reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Andzia a skąd ty taką znawczynią Londynu jestes? Mieszkasz moze w UK?:-)


Nie nie mieszkam w UK tylko w Polsce..z resztą wczesniej pisalam ale widocznie tak czytaSZ;p hehe...
wiem z zycia;) z resztą mam tam kuzyna jak juz pisalam więc mi oowiadal jak był w Polsce...;-) jakie tam jest zycie..;-)
 
Nie z Polski!!:-D
Jesli chodzi o UK to w życiu nie chciałabym tam mieszkac blee...

Dobra lece sprzatac bo o 19 mama wraca z pracy hehe;))
Buziaczek i do pózniej:)
 
madzia90 u mnie takie brązowawe plamienia to była nadżerka ;( której do tej pory nie mogę się pozbyć...

Lecę się ogarniać, bo na 19 mam wizytę u gina ;))
 
hej :) ja czekam na chrzestną :) na kawę przyjeżdżają
a w pracy masakra cieszę sie ze w domku juz jestem ale chyba 7 tel do mnie było ... powiem wam ze nie daje już niestety rady teraz tylko Alex sie liczy i jego dobro a dobrem jest mój spokój :) napiszę wieczorkiem
 
Euphoria co cie skłoniło do powrotu na stare śmieci:-)?? bo pisałas ze juz kiedys sie tu udzielałaś:-) no i czemu przestałas oczywiscie:-) 2 lata temu to hm mnie chyba jeszcze tu raczej nie było??
 
reklama
Umi mam chwilke wolna wiec postanowilam zagladnac co sie tu pozmienialo, a dlaczego przestalam. Wyjechalam z Polski i nie mialam zbytnio czasu na internet :) Lecz teraz z checia was poczytam
 
Do góry