reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Famme fatal żebyś wiedziała... Mój M to sie aż ze mnie śmieje że do końca ciąży to cała zarosne :) A nogi to codziennie musiałabym golić... Dosłownie szok... No ale mam nadzieje że po ciąży mi minie... Podobno te włoski to na chłopaka :-) zresztą u mnie wszystko na chłopaka wskazuje ale jak jest to dowiem sie już prawdobodobnie w Poniedziałek... Już sie doczekać nie moge... Normalnie wymusze USG na lekarzu jak nie będzie chciał mi zrobić :p A truskawkami to sie wczoraj objadłam... I dzisiaj patrzeć na nie nie mogłam i brzoskwinie cały dzień wsówałam...

Moja dzidzia to jakaś nieśmiała jest... Jak zacznie kopać i sie reke położy na brzuchu to przestaje... Mój M. chce nieby poczuć dopiero w sobote w urodziny ale jak tak dalej pójdzie to nie poczuje... No chyba że to dlatego że dzidzia sobie jego słowa do serca wzięła i jak ręke na brzuchu czuje to sie chowa żeby w sobote tatuśka skopać :)
 
reklama
Kasia moja to samo :-p mnie to kopie dzikus a jak ktoś przyłoży rękę to cisza :-p cwaniaczek mały rośnie bo nie wierze żeby moje dziecko nieśmiałe było :-p

A z tymi włosami to masakra ! fuuu wstydzę się brzucha pokazać ;/ nie wiem co z tym zrobić ale tak być nie może ! :-p
 
Witam dziewczyny!!!!!!!!

Nie wiem czy wiekowo pasuje do Was (w watku troche wąskie kryterium:-)) ale czuje sie młodą mamusia:tak: Jestem z Wrocławia, mam 22 lata, w pażdzierniku 23 i jestem mama 3,5 miesiecznego Alanka. Wczesniej odwiedzałam inne watki a teraz postanowiłam dołaczyc do Was ( jesli mnie przyjmiecie:-)) Nie zdarzyłam przeczytac wszystkiego, tyle tego jest... jedynie zdjecia :-D I same super- laski!
A zdjecia dzieciaczków macie sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest sie czym pochwilic:-):-):-):-)
Wrzucam swoje do odpowiedniego watku .Pozdrawiam!
 
Jak chcecie to sie smiejcie ale ja w ciazy brzuch golilam bo sama na niego patrzec nie moglam:-) Alka juz wykapana, nakarmiona i mam 4h tylko dla siebie, nawet juz sama w kolysce zasypia, jestem z niej dumna chociaz wczoraj dala mi popalic... od 22 do 2 caly czas sie budzila i plakala, ale to chyba dlatego ze jej nie wykapalam, bo tak to zawsze spokuj byl i mam nadzieje ze bedzie :-D:-D
 
snoopy12 a sie martwiłam;-) ja tez goliłam brzuch, duzo tego nie bylo ale strasznie mnie to drazniło:wściekła/y:
fajnie, ja mojego nie nauczyłam samego zasypiac i zostało ze przy mamie i cycusiu ( mam za swoje) musze wdrozyc system zasypiania
 
ja przez pierwszy tydz bralam mala do lozka ale mama mnie opieprzyla ze jak bedziemy chcieli kiedys wyjsc to ona nam nie da bo nie bedzie chciala z nikim innym spac wiec zaczelam ja odkladac i juz sie przyzwyczaila, czasami kwili ale to rormalne jest:-D a wczoraj przez sen nawet mi spiewala:-) a puzniej sobie szczeknela jak maluski szczeniaczek, az sie ze smiechu poplakalam:-D
 
i dobrze! u nas przez pierwsze 3 tyg maly spał z nami, my scisnieci, on na połowie. Potem skonczyło sie dobre i wyglada to tak - kąpiel, cycus, zasypia u nas i po poł godz do siebie. A jak jestem sama to nie moge sie oprzec i spie z nim:-p. Nie jest tak zle,jednak jak sie obudzi w swoim łózeczku to płacz:-(
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rade :-) macie rade narazie nie bedziemy mysleli o dzidziusiuczasami to jest niesprawidliwe poniewaz nie ktorzy nie chca miec dzidziusia a maja a Ci co chca to nie moga ale juz jest chyba takie zycie narazie sie z tym wstrzym,amy moze jakos to samo wyjdzie z siebie:-) Choc powiem wa szczerze ze wam zazdroszcze ze macie takie malenstwa moze i na mnie przyjdzie kolej rzeczy :-D
 
Do góry