reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka

A my z mezem bylismy na zakupach, Mala zostawilismy pod opieka babci bo Misia juz byla spiaca i nie chcialam by marudzila:) Kupilismy Malej pampki Huggies Jumbo 99szt za 39.99:) Fajna promocja:)

Niebawem grill a Myszka juz spi:)
 
Cześć dziewczyny, jak tam ?? :-D
My dziś siedzimy sami... Tatuś zaraz do pracy a babcia pojechała do Rzeszowa...
Dodaje zdjęcie Szymka tak jak obiecałam... wieczorem dodam jeszcze inne .Bo teraz nie mam zbytnio czasu. Miłego dnia :-)

jak slodko sobie spi.. no cudowny jest... jejku jakie te dzieci kochaniutkie sa! :*:*:*:*


Witam nową mamusie:)
 
Ostatnia edycja:
Euphoria miało byc że u nas zostaniesz:-p a nie "nas zostaniesz";_p mały mnie popchnął i jakos nie zauwazyłam ze skasowałam:-p
 
Boże dziewczyny nie było mnie jeszcze dzisiaj i już nie jestesm w stanie nadrobić, normalnie klepiecie jak najęte :-) Następnym razem jak siostra będzie chciała zająć komputer to chyba ją ochrzanie bo jak później po nadrabiam :-p Ja mam teraz chwile wolną bo mały z ciocią na plac poszedł, a ja mam dzisaj takiego lenia , że szok, wyprałam dziej koło 12 pranie i nadal nie powiesiłam :zawstydzona/y:

A wiem może ktoś co z Elizką bo jakoś tak nie zauważyłam żeby pisała.

Fotosy wszytskie świetne tylko te dzieciaczki schrupać :-)

Vegas też bym była zadowolona z takiej promocji :-)
Umi Co do tych brudnych rączek to ja mu pokazywałam, że można ostatnio nawet chciałam się z nim pobawić resztką ciasta do pizzy które zostało i jak ja się bawiłam wszystko było ok ale jak on miał to już nie :sorry: A jak nereczki Kacperka jest poprawa?
 
reklama
Do góry