reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja bym to olała.. nie ma sensu wywlekać czegoś co było.. Drażni mnie takie coś.. było, minęło i tyle. A jeśli dalej coś nie gra to lepiej nie rozliczać się z tego na forum..:tak:

Clio Super organizer :D lubie takie rzeczy.. może się skusze:-)

A co myślicie o takim łóżeczku? Widziałyście gdzieś może podobne? Bo cena tego mnie odstrasza.. a bardzo by nam się przydało, bo mamy mało miejsca i nie ma gdzie dać szafeczki dla małego :(
Zobacz załącznik 271733
 
reklama
A ja bym to olała.. nie ma sensu wywlekać czegoś co było.. Drażni mnie takie coś.. było, minęło i tyle. A jeśli dalej coś nie gra to lepiej nie rozliczać się z tego na forum..:tak:

Clio Super organizer :D lubie takie rzeczy.. może się skusze:-)

A co myślicie o takim łóżeczku? Widziałyście gdzieś może podobne? Bo cena tego mnie odstrasza.. a bardzo by nam się przydało, bo mamy mało miejsca i nie ma gdzie dać szafeczki dla małego :(
Zobacz załącznik 271733
te lozeczka sa drogie:) i raczej taniego nie znajdziesz. Moje kosztowalo ok 1500zl
 
Ixidixi super łozeczko ;) tylko pewnie drogie..a i masz półke na kosmetyki dla dzidziusia;)

Fikusek dziękuje za buziaczka hehe;D

PAULINS to na kiedy się umawiamy:rofl::rolleyes:???
haha nie 2 bo 3 pudernice jeszcze jaa!!:-D
 
ixidixi to łóżeczko combo jest ekstra poza tym niby jednorazowy wydatek ale wydatek spory też się z moim B nad nim zastanawialiśmy ale meble mamy swoje nowe i oddamy je Alexowi narazie łóżeczko mamy z dreweksu no ale pomijając to łózeczko jest wypaśne:tak::tak::tak:
 
A ja bym to olała.. nie ma sensu wywlekać czegoś co było.. Drażni mnie takie coś.. było, minęło i tyle. A jeśli dalej coś nie gra to lepiej nie rozliczać się z tego na forum..:tak:

Clio Super organizer :D lubie takie rzeczy.. może się skusze:-)

A co myślicie o takim łóżeczku? Widziałyście gdzieś może podobne? Bo cena tego mnie odstrasza.. a bardzo by nam się przydało, bo mamy mało miejsca i nie ma gdzie dać szafeczki dla małego :(
Zobacz załącznik 271733
Łożeczko ładne i praktyczne no ale rzeczywiście drogie.....
 
Ixi ja wole standardowe lozeczko z szuflada np i komodke. Jesli dasz rade takie upchnac to do zwyklego lozeczka dopasujesz jakas komode. Co do vegas, gdyby Daffi jej nie ujawnila a by nadal trollowala to by byly pretensje ze nie powiedzielismy choc wiedzielismy bo np was by skrzywdzila. Ja chcialam dac szanse ale nawet tu ja zmarnowala. Po co znow sklamala skoro miala lewe konta z jej ip a sie wypiera?

Mielismy szal z Aleksem ale wreszcie spi
 
Ixi ja wole standardowe lozeczko z szuflada np i komodke. Jesli dasz rade takie upchnac to do zwyklego lozeczka dopasujesz jakas komode. Co do vegas, gdyby Daffi jej nie ujawnila a by nadal trollowala to by byly pretensje ze nie powiedzielismy choc wiedzielismy bo np was by skrzywdzila. Ja chcialam dac szanse ale nawet tu ja zmarnowala. Po co znow sklamala skoro miala lewe konta z jej ip a sie wypiera?

Mielismy szal z Aleksem ale wreszcie spi
dokladnie,popieram:) to samo mysle:)
co do lozceka to ja nie mam takiego jak ixi chce:) mam bez zadnych szyfladek itp:)
 
Patrycja jak tam siostra grzeczna???
Wiesz co w sumie to nie moja siostra bo to jest córka macochy z pierwszego związku.... no ale traktuje ja jak siostre... dziś jest juz lepiej byc może dlatego że nie musiała wstać o 5 rano..... Broi broi.... ale daje rade :)
dokladnie,popieram:) to samo mysle:)
co do lozceka to ja nie mam takiego jak ixi chce:) mam bez zadnych szyfladek itp:)
Ja mam takie zwykłe łóżeczko dla Kuby i do tego szafeczke na ubrania i kosmetyki....
 
reklama
drewex ma fajne łóżeczka ja komodę mam położyłam na niej przewijak a w szufladach pochowałam pampersy i całą resztę kosmetyków
 
Do góry