reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Umi trochę trwało zanim się przekonał, że nic mu się niestanie jak go dotknie , nawet jak się na placu zabawach przewracał to tak żeby łapek nie pobrudzić i czekał aż ja przyjdę żeby go podnieś bo on sam wstając rączki by pobrudził :confused2:
 
Andzia z ciebie to wyłudzacz zdjęc:-p a kiedy ty nam swoje wstawisz?

sama jesteś wyłudzacz nie lubie Cie!!!;D haha...:-D
i znowu nie czytasz...napisalam ze dam ale jak wroce od przyjaciołki...;-)

a wiecie co tak sie zdenerwowalam ze wam mówie...baba miala mojej mamie za mieszkanie wyslac kase no i jeszcze dzwoniła ze w poniedzialek to zrobi...no a do 12 ma czas..ale obiecala ze zrobi to wczesniej...i mysle sobie pojade do przyajciolki..no bilet 4 zl kosztuje bo to ta sama gmina bo bliziutko ..mama zaglada do bankomatu a tam nicc nie wysłała...nosz ku**a!! co za babskoooo!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry: i jutro do dupy chyba pojade:wściekła/y: musze czekac moze beda to popoludniu pojade jutro wieczorem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
euphoria witaj ;-)
ja mam kolezanke która panicznie boi sie aparatu i nie daje sie fotografować nikomu a swoich zdjec to ma moze ze 3 ale albo niewyrażne albo zasłania twarz ;-)
kolia flizka czasem sie pojawi i coś skrobnie, ostatnio była na wakacjach i zrobiła sobie od nas wolne

a ja dziś leze cały dzien. nic mi sie nie chce i nawet komputer przestawiłam tak zebym mogła kprzystac na leżąco. ale za to maleństwo buszuje w swoim M1 prawie cały dzień ;-)
 
Witam nową mamusię :tak:
Ja się tak zastanawiam gdzie się "stare" mamuśki podziewają.. baby wracajcie :-p już tylko kilka nas zostało.. :sorry:

Andzia no to du*a z tą kasą.. i nie będziesz miała tych 4 zł żeby do przyjaciółki pojechać.. ?? Czyli zdjęcia się też nie doczekamy :-):-p

lolkak ja dużo przytyłam w ciąży, bo aż 25 kg także lepiej, żebym się na ten temat nie wypowiadała :-p Chociaż myślę, że to nie aż tak dużo.. oczywiście jeśli nie tyjesz tak ciągle, tylko teraz akurat się zdarzyło. :tak:

kolia Zuzia aż tak się nie przejmuje brudnymi rączkami, ale jak zauważy, że są brudne to wyciera je np. o mnie :sorry::sorry:
 
Anetka nie bede miala bo mama jest przed wypłatą ...i mialy byc jutro pieniązki..a tato tez jest przed wypłatą...

Nie no mam nadzieje ze krowa wysle jutro !!:wściekła/y::crazy:
 
reklama
Misia u mnie sie pozmienialo, jak urodzilam syn, wyszlam za maz itp ;)

Anetka
Witam. Widze ze z Trzcianki jestes ;)

Andzia
nie denerwuj sie kochnaa, bo Ci na urode padnie ;)
 
Do góry