gratuluję, Damianek będzie miał braciszka czy siostrzyczkę?:-)
 
Do góry